Felkészülési mérkőzés

Haladás SE – Gyirmót SE 1-6 (1-2)

2024.08.10. szombat

Gyirmót SE Győr: Gerencsér Dávid (Fekete Mór), Lengyel Botond, Szapári Levente, Neskov Olivér, Árpási Bálint (Virág Zalán), Szecsődi Bence, Szemeti Dávid (Szirtes Olivér), Szabó Márkó, Pécskai Levente (Hajdu Péter István), Szecsődi Máté, Neskov Milán (Glázer Martin) I Utánpótlás vezetőedző: Koltai Tamás

Gólszerzők: Szabó Márkó, Pécskai Levente, Lengyel Botond, Glázer Martin, Hajdu István Péter, Szecsődi Máté

Koltai Tamás: Nagyon hasznos felkészülési mérkőzésen vagyunk túl , ahol tudtuk gyakorolni a hétközi edzéseken gyakorolt taktikai elemeket.  Pozitív dolgokat kaptam vissza a csapattól , ami az eredményben is tükröződött.”

Kiemelkedő játékosok: Szecsődi Máté, Szabó Márkó

U-15

Haladás SE – Gyirmót SE

Gyirmót SE Győr: Nagy Attila, Nagy Barnabás, Zagyva Bálint, Kelemen Dominik, Pálfi Nimród, Varju Nataniel, Hiba Noel, Horváth Mihály, Schmuck Noel, Molnár René, Varju Zsombor, Varga Bence, Gertsner Máté, Omischl-Soós Ariel, Scepf Ruben, Véber Ármin, László Mirkó I Utánpótlás vezetőedző: Németh Gergely

Németh Gergely: Labdakihozatalainkban láttam előre lépést ez pozitív. Labda nélküli mozgásban soka kell javulnunk. Bátrabban és agresszívabban kell hozzá állnunk a mérkőzésekhez. Tanulunk tovább.”

Kiemelkedő játékosok: Nagy Attila, László Mirkó, Kelemen Dominik

U-14

Gyirmót SE – Haladás VSE 4-2

2024.08.07. szerda

Gyirmót SE Győr: Kaszás Benedek, Tamási Gábor, Vécs Milán, Rokob Máté, Laffer Levente, Tompos Barnabás, Gere Barnabás, Hadarics Mike, Kukorelli Domán, Pfening András, Tamási Dávid I Utánpótlás vezetőedző: Bagó Bonifác

Cserék: Laki Szabolcs, Mező Bence, Szabó Dominik

Gólszerzők: Pfening András (2), Gere Barnabás, Rokob Máté

Bagó Bonifác: “A mérkőzés nagy részében minőségi fölényben játszottunk. Az első 55 percben dominálni tudtunk, labdát birtokoltunk az ellenfél térfelén. Sokszor megtaláltuk az üres embereket és a kedvező játékhelyzeteket, amelyekből veszélyt tudtunk teremteni az ellenfél kapuja előtt. Az utolsó 20 perc az átment kapkodásba, rohanásba. Összességében láttam az edzésről visszaköszönő dolgokat és elmondható minden játékosról, hogy jó gondolkozással fociztak.”

Kiemelkedő játékosok: Pfening András, Gere Barnabás, Rokob Máté

U-13

Gyirmót SE – DAC Nádorváros 13-0

Gyirmót SE Győr: Pap- Kiss, Wolf, Vígh, Nádasdi- Ferencz- Háczky, Juhász, Henye Utánpótlás vezetőedző: Stark Péter

Cserék: Horváth Á., Mondovics, Horváth Noel, Finta

Gólszerzők: Juhász (3), Háczky (3), Henye, Wolf, Horváth Á, Kiss, Nádasdi, Finta, Horváth N.

Stark Péter:Jól kezdtünk, agresszívan minden poszton, és ennek a 2. percben meg is lett az eredménye: Juhász szép cselt követően nagy erővel lőtt a kapuba. Végig uraltuk a mérkőzést egy, az eredménytől függetlenül játékra törekedő ellenféllel szemben. Sok szép támadást vezettünk, voltak kimagasló teljesítmények is, de összességében mindenki hozott egy jó átlagot a nagy melegben lejátszott 80 perc alatt. Természetesen és örülök, hogy több hiba is kijött, ezeket igyekszünk megbeszélni és kijavítani. Elégedett voltam a csapat hozzáállásával, ugyanakkor helyén kezeljük az eredményt is, rengeteg munka és tanulás vár a fiatalokra. A DAC csapatának további sok sikert kívánunk, mindvégig sportszerűen játszottak.”

U-11

Gyirmót SE – MTE

Gyirmót SE Győr: Drexler Hunor, Savanyó Zoltán, Péter Benedek, Wágenhoffer Máté, Vizler Csongor, Soós Mendel, Tamási Bence, Pillér Dávid, Bárány Márk, Horváth Bódog, Varga Kristóf, Joósz Kende, Horváth Péter Utánpótlás vezetőedző: Szabó Szebasztián

Szabó Szebasztián:Hazai környezetben fogadtuk az MTE korosztályos csapatát. A mérkőzés egésze alatt kezdeményezően, kombinatívan és ügyesen fociztunk. Szép labdakihozatalok voltak, bátran támadtuk az üres területeket labdával és labda nélkül, sok helyzetet alakítottunk ki de a befejezéseknél pontosabbnak kell lenni. Úgy gondolom a mérkőzés teljes mértékben hasznos volt számunkra. Gratulálok minden játékosomnak! “

Kiemelkedő játékosok: Horváth Bódog, Péter Benedek, Horváth Péter

U-10

Gyirmót SE Győr: Károlyi Alex – Németh Csongor, Kövecses András, Kámán Bendegúz, Rácz-Haklik István, Stehenics Patrik, Kocsis Zalán, Hadfi Trisztán, Szabó Noel, Habuczki Vencel, Kéring Vendel, Horváth Mátyás, Szabó-Kovács Tas I Utánpótlás vezetőedző: Bieder Gábor

Bieder Gábor: Egy edzőmérkőzés keretén belül fogadtuk az MTE gárdáját, ahol 3×20 percet játszottunk ellenük. Mindenki sok lehetőséget kapott a meccs folyamán, de magával a játék minőségével nem voltam elégedett, ami azért is volt, mert keveset mozogtunk labda nélkül, nem voltunk agresszívak, és nem voltunk kezdeményezőek se labdával se labda nélkül ellentétben az ellenféllel. Sok-sok gyakorlásra és edzésre lesz szükség ahhoz, hogy ezt a játékformát betanuljuk és jól is alkalmazzuk.”

Kiemelkedő játékos: Habuczki Vencel

U-9

Gyirmót SE Győr: Pándorfalvi Ábel, Müller Dániel, Kovács Patrik, Élő Dominik, Magyari Dániel, Nagy Erik, Horváth Ciprián, Bárdosi Áron, Gregosits Anton, Kelemen Koppány, Bárány Máté I Utánpótlás vezetőedző: Stieber András

Stieber András:Szerda délután egy edzőmérkőzést játszottunk az MTE csapatával. Végig kezdeményezően, bátran játszottunk. Egy új felállási formát tudtunk gyakorolni, ami néha nagyon szép labdakihozatalokat és tetszetős támadásokat, gólokat és egyéni villanásokat eredményezett.  Labdaszerzésben nem voltunk kellően agresszívek és lassan reagáltunk az átmenetekre, ezért ebben sokat kell még fejlődnünk. Úgy gondolom hasznos volt a gyerekeknek ez az edzőmérkőzés, de még nagyon az út elején járunk. Gratulálok minden játékosomnak! “

Kiemelkedő játékosok: Horváth Ciprián, Pándorfalvi Ábel, Bárdosi Áron