Tatabánya, 400 nézõ. Vezette: Szilasi Szabolcs, (Mohos M, Gyürüsi)

TATABÁNYA: Dombai A. – Vass (Módi, 80), Bencze, Farkas V., Megyesi – Ködöböcz

BKV Elõre: Vezér – Miklósvári, Sebõk (Molnár, 77.), Selei (Faragó, 56.), Varga

Vezetõedzõ: Soós Imre

Gólszerzõ: Csopaki (0–1) a 30., Farkas J. (1–1) a 43., Farkas J. (2–1) az 52.,

Deme (3-1) a 83., Farkas V. (4–1) az 87., Farkas J (5–1) a 91. percben
Kiállítva: Horváth a 85. percben

4. perc: Deme óriási lövése kerülte el a kaput.
 9. perc: Farkas J. ugrott ki a védõk közül, de a játékvezetõ lest ítélt.
 27. perc: Csopaki lövése a kapufán csattant.
 30. perc: Cseri futott el a balszélen beadását Csopaki gurította Dombai mellett a kapuba 0-1.
 43. perc: Tóth beadását Farkas Jani értékesítette 1-1.
 52. perc: Bozsik a leshatáron induló Farkas Janit kiugratta, aki a kapust kicselezve szerzett vezetést 2-1.
 60. perc: a frissen beállt Faragó lõtt a kapuba, de a játékvezetõ lest ítélt.
 65. perc: Megyesi beadását Deme fejelte kapura, de a vendégek portása kiütötte.
 83. perc: Megyesi baloldali beadását Deme fejelte a kapuba 3-1.
 86.percb: Megyesi indult meg a szélen majd egy csel után beadta Farkas Janinak, akit Horváth lerántott. A játékvezetõ kiállította a vendégek játékosát és 11-est ítélt, melyet Farkas Viktor magabiztosan értékesített 4-1.
 91. perc: Farkas Jani lépett ki a védõk közül és okosan gurította el a labdát Vezér mellett mesterhármassal 5-1.

Soós Imre: – megyei szintû játékvezetés mellett úgy estünk szét, mint a gyerekek által épített homokvár.

P. Nagy László: – az elsõ félidõben nagyon sok hibával játszottunk, valahogy nem találtuk a játék ritmusát. A szünetben kicsit felráztam a fiúkat bátrabb és támadóbb játékot kértem tõlük.
 A második félidõközepétõl felszabadult játékkal, szép gólokkal nyertük meg ezt a fontos mérkõzést, amely sorban a harmadik volt. Nagyon pozitív, hogy gyengébb játékkal is magabiztosan hoztuk a meccset. A három gyõztes meccsen 11 gólt lõttünk, melybõl Farkas Jani 7-szer köszönt be az ellenfél kapujába, de hozzá kell tenni, hogy igazi csapat munka volt, hiszen a többiek érdeme, hogy helyzetbe hozták a csatárt. Készülünk tovább a következõ fordulóra. Köszönöm a fiúknak, hogy a nehezen induló mérkõzésbõl a végére gálát csináltak.

(fctatabanya.hu)

____________________________________________

Tatabánya-BKV Elõre 5-1

Gólszerzõ: Farkas J. (3), Farkas V., Deme ill. Csopaki

BKV Elõre: Vezér – Miklósvári, Sebõk (Molnár 77.p.), Sellei (Faragó 56.p.),

Varga (Ribi 56.p.) – Cseri, Baranyai, Csikós, Csopaki – Merczel, Horváth.

Soós Imre vezetõedzõ: Nem úgy indult a mérkõzés, amilyen a végeredménye lett.

Megszereztük a vezetést, stabilan játszottunk, majd egy rövidzárlatot kihasználva lesgyanús helyzetbõl egyenlített az ellenfél a félidõ vége elõtt. A játékvezetõ sporttárs a félidõben az öltözõben maradt, úgy mint a csapatom, de két szabálytalanságot is elnézve ahelyett, hogy szabadrúgást rúghattunk volna vezetéshez juttatta az ellenfelet. A büntetõvel és a kiállítással végleg megpecsételte a sorsunkat, és ezzel ki is végzett bennünket. 2:1-nél szándékos kezezésért, második sárgalappal két hazai játékost is ki kellett volna állítania, de ami nálunk piros az ott még sárga sem volt. A félreértések elkerülése végett nem mentem fel a csapatomat, tudunk és fogunk is önkritikát gyakorolni de a 2010/2011-es szezonban lejátszott 27 forduló leggyengébb játékvezetését láthattuk, ami már már – nem megbántva a megyei játékvezetõket – a megyei másod, harmadosztály szintjét súrolta, és mindezt egy olyan játékvezetõ elõadásában aki ilyen teljesítménnyel tud az elsõ osztályban is vezetni. Természetesen gratulálok és további sok sikert  a Tatabánya játékosainak, akik maximálisan kihasználták a lehetõségeiket.