DUNA FC TATABÁNYA – GYIRMÓT FC GYÕR 3-1 (1-1)

JÁTÉKVEZETÕK: Vad II. István, Becséri Gergely, Buzás Balázs

DUNA FC TATABÁNYA: Dombai A., Almási L., D. Djuric, Hegededûs N., Tóth G., Huszák T., Oláh G., Kovács I., Bakos Sz., Weitner Á., Ferkó Cs.

GYIRMÓT FC GYÕR: Deli Z., Nagy G., Gévay Zs., Tölgyesi V., Fitos L., Oross M., Erõs G., Cseri T., Hajba T., Magasföldi J., Csizmadia Cs.

CSERÉK

DUNA FC TATABÁNYA: 81.p. Ferkó Cs – Kiss Sz., 86.p. Weitner Á. – Böjte A., 90.p. Bakos Sz. – Móri T.

GYIRMÓT FC GYÕR: 64.p. Fitos L. – Tóth N., 87.p. Hajba T. – Laki B.

GÓLLÖVÕK

DUNA FC TATABÁNYA: 33.p. Weitner Á. (1-1), 58.p. Huszák T. (2-1), 93.p. Huszák (3-1)

GYIRMÓT FC GYÕR: 3.p. Magasföldi J. (0-1)

SÁRGA LAP:

DUNA FC TATABÁNYA: 82.p. Kiss Sz.

GYIRMÓT FC GYÕR: nem volt

PIROS LAP:

DUNA FC TATABÁNYA: nem volt

GYIRMÓT FC GYÕR: 79.p. Gévay Zs.

1.p. Megkezdõdött a mérkõzés. Mi tiszta sárgában, a Tatabánya kék-fehér-kékben játszik.

3.p. Jobb oldalon felfutó Magasföldi kapott labdát középrõl, amit a jobbal a kapu bal oldalába lõtt. 0-1.

12.p. Weitner eresztett el egy erõtlen lövést a 11-es pontról.

18.p. Magasföldi 20 méteres szabadrúgását védte bravúrral Dombai.

29.p. Huszák lövését védte Deli.

31.p. Weitner kapott labdát a pálya közepén, majd a 16-oson kívülre futó Deli fölött átemelte a labdát, majd 6 méterrõl az üres kapuba fejelt. 1-1.

35.p. Hajba beadása után Magasföldi fejelt a kapu fölé.

38.p. Kovács lõtt középrõl a kapu fölé.

39.p. Erõs szöglete után Gévay fejelt a jobb kapufára.

41.p. Weitner lõtt 20 méterrõl bal kapufa mellé.

42.p. Tóth Gergõ ment el bal oldalon Hajba mellett, majd Tóth a középen érkezõ Huszáknak passzolt, aki a középen álló Deli kezébe rúgta a labdát.

45.p. Oross lõtt középrõl, 25 méterrõl centikkel a kapufa jobb felsõ sarka mellé.

45+1.p. Weitner fejelt 10 méterrõl a bal kaufa mellé.

45+1. Vad II István véget vetett az elsõ félidõnek.

FÉLIDÕ: 1-1

46.p. Megkezdõdött a második játékrész. A félidõben egyik vezetõedzõ sem cserélt.

48.p. Gévay kapott sárga lapot.

52.p. Bakos szöglete után a 11-es pontról a felsõ lécre fejeltek a tatabányaiak.

55.p. Középen Oross készített le cserinek, aki a bal felsõ sarok mellé lõtt.

58.p. Huszák kapott bal oldalon labdát, aki a pálya közepe felé megtolta azt, és a jobb alsó sarokba lõtt. 2-1.

60.p. Orosst indították a bal oldalon, aki a bal felsõ felé lõtt, ám Dombai bravúrral kiütötte a labdát, ami Magasföldi elé került, de csatárunk a kapu fölé lõtt.

64.p. Cseréltünk, Fitos helyett Tóth a pályán.

75.p. Cseri adott labdát Tóthnak, de csatárunk kisodródott helyzetbõl, éles szögbõl lõtt, így a labda elgurult a kapu elõtt.

79.p. Gévay ellökte Huszákot, amiért megkapta második sárga lapját, ezért Vad II játékvezetõ kiállította.

81.p. Cserélnek a hazaiak, Ferkó helyett Kiss a pályán.

83.p. Kiss a játékvezetõ sípszava után elrúgta a labdát, amiért sárga lapot kapott.

84.p. Huszák ment el Tölgyesi mellett, majd középre tett, de az érkezõ Weitner nem találta el a labdát, ezért kirúgás lett belõle.

85.p. Erõs beadása centikkel ment el a fejelni készülõ Tóth feje fölött.

86.p. Böjte érkezik Weitner helyére a Tatabányában.

87.p. Cserélünk: Laki érkezik Hajba helyett.

90.p. Bakos helyett Móri játszik a Tatabányában.

90+2.p. Dombai végzett el egy szabadrúgást, ezzel indítva Ferkót, de a tatabányai játékos keresztbe lõtte a labdát a kapu elõtt.

90+3.p. Huszák kapott labdát, aki elõször elfektette Nagyot, majd Delit, és a kapuba lõtt. 3-1.

VÉGEREDMÉNY: 3-1

EDZÕI NYILATKOZATOK

P. NAGY LÁSZLÓ, A DUNA FC TATABÁNYA VEZETÕEDZÕJE: VIDEÓINTERJÚ ITT!

CSANK JÁNOS, A GYIRMÓT FC GYÕR VEZETÕEDZÕJE: VIDEÓINTERJÚ ITT!

ÖSSZEGZÉS

Jól kezdtük a mérkõzést, hiszen már a 3. percben vezetéshez jutottunk, azonban  ahogy haladt elõre az idõ, egyre inkább átvette e Tatabánya a kezdeményezést, és a félidõ végére már több helyzetet alakítottak ki, mint mi.

A második félidõ elejére “összekaptuk” magunkat, és egy ideig uraltuk is a játékot. De rövid idõ múlva kiegyenlítetté vált a mérkõzés, majd amikor Gévay kiállítását követõen emberhátrányba kerültünk, mindent egy lapra feltéve támadtunk. Ennek köszönhetõen több veszélyes támadást vezethetett a Tatabánya.

A kockáztatásnak az lett az eredménye, hogy a hazaik belõtték harmadik góljukat is, így eldöntötték a találkozót.