Ahogyan már korábban beszámoltunk róla 2021.03.10-én szerdán 14:00 órakor rendezik  a gyirmóti ALCUFER Stadionban a Női Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének visszavágóját, melyen az LSK Kvinner FK a VFL Wolfsburg csapatával mérkőzik meg a negyeddöntőbe jutásért.

A kétszeres BL győztes német csapat, tehát Gyirmóton vívhatja ki magának, hogy ismét lehetőségük legyen felülni Európa trónjára, immáron harmadik alkalommal, miután a 2012-13-as, illetve a 2013-14-es szezonban is elhódították a legjobbaknak járó serleget. A hétszeres norvég bajnok csapat edddigi legnagyobb sikere a 2018-19-es szezonban elért Balnokok Ligája negyeddöntő volt.

A két csapat első mérkőzésén 2-0 arányban a német csapat tudott diadalmaskodni, így a fogadóirodák szerint is a korábbi kétszeres BL győztes csapat a mérkőzés fő esélyese. A játékvezetők portugáliából érkeznek, Sandra Bastos – Olga Almeida, Cátia Tavares – Ana Luisa Carneiro Amorim De Morgado Afo.