Felkészülési mérkőzés

UTE – Gyirmót SE Győr 1-3 (1-0)
GólszerzőSzabó Márkó (55) , Neskov Milán (65) , Cseszregi Csanád (70)

Gyirmót SE Győr: Csalogány Dávid (Szabó Áron 46’), Lengyel Botond, Albrecht Áron ( Csala Máté Zoltán 55’), Neskov Olivér (Cseszregi Csanád 46’), Vécs Kristóf (Káli Zsom[1]bor 55’), Szecsődi Bence, Kopp Noel Barnabás (Szemeti Dávid 46’), Szabó Márkó, Árpási Kristóf, Szecsődi Máté, Neskov Milán, Vezetőedző: Koltai Tamás

Koltai Tamás: Két ellentétes félidőt, de nagyon hasznos és jó mérkőzést játszottunk. Első félidőben a szembe szél, nagyban megnehezítette játékunkat, de dicséretes, hogy próbáltunk futballozni így is. Második félidőben nagyon egységes és jó teljesítményt nyújtott a csapat aminek az eredménye is meglett. Kiemelkedő volt a mentális és a fizikális teljesítmény. Sok jó teljesítmény volt a mérkőzésen.

U-14

Felkészüllési mérkőzés

Gyirmót SE Győr – Videoton 0-2 (0-1)
2023.02.18. (szombat) 12:00
Győr-Gyirmót, ALCUFER Stadion

Gyirmót SE Győr: Tóth – Dobos, Mező, Németh, Gere-Kern, Stark Sz, Pomper, Martinák – Herold, Karhusz, Cserék: Hujber, Szabó, Borbély, Czelter, Török, Csaplár, Vezetőedző: Stark Péter

Stark Péter: Játszottunk egy jó mérkőtzést egy erős Videoton ellen ami, jó, ugyanakkor 5 ziccert kihagytunk ami elkeserítő. A döntetlen igazságosabb lett volna, de gólra játszik mindenki amiben -toöbbek között- rengeteget kell fejlődnünk!

Kiemelkedő játékos: Tóth, Dobos, Herold

U-12

KFC Komárno – Gyirmót SE Győr 3-9
Gólszerzők: Pfening András ( 16’, 57’, 75’) Gere Barnabás ( 43’, 64’, ) Vécs Milán ( 28’ ) Laffer Levente ( 31’ ) Szabó Dominik (34’ )Rokob Máté (78’)

Gyirmót SE Győr: Horváth Martin, Rokob Máté, Tompos Barnabás, Szabó Dominik, Csapó Zsombor, Gere Barnabás, Pfening András, Laffer Levente, Hadarics Mike András, Cserék: Gerendai Martin, Nemes Áron, Vécs Milán, Mező Bence, Vezetőedző: Hegyi József

Hegyi József: A csapat jól teljesített a mai napon. Egységesek voltunk a labdaszerzéseknél és labdabirtokában is. Jó ritmusban tudtunk játszani. Sok kombinatív akciót vezettünk, melyeket rendre sikerült lövéssel befejezni. Magas labdabirtoklással játszottunk végig. Gratulálok a csapatnak a teljesítményhez.

Kiemelkedő játékosok: A TELJES CSAPAT!!!

U-11

Gyirmót SE Győr-Tatabányai SC
2023.02.19. (vasárnap)

Gyirmót SE Győr: Vigh Ákos, Ferencz Benedek, Drobina Olivér, Bősze Bernát, Pándorfalvi Áron, Nádasdi Zalán, Tapasztó Máté, Papp Károly Péter, Mondovics Máté, Pék Máté, Vezetőedző: Gerstweiler Dániel

Gerstweiler Dániel: A Tatabánya U11-es csapata ellen játszottunk egy felkészülési mérkőzést vasárnap. Ellenfelünkkel 4×20 percet játszottunk, 6+1-es felállásban gyakoroltunk, ahogy a Bozsik tornákon is előírás. A kellemetlen, esős idő ellenére dicséret illeti mindkét csapatot, hiszen az időjárással nem foglalkozva, jó iramú mérkőzést játszottak egymással. Elégedett voltam a gyerekekkel, mert igyekeztek a gyakorolt elemeket alkalmazva játszani és a maximumot nyújtani. A mérkőzést megnyertük, de fontosabb volt, hogy mérkőzés szituációban tudtak gyakorolni a srácok.

Gratulálunk az ellenfelünknek és köszönjük, hogy színvonalas és sportszerű mérkőzéseket tudtunk velük játszani!

Kiemelkedő játékosok: Papp Károly Péter, Ferencz Benedek, Nádasdi Zalán.

U-10

Veszprém – Gyirmót SE Győr

Veszprémben játszottunk edzőmérkőzést csütörtök délután. 4×20 perc volt a játékidő. Kevesen tudtunk elmenni, mivel sokan betegség miatt hiányoztak.

Gyirmót SE Győr: Nagy Gergő, Bárány Iván, Bárány Borisz, Szabó Soma, Hollós Zalán, Forrás Milán, Balogh Damján, Molnár Gellért, Vereb Ábel, Gerencsér Áron, Vezetőedző: Bieder Gábor és Zsidi Zsombor

Bieder Gábor: Az első két negyedben, nagyon gyenge teljesítményt nyújtottunk mint fejben mint taktikailag sem volt ott a csapat. Az utolsó két negyedre feljavultunk és összeszedetten játszva sok gólt lőttünk illetve védekezésben is rendre megnyertük a párharcokat, ezért gratulálok a srácoknak a végéhez.

Kiemelkedő játékosok:  A harmadik és negyedik rész miatt a CSAPAT!

U-10

Gyirmót SE Győr – Tatabányai SC
2023.02.19. Győr-Gyirmót, ALCUFER Stadion
4×20 percet játszottunk.

Gyirmót SE Győr: Nagy Gergő, Bárány Borisz, Bárány Iván, Forrás Milán, Szabó Soma, Vereb Ábel, Molnár Gellért, Nagy-Mázsa Mór, Pfeiffer Péter, Hollós Zalán, Vezetőedző: Bieder Gábor és Zsidi Zsombor

Bieder Gábor: Nagyon sok hibával játszottunk, rendre rossz döntéseket hoztunk a védekező harmadban a mérkőzés elején. Letámadásokat viszont egész jól csináltuk, ebből adódóan sok labdát szereztünk és rendre gólra tudtuk váltani ezeket. Sok lehetőséget kapott mindenki a mérkőzésen, és ez volt a legfontosabb.

Kiemelkedő játékosok: Nagy Gergő

U-9

Gyirmót SE Győr – Tatabányai SC 8-8
Gólszerzők: Felsődiósi Flórián 3, Soós Armand 2, Pillér Dávid, Horváth Bódog, Forgács Ákos

Gyirmót SE Győr: Háhn Zalán, Gerendai Patrik, Nagy Bence, Horváth Bódog, Felsődiósi Flórián, Forgács Ákos, Mátyás Gergő, Pillér Dávid, Soós Armand, Vezetőedző: Szabó Zsolt

Szabó Zsolt: A mérkőzés eleje nagyon nem tetszett, nagyon indiszponáltan játszottunk. Később ahogy telt az idő, úgy javult fel a játékunk. Voltak nagyon szép támadásaink, amikből szép gólokat szereztünk. Összességében egy jó mérkőzést játszottunk egy hasonló erősségű ellenfél ellen, ami nagyon jól szolgálta a gyerekek fejlődését.

Kiemelkedő játékosok: Forgács Ákos, Pillér Dávid, Soós Armand

U-8

Gyirmót SE Győr: Pingiczer Bercel, Király Belián, Szabó Noel, Kámán Bendegúz, Szabó-Kovács Tas, Kövecses András, Sörös Marcell, Varga Kristóf, Vezetőedző: Bagó Bonifác

Bagó Bonifác: A Tatabánya csapata ellen fociztak a fiúk. Mindenki sok hasznos tapasztalatot szerzett. Bátran és nagy élvezettel fociztak a srácok, melynek eredményeként sok szép gólt szereztek. Egyre több dolog köszön vissza az edzéseken gyakorolt elemekből. Gratulálok mindenkinek!

Kiemelkedtek a csapatból: Szabó Noel, Szabó-Kovács Tas, Király Belián

U-7

Gyirmót SE Győr- Tatabányai SC

Sárga csapat: Herczeg Soma, Horváth Ciprián, Kovács Patrik, Domonkos Dávid
Kék csapat: Kelemen Koppány Tuzson, Predut Adrián Brendon, Nagy Erik, Kis-Hercsel Soma
Sárga-kék csapat: Kertész Milán, Élő Dominik, Laki Gábor, Müller Dániel, Pándorfalvi Ábel, Bognár Milán

Lenzsér Zsolt:  A fedett műfűves létesítményünkben fogadtuk a Tatabánya U7-es korosztály játékosait. Három pályán folytak a küzdelmek. Vendégeink három csapattal és nagyon ügyes játékosokkal érkeztek. Mi is három csapatot alakítottunk ki az U6 és U7 korosztályú játékosainkból. A másfél óra alatt folyamatosan cseréltük a csapatokat és nagyon színvonalas meccseket játszottunk. Végig izgalmas összecsapások nagyon sok gólt és szép megoldásokat hoztak. Ezek a mérkőzések is kiválóan szolgálták a gyerekek fejlődését.

Kiemelkedő játékosok: Mindenki jól teljesített