Az ellenfél a mai napon a BKV Elõre gárdája volt, csapatunk Herédi Attila nélkül, P. Nagy László irányításával játszotta le a mérkõzést.

A tatabányaiak a Farkasdi – Almási, Farkas, Bencze, Nagy, Vass, Deme, Kovács, Lázár, Köntös, Kocsis összeállításban kezdték találkozót.

Deme Imre már az ötödik percben megszerezte a vezetést. A tatabányai játékos az Elõre tizenhatosán belül cselezgetett, majd jobbal hatalmas gólt lõtt a BKV kapujának jobb felsõ sarkába. 1 – 0

A mérkõzés 20. percében Bencze Zsolt jelezte, hogy rosszul érzi magát, cserére kényszerültünk, Kovács Dávid lépett pályára, így Kovács István ezzel a változtatással hátra került a védõsorba.

Az elsõ félidõ vége. 1 – 0

A szünetben többet is cserélt P. Nagy László. Kocsis helyett Farkas János, Köntös helyett Duric, Nagy Zoltán helyett Módi Viktor lépett pályára. A kapuban Farkasdit Dombai András váltotta. Bencze Zsolt is visszatért a pályára, Farkas Viktort váltotta a védelemben.

A második félidõ 10. percében Módi Viktor megsérült, ezért Köntös tért vissza helyette a pályára.

A találkozó 58. percében Farkas János kapott labdát az ellenfél térfelének közepén. Négy remek csellel tisztára játszotta magát, majd önzetlenül Duric elé gurított , õ  pedig az üres kapuba lõtte a labdát. 2 – 0

A 60. percben Farkas János elõtt adódott nagy lehetõség, tizenhat méterrõl lõtt alig mellé.

Végeredmény: FC Tatabánya – BKV Elõre 2 – 0 (1-0)

Következõ mérkõzésünket szerdán délután a lombard Pápa FC ellenében játsszuk majd.