2022.08.04 17.30 | Tatabánya, Grosics Gyula Stadion | Tatabányai SC -Gyirmót FC Győr II 5-1 (5-0) | NB III Nyugati csoport | 3.forduló

Játékvezetők: Molnár Réka – Volentics Erik János, Czeglédi Barna

Tatabányai SC: Lóth – Hajas, Molnár, Krupánszki (Angyal 59), Hadobás – Kovács (Horváth 73)– Letenyei, Szegleti – Székely (Márton 59), Árvai (Solymos 71), Kocsis (Gacs 59)  | Vezetőedző: Gyürki Gergely

Gyirmót FC Győr II: Kecskés – Babayigit, Görcs,Wágenhoffer, Fröhlich ( Vajda sz) – Lázár – Tarsoly (Lányi B. 77), Király (Lányi D.sz) – Mayer, Rimai (Ominder sz), Rátonyi ( Nagy K. 87)| Vezetőedző: Ördög József

Gólszerzők: Kocsis Gergő (9, 44), Szegleti Gergely (14), Árvai Dániel (17), Molnár Tibor (24) illetve, Mayer Ádám (86)

Sárga lap: Letenyei Zalán (58) illetve, Lázár Patrik (59), Lányi Bence (84)

1.p. Elkezdődött a mérkőzés.

9.p. Árvai indította jobb oldalon Szegletit, aki Kocsis elé készített és a kapu közepébe lőtt. 1-0

14.p. Szegleti 25m-ről végezte el a szabadrúgást, és labda a kapu jobb alsó sarkába szállt. 2-0

17.p. Kocsi adta be középre a kapu elé a labdát, amire Árvai érkezett és jobbal 10m-ről a kapu jobb oldalába lőtt. 3-0

24.p. Szegleti labdaszerzést követően készített Molnár elé, aki 10m-ről a kapu bal oldalába lőtt. 4-0

44.p. Molnár-Árvai játszottak össze, utóbbi lőtt kapure, de Kecskés bravúrral hárított, azonban a kipattanóra Kocsis érkezett és a kapu jobb oldalába lőtt. 5-0

Félidő 5-0

46.p. Elkezdődött a második félidő.

46.p. Csere csapatunknál Rimai, Fröhlich és Király helyett Ominger, Vajda és Lányi D. érkeztek.

58.p. Letenyei kapott sárga lapos figyelmeztetést.

59.p. Hármas csere a hazai csapatnál Székely, Kocsis és Krupánszki helyére Márton, Gacs és Angyal érkeztek.

59.p. Lázár kapott sárga lapot.

70.p. Rátonyi lőtt 25m-ről kapura, de Lóth hárított.

71.p. Árvai helyett Solymos folytatja.

73.p. Kovács helyett Horváth érkezett.

77.p. Tarsoly helyett Lányi B. folytatja

84.p. Angyal buktatásáért Lányi B. kapott sárga lapot.

86.p. Mayer Á. fejelt a kapu jobb felső sarkába. 5-1

87.p. Rátonyi helyett Nagy K. érkezett.

90.p. + 3 perc a hosszabbítás.

Vége 5-1

Ördög József: Nagyon nehéz egy ilyen 5-1 után értékelni egy mérkőzést. Az első félidőben úgy tűnt mintha bent maradtunk volna az öltözőben és egy félidő előnyt adtunk a hazaiaknak. A második félidőben jól fociztunk és szorosabbá tudtuk volna tenni az eredményt de sajnos nem sikerült. Az ellenfél megérdemelten nyerte a mérkőzést.