Tatabánya, 400 nézõ. Vezette: Kiss N. (Kepe, Kulman)

TATABÁNYA: Dombai A. – Almási, Bencze, Farkas V., Megyesi (Módi, 81.) – Ködöböcz (Folmer, 63.), Kovács I., Tóth Z., Deme – Bozsik J. (Dombai V., 81.), Farkas J.
Vezetõedzõ: P. Nagy László

BAJA: Herbert – Szauter, Burucz, Forgács, Villám (Kardos E., 84.) – Csordás Sz., Domokos, Micskó – Balázs R. (Nagy E., 68.), Frõhlich, Varga Z. (Szõllõsi, 55.)
Vezetõedzõ: Bognár György

Gólszerzõ: Balázs R. (11-esbõl, 0–1) az 5., Fröhlich (0–2) a 39., Micskó (0–3) az 51. percben

Az 50. születésnapját ünneplõ Plotár Gyula végezte el a kezdõ rúgást. A pálya szélén Dr. Kancz Csaba köszöntötte az egykori gólfelelõst és átadott neki egy 50-es számmal ellátott mezt is.

Nem kezdõdött jól a meccs a számunkra a 4. percben Fröhlich ugrott ki a védõk között, Bencze a 16-on belül lerántotta, a megítélt 11-est Balázs értékesítette.
 A 15. percben Farkas J. legurítását Deme kapásból meglõtte, mely a kapus kezében landolt.
 A 17. percben Tóth ugratta ki Farkas J-t, de a játékvezetõ lest ítélt.
 A 23. percben Megyesi beadását Ködöböcz fejjel továbbította Farkas J.-nak, aki a kapusba lõtte.
 A 30. percben Farkas beadását Bozsik elõl Forgács az alapvonalon túlra mentett.
 A 38. percben Farkas ugrott ki, de a labda hosszúra sikeredet és a kapujából kijövõ Herbert zsákmánya lett. Az ellen támadásnál Megyesi röviden adott haza, Fröhlich lecsapott rá és Dombait kicselezve szerezte meg a Bajaiak második gólját. 0-2.
 A szünetig nem változott az eredmény.
 A 47. percben Farkas J. passzával Bozsik lépet meg, de kicsit hosszan tolta meg a labdát és a vendég kapus könnyedén megszerezte.
 Az 50. percben Balázs szaladt el a jobboldalon egy csel után beadta pont Micskó elé, aki laposan gurította el a labdát a kapus mellett. 0-3.
 A 56. percben Kovács gurította a labdát Ködöböcznek akinek a lövését a kapus védte.
 A 64. percben a vendégcsapatban kezezés miatt a játékvezetõ 11-est adott, a megítélt bûntetõt Farkas Viktor gyengén, laposan rúgta a kapu jobb oldala felé melyet Herbert kiütött.
 Sajnos a mérkõzés hátralevõ részében már nem tudott a Bányász gólt szerezni, így a búcsú a hazai közönségtõl nem igazán sikerült.

MESTERMÉRLEG
Bognár György: – Helyenként jó játékkal, megérdemelten nyertünk, bár voltak idõszakok, amikor szerencse is kellett, hogy ne kapjunk gólt.
P. Nagy László: – ma semmi nem jött össze. Nem találtuk a ritmust, és minden hibánkat kihasználta az ellenfél. Sajnálom, hogy ilyen nagyarányú vereséggel búcsúztunk a hazai közönségtõl.
 Sajnos így is és úgy is tudunk játszani. Sajnos ez jellemezte az egész tavaszi idényt – nagyon hullámzó.
 Ez a csapat utoljára játszott itthon ebben az összeállításban, vannak, és még lesznek távozók.
 Ebben az együttesben sokkal több volt, de nem derül ki soha mi lett volna, ha nincs a téli vesszõfutás a pénz körül. Megkockáztatom, hogy a dobogó közelében tudtunk volna végezni, ha nincsenek ezek a gondok.