Gyirmót SE Győr: Papp – Virág, Dénes, Szapári , Árpási – Molnár, Mórocz, Szirtes – Csöngei, Nyári, Czintula Utánpótlás vezetőedző: Nagy Attila

Cserék: Gerencsér, Winkler, Gyurasits, Albrecht, Szecsődi M, Fekete Á.

Nagy Attila: Gratulálok a CSAPATNAK a bajnoki címhez!

1-0 (1-0)

2024.05.24. (péntek)

Gyirmót SE Győr: Fekete Mór, Hajdu Péter, Takács Donát, Neskov Olivér, Vécs Kristóf, Szemeti Dávid, Szabó Márkó, Káli Zsombor, Pécskai Levente, Glázer Martin, Kopp Noel Utánpótlás vezetőedző: Koltai Tamás

Cserék: Szabó Áron, Kövi Máté, Kern Dániel, Csala Máté, Kovács Dávid

Koltai Tamás: Egy masszívan védekező csapat ellen nem sikerült a helyzeteinket kihasználni, amit az ellenfél egy pontrúgás góllal büntetett. Van hiányérzetem a mérkőzés miatt, de most már csak a rájátszásra koncentrál a csapat.
U-15

MLSZ Regionális U-15 Kiemelt Nyugat 26. forduló

Szombathelyi Haladás VSE – Gyirmót SE Győr

1-3 (0-2)

Gyirmót SE Győr: Tóth Szabolcs, Török Zalán, Csaplár Milán István, Mező Milán, Dobos Ádám, Kovács Botond, Kun-Putics Bendegúz, Gere Ákos, K.Szabó Péter, Péntek Ádám, Karhusz Milán Utánpótlás vezetőedző: Hegyi József

Csere játékosok: Németh Bálint, Parcsami – Mózer Márton, Kabysh Maksym, Zobák Máté Norbert, Laki Levente, Hujber Tamás, Czelter Ruben

Gólszerzők: Kovács Botond (10’) K.Szabó Péter (18’) Czelter Ruben (45’)

Hegyi József: A hétvégén rendezték a bajnokság utolsó fordulóját. Szombathelyre utaztunk a Haladás korosztályos csapatához. A meccs „tétje” egy esetleges győzelem esetén a dobogó harmadik pozíciójának megszerzése volt a számunkra. A csapat nagyon koncentráltan és siker éhesen lépett pályára. Ez teljesítménnyel is párosult. Már a 20. percben két gólos előnybe kerültünk. A második félidő első 5 percében tovább növeltük az előnyt. 0-3-as vezetésnél egy oldal szabadrúgás után szépített az ellenfél, ezzel kicsit fokozva az izgalmakat. A bekapott gól után következett egy majd 15 perces időszak, amikor az ellenfél nagyobb nyomást gyakorolt ránk, de a csapat jól együttműködve megoldotta a nehéz szituációkat. Újabb gólt már nem szerzett egyik csapat sem, így az 1:3-as győzelemmel bebiztosítottuk a 3. helyünket a tabellán. Hosszú, tartalmas és nagyon tanulságos szezonon vagyunk túl. A játékosok mind egyénileg, mind csapat szinten sokat léptek előre. Gratulálok a szezonban nyújtott teljesítményükhöz!!!

UI: Szeretnék köszönetet mondani a játékosok szüleinek, rokonainak, barátainak és mindenkinek, aki a szezon során biztatta és támogatta a csapat tagjait, hogy hétről – hétre fejlődni tudjanak. KÖSZÖNÖM!

Kiemelkedő játékosok: Kovács Botond, Dobos Ádám, K.Szabó Péter, Péntek Ádám, Csaplár Milán István

U-13

MLSZ Országos U-13 Észak-Nyugat 27. forduló

VFC USE – Gyirmót SE Győr

2-1 (0-1)

Gyirmót SE Győr: Horváth Martin, Tamási Dávid, Vécs Milán, Rokob Máté, Csapó Zsombor, Tompos Barnabás, Gere Barnabás, Pfening András, Laffer Levente Utánpótlás vezetőedző: Gerstweiler Dániel

Csere játékosok: Gerendai Martin, Szabó Dominik, Hadarics Mike, Kozicz Kornél, Laki Szabolcs, Nemes Áron, Tamási Gábor

Gólszerző: Kozicz Kornél

Gerstweiler Dániel: A vereség ellenére dicséret illeti a gyereket, mert jobban fociztunk a hazai csapatnál. Van ilyen nap, amikor mindent megtesznek a játékosaim, de mégsem sikerül nyerni. Gratulálok ellenfelünknek az eredményes célfutballhoz!

Kiemelkedően teljesített: Vécs Milán, Tamási Dávid, Szabó Dominik

U-12

MLSZ Országos U-12 Észak-Nyugat 26. forduló

4-1 (2-1)

Gyirmót SE Győr: Papp Péter, Savanyó Dávid, Vigh Ákos, Wolf Bálint, Nádasdi Zalán, Ferencz Benedek, Henye Máté, Háczky Ákos, Fekete Szebasztián Utánpótlás vezetőedző: Szücs Gergely

Cserék: Kiss Marcell, Pándorfalvi Áron, Horváth Noel, Drobina Olivér

Szücs Gergely: Megint nagyon jól kezdtük a mérkőzést meg voltak a helyzeteink amit megint nem sikerült sajnos gólra váltani, az ellenfél pedig az első helyzetét berúgta. A második negyedbe nagyon jól játszottunk rengeteg helyzetet alakítottunk ki nagy nyomást tettünk az ellenfélre, ami góllá is érett, majd megint volt egy 5 perces rövid zárlatunk amit az ellenfél kihasznált és megnyerte a mérkőzést.

U-11

Kiemelt Bozsik Torna, Veszprém

2024.05.26. (vasárnap)

Gyirmót SE Győr: Csapó Gergő, Bárány Iván, Kocsis Zsolt, Bárány Borisz, Helyes György, Bognár Márk, Sárkány Kristóf, Szabó Dávid, Sásdi Levente, Vereb Ábel, Samu Milán, Gerencsér Áron Utánpótlás vezetőedző: Szabó Zsolt

Ellenfelek: Veszprémi FC USE, ZTE FC, MTE 1904

Szabó Zsolt: Vasárnap kiemelt Bozsik tornára utaztunk Veszprémbe. Azt gondolom, hogy mindhárom mérkőzésen nagyon jó szemlélettel léptünk pályára, játékban rengeteg jó dolgot láttam, nagyon jól ismerték fel a gyerekek a különböző játékhelyzeteket. Sok helyzetet sikerült kialakítanunk, nagyon szép gólokat szereztünk. Ennek ellenére azért a helyzetkihasználásunk nem volt az igazi, kicsit koncentráltabbnak kellett volna lennünk a kapu előtt, de nincs ezzel gond, vannak ilyen napok, amikor szinte minden kifelé pattan. Ettől függetlenül elégedett vagyok a gyerekek teljesítményével, szerintem mindenki a maximumra a törekedett. Gratulálok Mindenkinek!

Kiemelkedően teljesített: Kocsis Zsolt, Sárkány Kristóf, Vereb Ábel, Gerencsér Áron

U-10

Gyirmót SE Győr: Háhn Zalán, Mátyás Gergő, Soós Armand, Piller Dávid, Horváth Péter, Péter Benedek, Tamási Bence, Bárány Márk, Samu Milán Utánpótlás vezetőedző: Bagó Bonifác

Bagó Bonifác: A tavaszi utolsó kiemelt Bozsik fordulón vett részt a csapat, amit Veszprémben rendeztek meg. Szuper zárása volt ez ennek a sorozatnak, hiszen csapatom sokszor nagyon látványosan, kombinatívan és gólra törően focizott. Labdaszerzésben jó volt látni mennyire tudnak egymásért küzdeni, úgy gondolom a játék minden fázisában ügyesen teljesítettek játékosaim. Gratulálok a csapatnak!

Kiemelkedően teljesített: Horváth Péter, Samu Milán, Soós Armand

U-9

Gyirmót SE Győr: Károlyi Alex – Kéring Vendel, Rácz-Haklik István, Németh Csongor, Szabó-Kovács Tas, Bárdosi Áron, Szabó Noel Utánpótlás vezetőedző: Bieder Gábor

Bieder Gábor: A második mérkőzés kivételével elégedett voltam a csapattal, gyönyörű labdakihozatalok, támadásfelépítések, kemény játék jellemezte a csapatot. Szeretném elérni azt, hogy mindegyik meccsre kitudjuk ezt tolni akkor leszek igazán boldog és a srácok is attól tudnak majd jobban fejlődni ha ezt véghez viszik.

Kiemelkedően teljesített: Kéring Vendel

U-8

Felkészülési mérkőzés

FC DAC 1904 – Gyirmót SE Győr, Dunaszerdahely

2024.05.23. (csütörtök)

Gyirmót SE Győr: Herczeg Soma, Horváth Ciprián, Kovács Patrik, Bárdosi Áron, Kertész Milán, Kelemen Koppány,  Élő Dominik, Pándorfalvi Ábel I Utánpótlás vezetőedző: Szabó Szebasztián

Szabó Szebasztián: Csütörtök délután az FC DAC invitálására Dunaszerdahelyre látogattunk és 4x 20 percet játszottunk. A gyerkőcök végig stílusosan, kezdeményezően és óriási kedvvel fociztak. Jól működtek a labdakihozatalok, bátran cseleztek és sok volt a labda nélküli mozgás. Labdaszerzésben kellően agresszívak voltunk és közel voltunk egymáshoz. Köszönjük a meghívást, Gratulálok minden játékosomnak, nagyon büszke vagyok rájuk!

Kiemelkedően teljesített: Élő Dominik, Kovács Patrik, Pándorfalvi Ábel

Körzeti Bozsik Torna, DAC pálya

Gyirmót SE Győr: Kövecses András, Kámán Bendegúz, Varga Kristóf, Domonkos Dávid, Csáfordi Martin, Kelemen Koppány, Horváth Ciprián, Predut Adrián, Herczeg Soma, Müller Dániel, Kertész Milán, Kovács Patrik, Nagy Erik, Élő Dominik, Pándorfalvi Ábel I Utánpótlás vezetőedző: Szabó Szebasztián

Szabó Szebasztián: Vasárnap délelőtt a Körzeti Bozsik tornán vettünk részt. Minden mérkőzésen bátran, kreatívan és gólra törően játszottak. Felvállalták az egyéni játékot, jól játszották le a létszám előnyös szituációkat és azonnal vissza támadtak. Gratulálok minden játékosnak!

Kiemelkedő játékosok: Mindenki!

Oklevélben részesült: Kertész Milán, Pándorfalvi Ábel, Kámán Bendegúz

U-7

Edzőmérkőzés, Dunaszerdahely

FC DAC 1904 – Gyirmót SE Győr

Gyirmót SE Győr: Ábrahám Dominik, Bihari Igor, Bognár Milán, Csáfordi Martin, Domonkos Dávid, Kis-Hercsel Soma, Keszthelyi-Holden Samuel (Sammy), Laki Tamás, Bider Nolen, Samu Natália I Utánpótlás vezetőedző: Lenzsér Zsolt

Lenzsér Zsolt: Az FC DAC 1904 U7-es csapatánál Dunaszerdahelyen a MOL Akadémián jártunk csütörtök késő délután. Készülve az U8-ra 4+1 -es felállásban mérkőztünk és 4×20 perces mérkőzéseket játszottunk. Küzdelmes 20 perceket láthattunk és néha még a megoldások keveredtek a 3v3-as játék elemeivel. Szép szereléseket és ügyes cseleket mutattak játékosaink. A posztok sem alakultak ki még a kapusról ne is beszéljünk. A tanulási folyamat elején vagyunk, de a gyerekek egyre jobban elsajátítják az új felállási forma elemeit. Nagyon ügyes volt mindenki.

Gyirmót SE Győr: Ábrahám Dominik, Bihari Igor, Bognár Milán, Csáfordi Martin, Domonkos Dávid, Horváth Donát, Kis-Hercsel Soma, Keszthelyi-Holden Samuel (Sammy), Laki Tamás, Prikler Balázs, Samu Natália, Tamási Masha, Tamási Milen, Kertész Martin (U6), Szabadfi András (U6) I Utánpótlás vezetőedző: Lenzsér Zsolt

Lenzsér Zsolt: A 2023/2024-es idény utolsó Körzeti Bozsik Fesztiválon szerepeltünk Nádorvárosban. Az U9-es Bozsik Tornán 4+1 és az U7-es tornán 3v3-as felállásban játszottunk. A gyerekek igencsak kitettek magukért a mérkőzések során, nagyon ügyesen játszottak sok szép megoldást láthattunk.

Kiemelkedően teljesített: Nagyon ügyes volt mindenki!