Gyirmót SE Győr: Gerencsér Dávid, Dénes Tamás, Mórocz Balázs, Molnár Márton, Czintula Tibor, Nyári Rikárdó, Árpási Bálint, Gönye Máté, Németh Noel, Reizer Bence, Barta Tamás Cserék: Papp Zsombor, Sári Marcell, Winkler Aurél, Hollós Levente, Szapári Levente, Szirtes Olivér | Utánpótlás vezetőedző: Nagy Attila

Gyirmót SE Győr – Király SE 3-0 (2-0)
2023. november 18 (szombat) 10:00
Gólszerző: Szecsődi Máté (19’), Neskov Milán (32’), Szabó Márkó (50’)

Gyirmót SE Győr: Fekete Mór, Lengyel Botond ( Cseszregi Csanád 59’), Albrecht Áron, Neskov Olivér, Horváth Bence (Molnár Marcell 59’), Szecsődi Bence ,Szemeti Dávid (Káli Zsombor 59’) ,Árpási Kristóf (Szabó Áron 65’), Neskov Milán, Szabó Márkó (Kopp Noel Barnabás 59’), Szecsődi Máté (Hadju Péter István 53’) | Utánpótlás vezetőedző: Koltai Tamás

Koltai Tamás: Egy rossz talajú pályán és viharos szél mellett értékes 3 pontot szereztünk hazai pályán. Dicséret illeti a csapatot mert a rossz időjárás ellenére is próbált kombinatív játékot játszani , ami helyenként meg is valósult. Gratulálok a csapatnak és készülünk a Magyar Kupára.

MLSZ Országos U16 Alap 10. forduló

Gyirmót SE Győr – Paksi FC 3-4 (2-3)
2023. november 18. (szombat) 12:00
Gólszerző: Kövi Máté (19’), Tóth Szilárd (33’), Botos Albert (89’)

Gyirmót SE Győr: Horváth Donát, Koronika Bence, Stark Szebasztián, Botos Albert, Kövi Máté, Horváth Gergely, Tóth Szilárd, Stark Xaviér, Szabó Áron, Kovács Dávid, Magyar Bence, Cserék: Nagy Roland, Karhusz Milán | Utánpótlás vezetőedző: Domanyik Szilárd

MLSZ Regionális U15 Kiemelt Nyugat 12. forduló

Barca Academy – Gyirmót SE Győr  2-0 (0-0)
Budapest, Szabadkikötő SE Sporttelep

Gyirmót SE Győr: Tóth Szabolcs, Mező Milán, Csaplár Milán István, Gere Ákos, Dobos Ádám, Kun – Putics Bendegúz, Martinák Máté István, Laki Levente, Kovács Botond, Péntek Ádám, Czelter Ruben, Cserék: Ujvári Olivér,  Parcsami – Mózer Márton | Utánpótlás vezetőedző: Hegyi József

Hegyi József: Nem indult jól a találkozó számunkra, hiszen már az 5 percben büntetőt végezhetett el a hazai csapat. A kapusunk, azonban sikeresen hárította a pontrúgást. Az első félidőben nagy labdabirtoklási fölénye volt az ellenfél csapatának, de helyzetet nem igazán tudtak kialakítani. A mi csapatunk előtt adódott az első játékrészben több lehetőség, de sajnos a befejezéseknél pontatlanok voltunk. A második félidő első 10 percében nagyon beszorítottuk ellenfelünket, de a jó befejezések ezúttal is elmaradtak. Majd ahogy az lenni szokott a labdarúgásban, amint kijött ellenfelünk a szorításból megszerezte a vezetést. Domináltuk a mérkőzés hátralévő részét, viszont ezen a játéknapon nem voltunk elég élesek, így hiába minden próbálkozásunk nem sikerült gólt szerezni. Majd az utolsó percben még egy büntetőt fújtak ellenünk, amit már értékesített az ellenfél labdarúgója. A döntetlen igazságosabb lett volna a mérkőzés képe alapján. További jó fejlődést mindkét csapat számára.

Kiemelkedő játékosok: Tóth Szabolcs, Kovács Botond

MLSZ Országos U14 Alap Nyugat 12. forduló

Gyirmót SE Győr -Kelen SC 1-6 (0-2)
Gólszerző: Schepf Ruben (64’)

Gyirmót SE Győr: Nagy Attila, Dovánszki Ármin, Omischl-Soós Ariel, K. Szabó Péter, Kelemen Dominik, Molnár René, Burzik Alexander, Horváth Mátyás, Hiba Noel, Lunk-Hlagyvik János, Varju Nataniel, Cserék: Benkő Olivér, Schepf Ruben, Zagyva Bálint, Gerstner Máté, Fedics Nimród, Véber Ármin | Utánpótlás vezetőedző: Stark Péter

MLSZ Országos U13 Észak-Nyugat 12. forduló

Gyirmót SE Győr – ZTE FC 3-3
2023.november 18 (szombat) 10:00
Gólszerző: Pfening András (25’), Kozicz Kornél (44’), Gere Barnabás (68’)

Gyirmót SE Győr: Horváth Martin, Rokob Máté, Tamási Gábor, Tompos Barnabás, Tamási Dávid, Csapó Zsombor, Vécs Milán, Gere Barnabás, Pfening András, Cserék: Gerendai Martin, Hadarics Mike András, Kozicz Kornél, Laffer Levente | Utánpótlás vezetőedző: Gerstweiler Dániel

Gerstweiler Dániel: Örömmel töltött el, hogy az előző mérkőzéshez képest mentálisan sokkal erősebbek voltak a játékosaim. Emellett az idei talán legjobb játékot nyújtva, a győzelmet is megérdemelték volna a fiúk. Gratulálok minden játékosomnak, mert egy jól felkészített csapat ellen mutatták meg újra, hogy mennyit fejlődnek hétről hétre!

Kiemelkedő játékosok: Csapó Zsombor, Gere Barnabás, Tompos Barnabás, Pfening András

MLSZ Országos U12 Észak-Nyugat 12. forduló

Gyirmót SE Győr – ZTE FC 0-5

Gyirmót SE Győr: Papp Károly, Savanyó Dávid, Wolf Bálint, Háczky Ákos, Nádasdi Zalán, Bárány Borisz, Vereb Ábel, Henye Máté, Vigh Ákos, Cserék: Fekete Szebasztián, Horváth Ádám, Pándorfali Áron, Kiss Marcell | Utánpótlás vezetőedző: Szücs Gergely

Szücs Gergely: Rajtunk kívül álló okból nagyon nehéz mérkőzésen vagyunk túl. Azt gondolom a srácok 65 percen keresztül jól küzdöttek emberhátrányban is és szívüket lelküket beletették a mérkőzésbe. Jövő héten reméljük tudunk javítani.

Leány Regionális U-19 Észak-Nyugati csoport 11. forduló

SC Sopron – Gyirmót SE Győr 1-1 (0-1)
Sopron, Soproni Vasutas Sporttelep
Gólszerző: Csizmazia Emma (16’)

Gyirmót SE Győr: Bősze Renáta, Csizmazia Emma, Takács Hanna, Rácz Violetta, Mészáros Fanni, Csorba Klaudia, Németh Csenge, Makkos Gréta, Horváth Antónia, Gerencsér Adrienn, Czinder Nóra, Cserék: Losonczi Anna, Fontos Zoé | Utánpótlás vezetőedző: Mohácsi Dóra

Leány Regionális U-16 Észak-Nyugati csoport 11. forduló

SC Sopron – Gyirmót SE Győr 0-2 (0-2)
Gólszerző: Stróbli Kitti (17’), Mohácsi Rebeka (25’)

Gyirmót SE Győr: Endresz Maja, Rajki Flóra, Stróbli Kitti, Kassem Leila, Horváth Boglárka, Németh Alíz, Drobina Dóra, Kuris Kincső, Pekó Dorina, Hollós Hanna, Mohácsi Rebeka | Utánpótlás vezetőedző: Süveg Gábor

U8

Gyirmót SE Győr – Csornai SE
2023. november 17 (péntek) 18.00

Gyirmót SE Győr: Bárány Máté, Herczeg Soma, Horváth Ciprián, Kelemen Koppány Tuzson, Kertész Milán, Laki Gábor, Nagy Erik, Pándorfalvi Ábel, Predut Adrián Brendon, Bognár Milán, Laki Tamás, Varga Csanád | Utánpótlás vezetőedző: Szabó Szebasztián

Szabó Szebasztián: Pénteken a Csornai SE U8-as és U9-es csapatai ellen játszottunk, két pályán 4×20 percet. Bátran, helyenként ötletesen fociztunk. Remekül játszottuk le a létszámelőnyös játékhelyzeteket, jól működtek a labdakihozatalok. Az egyéni védekezés részén még javítanunk kell. Gratulálok minden játékosomnak!