Veszprém, 800 nézõ. V.: Mészáros (Horváth, Szeles).

Veszprém FC: Varga T. – Grósz, Hegedûs, Lang, Fehér (Szöllõskei 70.) – Boromisza

FC Ajka: Jánosa – Sallér, Subicz, Pákai, Gunther – Pothárn (Gyûrûsi 76.),

Kovács, Kottán, Pavliczky (Kolat 88.) – Mihalecz, Hegyi (Major 50.).
Edzõ: Artner Tamás.

A megyei rangadó elsõ félidejében az Ajka volt aktívabb: a 15. perc végén

Gunther szöglete után Varga mentett bravúrral, de a 23. minutumban már tehetetlen volt. Ekkor Pothárn villámgyorsan elvégzett egy szabadrúgást, Sallér jobboldali beadását pedig az érkezõ Mihalecz fejelte a veszprémi kapuba, 0:1.
A gól sem hozta lázba a hazaiakat, akik lassan, pontatlanul és körülményesen fociztak, nem csoda, ha az Ajka újra helyzetbe került. A 35. percben Gunther jobboldali beadását Subicz fejelte centikkel a kapu mellé. A nézõk egyre türelmetlenebbekké váltak. A 44. percben végre a VFC elõtt is adódott egy lehetõség: a középen meglóduló Tatai, aki egyébként látványosan hajtott és küzdött, Hevesi-Tóthot játszotta meg a jobbszélen, a visszapasszból 16 méterrõl lött, de a próbálkozást Jánosa fogta.

Szünet után felpörögtek az események, elõbb az ajkaiak, Gunther, majd Kottán próbálkozhatott, majd a Veszprém is egyre jobban kezdett belelendülni és futószalagon gyártotta a gólveszélyes szituációkat. Molnár, Alex összjáték után a brazil csatár 16 méterrõl lõtt alig a kapu mellé, majd Kollár beadásából Lang fejelt felsõ kapufát. Aztán Czvetkó elsõ labdaérintésébõl, félfordulatból lõhetett kapura, de Jánosa résen volt. A 66. percben újra Czvetkóé volt a fõszerep, aki az elcsúszó Subicz mellett lecsapott a labdára, de a kapu fölé pöccintett. A 82. percben Varga szedte fel Major elõl a labdát, majd a túloldalon Hegedûs jobb felsõ sarokba tartó szabadrúgását Pákai mentette szögletre. Az utolsó percben Majortól Lang és varga közösen szerezték vissza a labdát.

Vágó Attila: – Az elsõ félidõben mutatott gyenge játékunk miatt kaptunk ki. Nagyon nehéz a helyzetünk.

Artner Tamás: – Az elsõ félidõben jól játszottunk, de kihagytuk a helyzeteinket. A szünet után ránk jött a Veszprém, ám a mérkõzés összképe alapján megérdemelten szereztük meg a három pontot.