Gólszerző: Katona Erik (22’), Meinzer Rajmund (66’)

Gyirmót SE Győr: Gerencsér Dávid, Virág Zalán, Dénes Tamás, Albrecht Áron, Árpási Bálint, Winkler Aurél, Meizner Rajmund, Szirtes Olivér, Kümmel Benedek, Katona Erik, Szecsődi Máté, Cserék:Szecsődi Bence, Kutich Tamás Szapári Levente, Hollós Levente | Vezetőedző: Domanyik Szilárd

Domanyik Szilárd: Saját magunkat vertük meg. Kétszer vezettünk, de kihagytuk a ziccereket. A végén a foci büntetett. Most a kipattanós időszakot éljük, de ezen csak mi tudunk változtatni!

Kiemelkedő játékosok: Katona Erik, Meizner Rajmund

2023. 03.14. kedd 17:30
Győr-Gyirmót, ALCUFER Stadion
Gólszerző: Virág Zalán

Gyirmót SE Győr: Gerencsér Dávid, Virág Zalán, Dénes Tamás, Albrecht Áron, Árpási Bálint, Mórocz Balázs, Meizner Rajmund, Kümmel Benedek, Kutich Tamás, Katona Erik, Winkler Aurél, Cserék: Árpási Kristóf, Hollós Levente, Szapári Levente | Vezetőedző: Domanyik Szilárd

Domanyik Szilárd: Rengeteg problémánk volt a mérkőzés előtt,d e ezek nem látszódtak a mérkőzésen. Fegyelmezetten, óriási akarással kompenzáltuk a gondjainkat. Jó csapat ellen győzelmet szalasztottunk el.

Kiemelkedő játékosok: Virág Zalán, Dénes Tamás, Mórocz Balázs

MLSZ Regionális U16 Kiemelt Nyugati csoport 16.forduló

III. ker. TVE – Gyirmót SE Győr 1-1 (0-0)
2023.03.18., szombat 13:00
Budapest, III. ker. TVE Sporttelep
Gólszerző: Szecsődi Máté (70’)

Gyirmót SE Győr: Fekete Mór, Lengyel Botond, Albrecht Áron (Fekete Ádám Attila 55’), Neskov Olivér, Árpási Bálint, Szecsődi Bence, Szabó Márkó (Cseszregi Csanád 90’), Szemeti Dávid (Laurinyecz Ármin 67’), Szecsődi Máté, Neskov Milán (Molnár Marcell 90’), Árpási Kristóf (Hajdu István Péter 55’) | Vezetőedző: Koltai Tamás

Koltai Tamás: A szezon legjobb játékával, a mérkőzés nagy részében a listavezető fölé nőtünk. Az eredmény csalódás, főleg hogy az utolsó másodpercben kaptuk az egyenlítő gólt, de A CSAPATOT nagy dicséretet illeti a játékért és a hozzáállásért. Gratulálok a Srácoknak.

Kiemelkedő játékosok: Egész Csapat

MLSZ Országos U15 Alap csoport 14.forduló

MOL fehérvár FC – Gyirmót SE Győr 5-0 (4-0)
Székesfehérvár, MOL Aréna Sóstó

MLSZ Országos U14 Alap csoport Nyugat 16.forduló

Gyirmót SE Győr – Király SE 2-0 (0-0)
2023.03.18, szombat 12:00
Gólszerző: Gere Ákos (61’), Herold Ádám (70’)

Gyirmót SE Győr: Tóth – Dobos, Németh, Csaplár, Gere – Kun-Putics, Keresztes, Martinák – Herold, Péntek, Parcsami, Cserék: Czelter, Kovács, Karhusz, Végvári, Laki, Bősze | Vezetőedző: Stark Péter

Stark Péter: Az első félidőben gyengén játszottunk nem találtuk a fonalat, nem volt tűz, a vendégek megérdemelten vezethettek volna a szünetben, Tóth, azonban remekűl védett! A második félidőben megfordúlt a kozcka és Kovácsék új lendületet hoztak, a második félidei játékunk alapján megérdemelten nyertünk.

Jók: Tóth, Dobos, Németh B., Csaplár, Gere, Keresztes, Végvári, Kun-Putics, Kovács, Herold

MLSZ Országos U13 Észak-Nyugati csoport 17.forduló

Gyirmót SE Győr – ETO FC Győr 1-5 (0-0)
2023.03.18., szombat 10:00
Gólszerzők: Fedics Nimród (35’)

Gyirmót SE Győr: Nagy Attila, Burzik Alexander, Varju Nataniel, Hiba Noel, Kelemen Dominik, Schepf Ruben, Fedics Nimród, K.Szabó Péter, Lunk Hlagyvik János, Cserék: Molnár René, Nagy Zalán | Vezetőedző: Nyúl Martin

Nyúl Martin: Új játék rendszerben játszott a táraság a szombati napon az ETO ellen. Jól szervezett, stabil játékot mutatott a csapat. Természetesen voltak hibákat, amik a továbbiakban oda ki kell javítani, de összeségében tetszett a srácok mentális hozzá állása.
Igazi futball törvény nekünk kimaradt a helyzetünk, az ellenfél pedig góllal válaszolt. A csapat több helyzetet is kidolgozott majd pár percre a kapott gól után válaszoltunk is így 1:1 -re változott az eredmény. A harmadik 20-asban gyengébb volt a játék a 19. percben pedig gólt ért el az ETO. A negyedikben beszorultunk már így kidolgozni helyzetet nem tudtunk már.
A csapat  nagyot küzdött, gratulálok!

Kiemelkedő játékos: Nagy Attila

MLSZ Országos U12 Észak-Nyugat 17.forduló

Gyirmót SE Győr – ETO FC Győr 0-6 (0-0)

Gyirmót SE Győr: Horváth Martin, Rokob Máté, Kozicz Kornél, Tompos Barnabás, Szabó Dominik, Gere Barnabás, Csapó Zsombor, Pfening András, Laffer Levente, Cserék: Gerendai Martin, Mező Bence, Maurer Álmos Nimród, Kukorelli Domán, Hadarics Mike András | Vezetőedző: Hegyi József

Hegyi József: A számszerű különbség kicsit túlzó a mérkőzés képét tekintve! Csapatként és egyénileg is jól teljesítettünk a mérkőzés során. A játékosok végig nagy koncentrációval és bátran játszottak. Sokat kezdeményeztünk és törekedtünk a kombinatív játék megvalósítására. A támadóharmadban voltunk súlytalanok és ennek is köszönhető, hogy nem lett szorosabb a mérkőzés. A csapat a mezőnyben nyújtott teljesítményére büszke lehet.

Kiemelkedő játékosok: Csapó Zsombor, Gere Barnabás, Kozicz Kornél, Rokob Máté

Leány Regionális U-19 Észak-Nyugati csoport 14. forduló

2023.03.19., vasárnap 16:30
Budaörs – Gyirmót SE Győr 7-0 (3-0)

Gyirmót SE Győr: Mitro – Rios-Neskov, Bogárdi, Csizmazia, Rácz, Kuris, Horváth, Németh, Mészáros, Gerencsér, Fontos, Losonczi, Cserék: Magyar | Vezetőedző: Csapó Sándor

U-11

Regionális Bozsik – Mosonmagyaróvár

Gyirmót SE Győr: Ferencz Benedek, Drobina Olivér, Bősze Bernát, Pándorfalvi Áron, Nádasdi Zalán, Kiss Marcell, Mészáros Fábián, Ézsöl Zsombor, Henye Máté, Vigh Ákos | Vezetőedző: Gerstweiler Dániel

Gerstweiler Dániel: Az első tavaszi Regionális Bozsik tornát rendezték Mosonmagyaróváron, ahol 4 csapat vett részt: Mosonmagyaróvár, ETO, Tatabánya és a mi csapatunk. Nagyszerű meccseket játszottunk és a gyerekek kivétel nélkül kiváló teljesítményt nyújtottak. A játék négy fázisában az alapelveknek megfelelően játszottak a fiúk, a gyakoroltak nagyon jó érzés volt visszalátni.

Gratulálok az ellenfeleinknek is, és köszönjük, hogy színvonalas mérkőzéseket tudtunk játszani!

Dunamenti Kupa – Budapest

Gyirmót SE Győr:  Ferencz Benedek, Drobina Olivér, Bősze Bernát, Pándorfalvi Áron, Nádasdi Zalán, Tapasztó Máté, Papp Károly Péter, Ézsöl Zsombor, Henye Máté, Vigh Ákos.

Gerstweiler Dániel: Kiváló szervezésű, minőségi csapatokat felvonultató kupán vettünk részt Budapesten. A Vasas és a Salgótarján csapatát megelőzve, a csoportban a második helyett sikerült megszerezni, amivel a legjobb 8 egyesület közé kerültek be a fiúk. A helyosztó mérkőzéseken kétszer is büntetőkkel maradtak alul a fiúk, így a 8. helyet sikerült megszerezni. Gratulálok a fiúknak a nagyszerű teljesítményhez!

Kiemelkedő játékosok: Bősze Bernát, Pándorfalvi Áron, Drobina Olivér

U10-11

DAC Bozsik U11

Csapatok: Győrújbarát, Dac, Ménfőcsanak,Nyúl
Gólszerzők: Tar Brendon, Pék Máté, Mondovics Máté, Nagy-Mázsa Mór

Gyirmót SE Győr:  Bárány Iván, Hollós Zalán, Tapasztó Máté, Tar Brendon, Pék Máté, Mondovics Máté, Nagy-Mázsa Mór | Vezetőedző: Zsidi Zsombor

Zsidi Zsombor: A hétvégén Dac által rendezett Bozsikon vettünk részt, ahol 4 nagyszerű mérkőzést játszottunk. A csapat hozzáállása és mentalitása nagyon tetszett, szép megoldásokat láthattam és voltak kiemelkedő teljesítmények is. A játékban  viszont voltak olyan periódusok amik nem tetszettek, de ezeket a mérkőzés közben javították a játékosok. A kombinatív játékban és a labdakihozatalokban, illetve a befejezéseinken még javítanunk kell a jövőben. Összeségében gratulálok a csapatnak és az ellenfeleinknek is!

Hollós Zalán kapta az oklevelet, kiváló védőmunkájáért!

U-10

I. Bene Ferenc emléktorna
Dunamenti kupa, Budapest Ikarus pálya

Három mérkőzést játszottunk a csoportban, ahol egy győzelem, egy döntetlen, egy vereség volt a csapat mérlege, így 3.helyezést értünk el, a folytatásban pedig az alsóházban kerültünk, ahol szintén három mérkőzést játszottunk és mindegyiket megnyerve a 9. helyen végeztünk.

Gyirmót SE Győr: Bárány Iván, Samu Milán, Bárány Borisz, Eckhardt Adrián, Szabó Soma, Vereb Ábel, Gerencsér Áron, Balogh Damján, Kocsis Zsolt | Vezetőedző: Bieder Gábor és Zsidi Zsombor

Bieder Gábor: Egész nap folyamán úgy gondolom elégedett lehetek a fiúkkal, a helyzetkihasználásunk akadozott a második mérkőzésen sajnos, az alsóházban jó teljesítményt nyújtottunk ahol önfeledten játszottunk és a srácok arcán is ezt láttam a nap végén.

Kiemelkedő játékosok: Eckhardt Adrián

U-10

Kiemelt Bozsik torna, Mosonmagyaróvár

A tornán 2×18 perces mérkőzések voltak, ahol három mérkőzést játszottunk az ETO, MTE, Tatabánya csapatával.

Gyirmót SE Győr: Nagy Gergő, Csapó Gergő, Samu Milán, Bárány Borisz, Eckhardt Adrián, Szabó Soma, Vereb Ábel, Gerencsér Áron, Balogh Damján, Forrás Milán, Pfeiffer Péter | Vezetőedző: Bieder Gábor és Zsidi Zsombor

Bieder Gábor: Az első két meccsünkön nagyon magunk alatt teljesítettünk sajnos, ami nem tudom minek betudható. Az utolsó mérkőzésre összekaptunk magunkat és kicsit szebbé tettük a napot, de összességében nem tetszett a mai, van még mit dolgozni, edzeni

U-9

Kiemelt Bozsik – MTE

Gyirmót SE Győr: Háhn Zalán, Gerendai Patrik, Forgács Ákos, Soós Armand, Tallér Dominik, Mátyás Gergő, Pázmándi Zoé | Vezetőedző: Szabó Zsolt

Szabó Zsolt: Tavasszal első ízben vettünk részt Bozsik tornán. Az MTE szervezésében 3 mérkőzést játszottunk az ETO, MTE és a Tatabánya csapataival. Napsütéses időben, a gyerekek rengeteg játékidőhöz jutottak, sok hasznos tapasztalatot gyűjthettek. Volt mérkőzés, amikor nagyon jó felfogásban fociztunk, az utolsó meccset sajnálom egyedül, ahol már nem kimondottan a focié volt a főszerep. Összességében viszont szuper hétvégén vagyunk túl.

Kiemelkedtek a csapatból: Gerendai Patrik, Tallér Dominik, Soós Armand

U-8

Gyirmót SE Győr: Károlyi Alex, Pingiczer Bercel, Szabó-Kovács Tas, Németh Csongor, Hadfi Trisztán, Kámán Bendegúz, Stelescu András | Vezetőedző: Bagó Bonifác

Bagó Bonifác: Március 15-én az Ikarus BSE sporttelepén vettünk részt, egy nagyon magas színvonalú 16 csapatos tornán. Nagyon hasznos tapasztalatokkal gazdagodhattunk. Voltak jó meccseink, ahol agresszivitásban felvettük a versenyt ellenfeleinkkel, viszont játékban, sokszor nem tudtunk kellőképpen kibontakozni. Minél több ilyen megmérettetésre van szükségük a gyerekeknek, hiszen ez segíti igazán a fejlődésüket.

Kiemelkedtek a csapatból: Károlyi Alex, Hadfi Trisztán

U-8

Felkészülési mérkőzés

Gyirmót SE Győr – Csornai SE

Gyirmót SE Győr: Pingiczer Bercel, Szabó-Kovács Tas, Németh Csongor, Hadfi Trisztán, Kámán Bendegúz, Stelescu András, Szabó Noel, Király Belián, Kövecses András | Vezetőedző: Bagó Bonifác

Bagó Bonifác: Pénteken a Csorna U8-as csapatát láttuk vendégül, ahol 1 óra tömény foci várt a gyerekekre. Sok szép megoldást láttam, a gyerekek próbálták megvalósítani ötletes elképzeléseiket. Bátor, kezdeményező játék jellemezte végig a csapatot.

Kiemelkedtek a csapatból: Mindenkit dicséret illet!

U-7

2023.03.17., péntek

Gyirmót SE Győr: Bognár Milán, Domonkos Dávid, Herczeg Soma, Horák Bálint, Horák Péter, Horváth Ciprián, Kertész Milán, Kis-Hercsel Soma, Laki Gábor, Laki Tamás, Müller Dániel, Nagy Erik, Pándorfalvi Ábel, Polyák Dávid, Predut Adrián Brendon | Vezetőedző: Lenzsér Zsolt

Lenzsér Zsolt: A Csornai SE U7 -es csapatát fogadtuk pénteken egy villámtorna keretében. Három pályán 4×15 perces pörgős mérkőzéseket játszottunk. Az U6 -os játékosainkat „megerősítve” 1-1 U7 -es játékossal meccseltünk. Az utolsó 15 percre „beszálltak” a szerdai budapesti tornán részt vett játékosaink is. Nagyon tetszett, ahogy ügyeskedtek és bátran játszottak a srácok. A rengeteg gól mellett sok szép megoldást és cselt láthattunk.

Kiemelkedő játékosok: Mindenki jól teljesített

U-7

I. Bene Ferenc Emléktorna, Budapest

Gyirmót SE Győr – SBTC 11-0
Gyirmót SE Győr – Illés Akadémia 0-4
Gyirmót SE Győr – Szolnoki MÁV FC 3-0
Gyirmót SE Győr – Jászfényszaru VSE 1-3 (Döntőbejutásért)

Gyirmót SE Győr – Illés Akadémia 3-2 (Harmadik helyért)

Gyirmót SE Győr: Polyák Dávid, Herczeg Soma, Kovács Patrik, Predut Adrián Brendon, Horváth Ciprián, Kertész Milán, Nagy Erik

Lenzsér Zsolt: Az U7-es csapatunk, Budapesten, az I. Bene Ferenc Emléktornán vett részt. A csapatunk első ellenfele SBTC együttese volt és sikerült 11-0 -ra nyerniük életük első 4+1 -es meccsükön. Gratulálok!!! A folytatásban aztán előbb az Illés Akadémia együttesétől szenvedtünk vereséget 0-4 -re. Majd mivel a Szolnok gárdája nem érkezett meg, így játék nélkül maradtunk az utolsó csoportmérkőzésünkön, és csak labdázgattunk helyette. Az elődöntőben a Jászfényszaru VSE következett. A mérkőzés elején sajnos pár elkerülhető gólt kaptunk és a jól védekező ellenfelünk ellen csak a szépítésre futotta csapatunknak. Így a 3. helyért játszhattunk, még pedig ismét az Illés Akadémia ellen. Nagyon jól kezdtük a helyosztót és hamar megszereztük a vezetést, majd ezt követően nagyon szép találatokkal el is húztunk 3-0 -ra. A végére egy kicsit kiengedtünk, de sikerült egy gólos előnyünket megtartani, és 3-2 -re nyertünk. Így végül sikerült a dobogót elcsípnünk.

Az U7 -es korosztályban szokásos 3:3 elleni kiskapus játék helyett a 3X2 méteres kapura és a 4+1-es felállás volt a tornán. A csapat ilyen felállású mérkőzéseken most játszottak első ízben. A srácok összességében jól alkalmazkodtak a körülményekhez, és ezúton is gratulálok nekik a hozzáálláshoz és a harmadik helyezéshez is.