U 19. NB II. osztály – 15. forduló

Paksi FC U 19 – Gyirmót SE Gyõr U19    1 – 3  (0 – 1)

2017 december 02. szombat 12.00 óra– Paks

Gólszerzõk: Pinczés Ákos 85. perc/ FeketeTamás 2 (8. perc, 50. perc), Gelencsér György 77. perc

Gyirmót SE Gyõr U 19:

Vass Gábor – Orbán István, SzabóSzebasztián, Felde Bence, Varga Tamás – Gelencsér György, Nagy Bence – GereZoltán (Póczik Richárd 86. perc), Éri Dominik (Csányi Máté 4. perc), BányaiRóbert – Fekete Tamás (Benecz Dániel 90. perc)

Vezetõedzõ: Gyurmánczi Attila

16 csapatos bajnokság: õszivégeredmény 14. helyezés

15 mérkõzés        2       3        10        19 – 38            9pont

Gyurmánczi Attila utánpótlás edzõ értékelése:

A szezon utolsó mérkõzésén, remek egyéni teljesítmények voltak a csapatunkban, és mindezek mellett, nagyon fegyelmezetten is futballoztunk. Ezeknek köszönhetjük, hogy egy idegenbeli gyõzelemmel zártuk a bajnokság õszi szakaszát. Ezzel a sikerrel, jobb szájízzel mehetünk most a téli szünetre, és tavasszal ilyen mérkõzésekkel akarjuk folytatni a bajnokságot.

U 17. NB II. osztály – 15. forduló

Gyirmót SE Gyõr U 17 – Paksi FC U17    0 – 2  (0 – 0)

2017 december 02. szombat 12.00 óra– Gyirmót

Gólszerzõk: Szabó András 2 (82.perc, 85. perc)

Gyirmót SE Gyõr U 17:

Lovász Ákos – Kovács Péter, TuriLevente, Fördõs Gergõ, Lampert Krisztián – Korsós Dominik (Hajnal Krisztián 86.perc), Gelencsér Márton (Posta Bence 86. perc) – Babayigit Kevin (Kovács Bálint66. perc), Tokaji Dávid (Nagy Lionel 82. perc), Buruzs Barnabás (Hajnal Péter86. perc) – Mayer Ádám

Vezetõedzõ: Polyák Gábor

16 csapatos bajnokság: õszivégeredmény 9. helyezés

15 mérkõzés        6      2          7          27– 23            20 pont

Polyák Gábor utánpótlás edzõ értékelése:

A mérkõzés elején a vendég csapat birtokolta többet a labdát, de húsz perc után átvettük a játék irányítást és nekünk volt két komoly gólhelyzetünk. A folytatásban is hasonló volt a helyzet, mert mi futballoztunk jobban és helyzeteink is voltak. Ezeket azonban nem tudtuk értékesíteni és így a Paksi FC, a hajrában szerzett két góljával megnyerte a találkozót. A minimálisan kitûzött pontszámot elérte a csapatunk, de bennünk maradt néhány bravúr és ezért egy kicsit szomorú lesz most a bajnoki szünet.

U 16. NB II. osztály – 15. forduló

Gyirmót SE Gyõr U 16 – Paksi FC U 16    0 – 10 (0 – 5)

2017 december 02. szombat 14.00 óra– Gyirmót

Gólszerzõk: Görög Gergõ 3 (2. perc,20. perc, 54. perc), Szendrei Ákos 2 (60. perc, 75. perc), Lénárt Márk 12.perc, Túri Milán 14. perc, Debreceni Ákos 40. perc, Solt Dániel 77. perc,Bognár Botond 80. perc

Gyirmót SE Gyõr U 16:

Csizmazia Márk – Szemenyei Péter, VékássyDániel, Gergely Norbert, Samu Soma – Csemez Bence, Szabó Zalán (Dán Krisztián31. perc) – Babayigit Milán (Siska Flávió Zsolt 46. perc), Ominger Bence, HorváthAmbrus – Nagy Kristóf (Ferenczi Kevin 65. perc)

Vezetõedzõ: Nagy Attila

16 csapatos bajnokság: õszivégeredmény 13. helyezés

15 mérkõzés        4      2          10        21– 39            13 pont

Nagy Attila utánpótlás edzõ értékelése:

Egyszerûen érthetetlen a számomra az, ami a mai mérkõzésen történt. Az õszi szezonunkat ugyanis, egyáltalán nem ez a hozzáállás és ilyen teljesítmény jellemezte. Jól futballozott az ellenfelünk, és nekik tulajdonképpen sikerült is minden, de így sem értem, hogy mi történt ezen a találkozón a csapatunkkal.

U 15. NB II. osztály, Észak nyugat– 15. forduló

Szombathelyi Haladás VSE U 15 – GyirmótSE Gyõr U 15    1 – 4  (0 – 3)

2017 december 03. vasárnap 11.00óra – Szombathely

Gólszerzõk: Bódi Bence 80. perc / HéczArmand 2 (5. perc, 25. perc), Kocsis Gergõ 15. perc, Kocsis Zoltán 56. perc

Gyirmót SE Gyõr U 15:

Kecskés Barnabás (Hegedûs Richárd57. perc) – Halász Csaba (Radics Marcell 57. perc), Görcs Márió, SujtnerKristóf, Kovács Martin (Takács Martin 65. perc) – Nemes Adrián, Kocsis Zoltán(Kállai László 57. perc) – Kálóczi István, Kocsis Gergõ, Horváth Andorás(Bertha Benjamin 57. perc) – Hécz Armand (Horváth Marcell 65. perc)

Vezetõedzõ: Ördög József

16 csapatos bajnokság: õszivégeredmény 1. helyezés

14 mérkõzés        13    1          0          61– 9  40 pont

U 14. NB II. osztály, Észak nyugat– 15. forduló

Szombathelyi Haladás VSE U 14 – GyirmótSE Gyõr U 14    1 – 14  (0 – 9)

2017 december 03. vasárnap 13.00óra – Szombathely

Gólszerzõk: Bessenyei Dominik 6(19. perc, 21. perc, 23. perc, 32. perc, 58. perc, 72. perc),   RimaiÁkos 2 (28. perc, 40. perc), Milos Milán 2 (33. perc, 48. perc), Füzi Ákos 13.perc, Tarsoly Kristóf 17. perc, Tankovics Máté 57. perc, Fekete Márton 59. perc/ Rapport Rodrigó 65. perc

Gyirmót SE Gyõr U 14:

Kocsis Hunor (Sebõk Martin 61.perc) – Kümmel Milán, Kalmár Péter (Lapincs Boldizsár 61. perc), TarsolyKristóf (Sipõcz Merse 61. perc), Horváth Zétény (Fekete Márton 56. perc) – FüziÁkos, Milos Milán – Lányi Dominik (Tankovics Máté 41. perc), Peisser Soma (SimonAttila 56. perc), Rimai Ákos (Lengyel Máté 56. perc) – Bessenyei Dominik

Vezetõedzõ: Török Szabolcs

14 mérkõzés        14    0          0          146– 7            42 pont

Török Szabolcs utánpótlás edzõ értékelése:

Kicsit álmosan kezdtük ezt a mérkõzést, de utána rendeztük a sorainkat. Így pedig ismét magabiztos játékkal és szép gólokat szerezve, gyûjtöttünk be újabb három pontot. Gratulálok a csapatnak, az ebben a fél szezonban nyújtott teljesítményhez és külön öröm a számomra, hogy 27 fiatal labdarúgónak tudtam adni játék lehetõséget.