U 19. NB II. osztály – 13. forduló

Gyirmót SE Gyõr U 19 – Kaposvári RákócziBFLA U 19    1 – 3  (1 – 2)

2017 november 18. szombat 12.00 óra– Gyirmót

Gólszerzõk: Éri Dominik 31. perc /Zentai András 5. perc, Borbély Ákos 36. perc, Varga Donát 87. perc

Gyirmót SE Gyõr U 19:

Vass Gábor – Orbán István, SzabóSzebasztián (Póczik Richárd 83. perc), Kovács Ákos, Nagy Bence – GelencsérGyörgy, Gere Zoltán(Csányi Máté 60. perc) – Bányai Róbert (Varga Tímár 67.perc), Éri Dominik, Varga Tamás – Fekete Tamás (Zimonyi Dániel 46. perc)

Vezetõedzõ: Gyurmánczi Attila

16 csapatos bajnokság: jelenleg 16.helyezés

U 19. NB III. Észak Nyugati Csoport– 12. forduló

Gyirmót SE Gyõr U 18 – FC Ajka U19    8 – 1  (4 – 0)

2017 november 18. szombat 10.00 óra– Gyirmót

Gólszerzõk: Vörös József 3 (23.perc, 42. perc, 64. perc), Kiss Ábel 2 (4. perc, 85. perc), Pataki Martin 2 (38.perc, 63. perc), Tóth Máté 82. perc / Szabó Bátor 88. perc

Gyirmót SE Gyõr U 18:

Kürnyek Félix (Turi Dániel 46.perc) – Bartalos Adrián (Pablényi Máté 58. perc), Fülöp Dániel (Kausitis Patrik58. perc), Felde Bence (Börzsei Róbert 58. perc), Kiss Ábel – Pákai Norbert(Tölgyesi – Gál Mátyás 58. perc), Jordáki Mátyás (Vacic Ádám 58. perc) – VadászKrisztián, Pataki Martin, Tóth Máté – Vörös József

Vezetõedzõ: Germán Ferenc

14 csapatos bajnokság: jelenleg 2.helyezés

Germán Ferenc utánpótlás edzõ értékekése:

Ezen a mérkõzésen, a 4 – 4 – 2 – es felállási formát választottuk, mert látni akartuk, hogy a mezõny alsó feléhez tartozó csapatok ellen, mennyire vagyunk hatékonyak. Ezen a találkozón, ez jól sikerült és jól használtuk ki, a sok szélen vezetett támadásunkból kialakított támadásunkat. Igaz szinte, a teljes mérkõzésen emberelõnyben futballoztunk, mert egy játékos megsérült az ajkai csapatban és nem volt csere játékosuk. Így viszont, az emberelõnyös játékot és tudtuk gyakorolni és most ezzel is elégedett voltam.

U 17. NB II. osztály – 13. forduló

Békéscsaba 1912 Elõre U 17 – GyirmótSE Gyõr U 17    5 – 1  (1 – 1)

2017 november 18. szombat 15.00 óra– Békéscsaba

Gólszerzõk: Dávid Zoltán 2 (51.perc, 57. perc), Váradi Ádám 44. perc, Körömi Zoltán 70. perc, Varga Tamás 82.perc / Tóth Erik 18. perc

Gyirmót SE Gyõr U 17:

Lovász Ákos – Béli Renátó, TuriLevente, Tóth Erik, Lampert Krisztián (Posta Bence 78. perc) – Korsós Dominik, GelencsérMárton (Bene Kevin 78. perc) – Babayigit Kevin (Kovács Bálint 59. perc), TokajiDávid (Hajnal Krisztián 72. perc), Buruzs Barnabás (Hajnal Péter 72. perc) – MayerÁdám

Vezetõedzõ: Polyák Gábor

16 csapatos bajnokság: jelenleg 8.helyezés

Polyák Gábor utánpótlás edzõ értékelése:

Jól indult a mérkõzés a számunkra, mert sokat birtokoltuk a labdát és egy pontrúgás után, vezetést is szereztünk. Ezután azonban a hazai csapat átvette az irányítást és be is szorított bennünket. Különösen a pontrúgásaik voltak veszélyesek és ezzel elõbb kiegyenlítettek, majd a vezetést is megszerezték. Egy – három után, megpróbáltuk kitámadni, de ekkor sok egyéni hibát vétettünk. Ez az eredmény most nem mutat jól, de tanultunk belõle.

U 16. NB II. osztály – 13. forduló

Békéscsaba 1912 Elõre U 16 – GyirmótSE Gyõr U 16    3 – 2  (2 – 2)

2017 november 18. szombat 13. 00óra – Békéscsaba

Gólszerzõk: Oláh Ambrus 5. perc,Czirják Nándor 42. perc, Lázár Zsolt 87. perc / Gergely Norbert 7. perc, BabayigitMilán 27. perc

Gyirmót SE Gyõr U 16:

Germán Marcell – Szemenyei Péter, VékássyDániel, Gergely Norbert, Ominger Bence – Fördõs Gergõ, Szabó Zalán – BabayigitMilán (Ferenczi Kevin 87. perc), Csemez Bence, Lakatos Ádám (Siska Flávió Zsolt46. perc) – Nagy Kristóf

Vezetõedzõ: Nagy Attila

16 csapatos bajnokság: jelenleg 13.helyezés

Nagy Attila utánpótlás edzõ értékelése:

Sajnos egy olyan mérkõzésen maradtunk pont nélkül, amelyben még a gyõzelem lehetõsége is benne volt. Nagyon sajnáltam is ezért a játékosokat, mert sokat dolgoztak ezen a békéscsabai találkozón. Egy bajnoki mérkõzést azonban, mindvégig koncentráltan kell lejátszani, mert sikert kizárólag így lehet elérni. Így kell folytatnunk tehát a munkát, hogy a következõ mérkõzésen gyõzni tudjunk

U 17. NB III. Észak Nyugati Csoport– 12. forduló

Gyirmót SE Gyõr U 16/B – FC Ajka U17    2 – 1  (1 – 1)

Gólszerzõk: Dán Krisztián 26. perc,Fekete Arnold öngól 89. perc / Pápai András 15. perc

Gyirmót SE Gyõr U 16/B:

Szabó Bálint – Kirchner Kristóf, HerberMárton, Koronkai Dominik, Dezsõ Martin (Buruzs Levente 57. perc) – SzõkeKristóf (Takács Dominik 90. perc), Nagy Máté (Veres Lóránt 46. perc) – Józsa Mátyás,Kohán Csaba, Kormos Dávid (Vörösbaranyi Kolos 74. perc) – Dán Krisztián

Vezetõedzõ: Rokob Péter

14 csapatos bajnokság: jelenleg 8.helyezés

Rokob Péter utánpótlás edzõ értékelése:

A mi szintünkön, ismét óriási csatát vívtunk és az utolsó percben szereztük meg a gyõzelmet. Ez pedig, egyrészt azért nagyon értékes a számunkra mert, most visszajátszók nélkül, a saját keretünkkel értük el. Másrészt, a bajnoki tabellán is azt a helyet foglaljuk el, amelyet célként tûztünk ki magunk elé. Remélem, hogy az utolsó fordulóban is kitart még a hitünk és az erõnk.

U 15. NB II. osztály, Észak nyugat– 13. forduló

Gyirmót SE Gyõr U 15 – Lurkó UFC U15    3 – 1  (2 – 1)

Gólszerzõk: Kocsis Zoltán 2 (7.perc. 65. perc), Nemes Adrián 20. perc / Imre László 34. perc

Gyirmót SE Gyõr U 15:

Kecskés Barnabás – Halász Csaba, GörcsMárió, Sujtner Kristóf (Kálóczi István 51. perc), Kovács Martin – Nemes Adrián,Kocsis Zoltán (Milos Milán 78. perc) – Szokolics Richárd, Kocsis Gergõ, HorváthAndorás – Bertha Benjamin (Hécz Armand 51. perc)

Vezetõedzõ: Ördög József

16 csapatos bajnokság: jelenleg 1.helyezés

U 14. NB II. osztály, Észak nyugat– 13. forduló

Gyirmót SE Gyõr U 14 – Lurkó UFC U14    10 – 1  (5 – 0)

Gólszerzõk: Bessenyei Dominik 7 (3.perc, 25. perc, 29. perc, 38. perc, 54. perc, 58. perc, 77. perc), Rimai Ákos 56.perc, Lengyel Máté 4. perc, Füzi Ákos 69. perc / Miszori Szabolcs 74. perc

Gyirmót SE Gyõr U 14:

Kocsis Hunor (Dusza András 62.perc) – Kümmel Milán (Lapincs Boldizsár 62. perc), Kalmár Péter, TarsolyKristóf (Sipõcz Merse 53. perc), Horváth Zétény (Fekete Márton 53. perc) – FüziÁkos, Lengyel Máté (Simon Attila 53. perc) – Tankovics Máté (Bonnyai Milán 62.perc), Lányi Dominik (Molnár Szabolcs 62. perc), Rimai Ákos – BessenyeiDominik

Vezetõedzõ: Török Szabolcs

U 19. leány NB II. osztály, Nyugati csoport – 10. forduló

Gyirmót SE Gyõr leány U 19 – SC Sopron leány U 19    10 – 0 (6 – 0)

2017 november 18. szombat 14.00 óra – Gyirmót

Gólszerzõk: Markotics Virág 4 (23. perc, 26. perc, 45. perc,54. perc), Mohácsi Dóra 3 (27. perc, 35. perc, 78. perc), Nagy Kitti 3. perc,Istenes Eliza 20. perc, Bódis Zsanett 58. perc

Gyirmót SE Gyõr leány U 19:

Bakó Rebeka – Havas Patricia, Kokics Melinda, SzekeresAlexandra (Jóna Orsolya 68. perc), Bódis Zsanett – Istenes Eliza (Bajcsi VivienCecília 68. perc), Schwarcz Dorina (Szabó Zsuzsa 68. perc) – Vangel CelinaHanna, Markotics Virág, Nagy Kitti – Mohácsi Dóra

Vezetõedzõ: Csapó Sándor

11 csapatos bajnokság: õszi végeredmény 2. helyezés

9 mérkõzés                 8          0          1          56 – 7              24 pont

Csapó Sándor utánpótlás edzõ értékelése:

Nagyon felkészültünk a Sopron elleni mérkõzésre, mert egy gyõzelemmel bebiztosíthattuk a második helyünket, az õszi szezon végén. A mérkõzés elején, mindkét kapu elõtt voltak gólhelyzetek, de a védelmek ekkor még nagyon jól zártak. Az elsõ gólunk után azonban, a nagy kedvvel és gólra törõen játszó fiatal támadó sorunk, sorra alakította ki a helyzeteket és ezek után szép gólokat is szerzett. Így tehát, meg tudtuk tartani a második helyünket, annak ellenére, hogy egy mérkõzésünket, majd a tavaszi szezonban fogjuk lejátszani. Ehhez pedig gratulálok a csapatomnak, akik életkorban a legfiatalabbak ebben a mezõnyben.

U 13. NB I. osztály Észak Nyugati Csoport – 11. forduló

Zalaegerszegi TE Akadémia U 13 – Gyirmót SE Gyõr U 13    4 – 0 (1 – 0)

2017 november 18. szombat 14.00 óra – Zalaegerszeg

Gólszerzõk: Csonka Csaba 2 (6. perc, 41. perc), Sági Marcell34. perc, Dézsenyi Zsigmond 38. perc

Gyirmót SE Gyõr U 13:

Hujber Martin (Hiba Marcell 41. perc) – Kelemen Milán, ÁsványiDomonkos, Blaskovits Gergõ (Németh Kende 41. perc), Németh Noel (Kanna Roland41. perc) – Molnár Márton (Dobos Dávid 56. perc), Rozs Renátó – Nyári Rikárdó (KovátsBalázs 41. perc), Csöngei Balázs, Szabó Krisztián – Kráz Tamás (Lakics Barnabás56. perc)

Vezetõedzõ: Lakatos Attila

12 csapatos bajnokság: õszi végeredmény 6. helyezés

11 mérkõzés               5          2          4          33 – 22            17 pont

U 12 NB I. osztály Észak Nyugati Csoport 8 + 1 bajnokság –11. forduló

Zalaegerszegi TE Akadémia U 12 – Gyirmót SE Gyõr U 12    4 – 1 (2 – 1)

2017 november 18. szombat 15.30 óra – Zalaegerszeg

Gólszerzõk: Wolf Gergõ 2 (4. perc, 7. perc), Cserkúti – NémethOlivér 31. perc, Soós Dominik 36. perc / Sebestyén Bence 30. perc

Gyirmót SE Gyõr U 12:

Gerencsér Dávid (Nad Noel 31. perc) – Farkas Péter, MarkóLevente (Ács Balázs 31. perc), Berki Attila, Baksa Dániel, Pécsi Barnabás(Károly Bendegúz 41. perc), Kümmel Benedek (Kiss Márkó 31. perc), SzirtesOlivér, Földes Dénes (Sebestyén Bence 20. perc)

Vezetõedzõ: Kovács Zsolt

U 14 GYMS megyei 8 + 1 bajnokság, A. csoport – 2. forduló(elhalasztott mérkõzés)

Bõny SE U 14 – Gyirmót SE Gyõr U12    8 – 1  (3 – 0)

2017 november 19. vasárnap 09.00óra – Bõny

Gólszerzõk: Nagy Alex 7 (8. perc,13. perc, 16. perc, 40. perc, 42. perc, 46. perc, 53. perc), Laskovics Dániel44. perc / Berki Attila 65. perc

Gyirmót FC Gyõr U 12:

Nad Noel (Gerencsér Dávid 36. perc)- Ács Balázs, Baksa Dániel (Neuberger Flórián 36. perc), Berki Attila, FarkasPéter (Földes Dénes 36. perc), Kümmel Benedek (Simon Bendegúz 36. perc), MarkóLevente, Szabó Ábel (Oláh Zsombor 36. perc), Szirtes Olivér

8 csapatos bajnokság: õszivégeredmény 8. helyezés

7 mérkõzés      0          1          6          18 – 64            1 pont