Leány Regionális U19 Észak-Nyugati csoport 1. forduló

Csákvári TK – Gyirmót SE Győr 2-9 (2-3)

2024.09.08. vasárnap

Gyirmót SE Győr: Kovács Eszter, Mészáros Fanni Mária, Horváth Antónia (Hevesi Annabella), Glatter Bianka Hanna, Csizmazia Emma, Rubics Szonja Ilona, Stankovits Vivien Viktória, Németh Csenge, Kassem Leila, Gerencsér Adrienn Anna, Fontos Zoé Diána (Czinder Nóra) I Utánpótlás vezetőedző: Görcs Márió

Gólszerzők: Rubics Szonja Ilona (4), Csizmazia Emma (3), Kassem Leila, Stankovits Vivien Viktória

Görcs Márió: Jobb szezon kezdésről nehezen álmodhattunk volna. A felkészülési mérkőzésen mutatott hibákat kiküszöbölve, abszolút kezdeményező szellemben, szép játékkal játszottunk, főleg a második félidőben. Büszke vagyok a csapatomra.”

Kiemelkedő játékosok: Mindenki a csapatból

U-19

MLSZ Országos U19 Alap 2. forduló

Nyíregyháza Spartacus FC – Gyirmót SE Győr 0-3 (0-1)

2024.09.07. szombat

Gyirmót SE Győr: Gerencsér Dávid, Virág Zalán (Lengyel Botond), Neskov Olivér (Szirtes Olivér), Szapári Levente, Árpási Bálint, Szecsődi Bence, Szabó Márkó (Nyírjei Soma), Árpási Kristóf, Pécskai Levente (Hajdu Péter István), Szecsődi Máté, Neskov Milán (Szemeti Dávid) I Utánpótlás vezetőedző: Koltai Tamás

Gólszerzők: Árpási Kristóf (2), Szabó Márkó

Koltai Tamás: Az első igazi nagy helyzetet a mérkőzésen Mi berúgtuk, aminek köszönhetően játékunk nagyban feljavult a mérkőzés 20. percére. Ennek ellenére az eredményt látva nem dőlhetünk hátra, mert voltak védekezésben csapatszintű hibák. Mérkőzés egészét nézve viszont megérdemelt a győzelem, amihez Gratulálok a Csapatnak.”

Kiemelkedő játékosok: Árpási Kristóf, Szecsődi Bence, Szabó Márkó

U-16

MLSZ Regionális U16 Kiemelt Nyugat 2. forduló

Budaörs – Gyirmót SE Győr 1-5 (0-4)

Gyirmót SE Győr: Tóth Szabolcs – Dobos Ádám, Péntek Ádám, Laki Levente, Martinák Máté István, Török Zalán, Mező Milán, Kovács Botond, Gere Ákos, Csaplár Milán, Steszli András I Utánpótlás vezetőedző: Szücs Gergely

Csere játékosok: Czelter Ruben, Balogh Barnabás Ákos, Karhusz Milán, Zobák Martin Norbert, Németh Bálint, Ujvári Olivér, Hujber Tamás

Gólszerzők: Péntek Ádám (3), Török Zalán, Kovács Botond

Szücs Gergely: “Nagyon jól kezdtük a mérkőzést. A bemelegítésnél látszott már, hogy nagyon koncentrált mindenki és hogy mindent megfognak tenni a a győzelemért. Egyből kezünkbe vettük az irányítást és az ellenfelet sikerült a saját kapuja előtt tartani és rengeteg helyzetet tudtunk kidolgozni, amiből az első félidőben négyet sikerült is gólra váltani. A második félidőben kicsit visszább vettünk, de ugyan úgy próbáltuk a saját játékunkat játszani, de a koncentráció kicsit alább hagyott. Gratulálok a srácoknak, készülünk a jövőheti rangadóra.”

U-15

MLSZ Regionális U15 Kiemelt Nyugat 2. forduló

SC Sopron – Gyirmót SE 5-0 (3-0)

Gyirmót SE Győr: Nagy Attila, Nagy Barnabás, Balogh Dominik,  Varju Nataniel, Schmuck Noel, Varga Bence, Gertsner Máté, Véber Ármin, László Mirkó, Fedics Nimród, Dovánszki Ármin, Pálfi Nimród, Hiba Noel, Schepf Ruben, Molnár René, Omischl-Soós, Horváth Martin, Zagyva Bálint I Utánpótlás vezetőedző: Németh Gergely

Németh Gergely: Nagyon jól felkészített és agresszíven játszó csapat ellen sajnos nem tudtuk felvenni a küzdelmet. Nagyon sokat hibáztunk védekezésben és a labdakihozatalokban sem mertünk bátran, tudatosan játszani. Hiányoltam a srácoktól a dinamikát, az agresszivitást, az akarást. Ezen javítani kell.”

U-14

MLSZ Regionális U14 Alap Nyugat 2. forduló

Paksi FC – Gyirmót SE 3-3 (2-1)

Gyirmót SE Győr: Kaszás Benedek (Gerendai Martin), Laki Szabolcs, Tamási Gábor, Vécs Milán (Tamási Dávid), (Szabó Dominik), Laffer Levente, Tompos Barnabás, Gere Barnabás, Rokob Máté, Kukorelli Domán, Pfening András, Hadarics Mike (Nemes Áron) I Utánpótlás vezetőedző: Bagó Bonifác

Gólszerzők: Hadarics Mike, Tamási Gábor, Tamási Dávid

Bagó Bonifác:“Az első 15 percben több gólos hátrányba is kerülhettünk volna, de a parádés kapusteljesítménynek köszönhetően mérkőzésben maradt a csapat. Az ivószünetben sikerült rendezni a sorokat, labda elleni játékunk feljavult és a félidő végére sikerült helyzeteket kialakítanunk és szépítenünk. A második félidőben már egyik csapat sem tudott helyzeteket kidolgozni, mindegyik gól pontrúgás után született. Nagyot küzdött a csapat, de reálisan nézve nem érdemeltünk többet 1 pontnál. Labdabirtoklásban sokkal bátrabb játékot várok a jövőben a srácoktól.”

Kiemelkedő játékosok: Kaszás Benedek, Tamási Gábor, Laffer Levente

U-13

MLSZ Országos U13 Észak-Nyugat 2. forduló

Gyirmót SE Győr- Fehérvár FC 0-3 (0-0)

Gyirmót SE Győr: Papp Károly Péter, Kiss Marcell Ödön, Vigh Ákos, Henye Máté, Nádasdi Zalán, Ferencz Benedek- Háczky Ákos, Juhász Patrik Péter, Mondovics Máté I Utánpótlás vezetőedző: Stark Péter

Csere játékosok: Drexler Hunor Ármin, Fekete Szebasztián, Horváth Ádám, Wolf Károly Bálint, Pándorfalvi Áron, Mészáros Fábián

Stark Péter: Egy jó Videoton ellen játszottunk, igyekeztünk lezárni a területeket és leszűkíteni a játékot, és természetesen kerestük a játékot is mindig. Voltak lehetőségeink, 0-0-nál Háczky a kapussal szemben nem tudta fejjel bevenni a kapujukat, de emellett is voltak kecsegtető lehetőségeink. Ugyanakkor tény, hogy kapusainknak akadt dolga bőven, főleg a harmadik negyed második felétől. Összességében megérdemelt a vendégek győzelme, előrébb tartó, jó csapat. Nagyobb önbizalommal, és a kishitűséget elengedve lesz majd a későbbiekben ilyen jó csapatok ellen esélyünk, és a helyzetek- lehetőségek könyörtelenebb kihasználásával.”

Kiemelkedő játékosok: Papp Károly Péter, Drexler Hunor Ármin, Vigh Ákos, Wolf Károly Bálint, Háczky Ákos

U-12

MLSZ Regionális U12 Észak-Nyugat 2. forduló

Gyirmót SE Győr – Fehérvár FC 1-7 (0-0)

Gyirmót SE Győr: Bárány Iván, Molnár Gellért, Szabó Dávid, Sárkány Kristóf, Gerencsér Áron, Vereb Ábel, Kocsis Zsolt, Bognár Márk, Bárány Borisz I Utánpótlás vezetőedző: Szabó Zsolt

Gólszerző: Hollós Zalán

Szabó Zsolt: “Vasárnap a 2. bajnoki fordulóban a Fehérvár FC csapatát fogadtuk. A játékunkat tekintve a múlt héthez hasonlóan most is azt tudom mondani, hogy többet várok a fiúktól, mert sokkal többet tudnak. Sokkal bátrabban, többet futva, többet vállalkozva és kreatívabban kell játszanunk ahhoz, hogy több helyzetet tudjunk kialakítani és ezáltal több gólt tudjunk szerezni, védekezésben pedig agresszívabbnak kell lennünk, mint a mai meccsen voltunk. A játék összképét tekintve jobb volt az ellenfél, de nem ennyivel, mint amennyit az eredmény mutat. Lélektani szempontból a fordulópontokból sajnos rendre rosszul jöttünk ki. Természetesen nem dőlt össze a világ, jó tapasztalatszerzés volt ez a mérkőzés a fiúknak is és nekem is. Igyekszünk belőle tanulni és változtatni azokon a dolgokon, amiken változtatnunk kell, és biztos vagyok benne, hogy a következő mérkőzésen sokkal jobb teljesítményt fogunk nyújtani.”

Kiemelkedő játékosok: Vereb Ábel, Molnár Gellért

U-11

IV. Nebuló Kupa, Kapuvár

Gyirmót SE Győr: Károlyi Alex, Savanyó Zoltán, Bárány Márk, Piller Dávid, Joósz Kende, Wágenhoffer Máté, Péter Benedek, Horváth Bódog, Soós Mendel, Horváth Péter, Tamási Bence I Utánpótlás vezetőedző: Szabó Szebasztián

Szabó Szebasztián: ” 8 csapatos remek szervezésű tornán vettünk részt Kapuváron a szombati nap folyamán. A torna egésze alatt kezdeményezően, stílusosan és bátran fociztunk. Egyre több tudatosabb dolgot vélek felfedezni a gyerkőcöknél de még mindegyik játék fázisban sokat kell előre lépnünk. Gratulálok minden játékosomnak!”

Kiemelkedő játékosok: Wágenhoffer Máté, Horváth Péter, Horváth Bódog

U-10

Talent Kupa – Lébény

Gyirmót SE Győr: Károlyi Alex – Németh Csongor, Kéring Vendel, Stehenics Patrik, Bernáth Olivér, Habuczki Vencel, Szabó-Kovács Tas, Kocsis Zalán, Rácz-Haklik István, Pingiczer Bercel I Utánpótlás vezetőedző: Bieder Gábor

Bieder Gábor: “A délelőtt folyamán nem nyújtott a csapat jó teljesítményt, bár támadásban sok helyzetet tudtunk kialakítani az ellenfél kapuja előtt, de azokat nem tudtuk értékesíteni illetve hátul is sok hiba csúszott bele. Délutánra ez megfordult, és a végére pozitív lett a mérkőzések összképe. Köszönöm ezuton is Polyák Gábor segítségét.”

Kiemelkedő játékosok: Bernáth Olivér, Stehenics Patrik

U-9

Felkészülési mérkőzés

Gyirmót SE Győr – Csorna

Gyirmót SE Győr: Horváth Ciprián, Gregosits Anton, Herczeg Soma, Élő Dominik, Kovács
Patrik, Bárdosi Áron, Müller Dániel, Pándorfalvi Ábel, Kertész Milán, Magyari Dániel, Nagy Erik I Utánpótlás vezetőedző: Stieber András

Stieber András: Szombat délelőtt egy edző mérkőzést játszottunk a Csorna csapatával, ezúton is köszönjük, hogy eljöttek. A 4 x 20 perc alatt végig bátran és kezdeményezően játszottunk. Technika és a pontosság terén néha becsúszott még egy-egy kis hiba, egy picit talán a vizes pályának is köszönhetően, de így is nagyon sok szép támadást tudtunk
felépíteni és azokból kapura törni amiket szép gólokkal tudtunk megkoronázni. Gratulálok minden játékosnak!”

Kiemelkedő játékosok: Kertész Milán, Kovács Patrik, Bárdosi Áron

U-7

Gyirmót SE Győr: Szabadfi András, Gyüre Zsombor, Kertész Martin, Pingiczer Bendegúz, Tóth Marcell, Fodor Zsombor, Kupi Benett, Borbély Bence, Zsoldos Péter, Hibó Benedek, Szabó Maxim, Tóth Marcell, Horváth Benedek I Utánpótlás vezetőedző: Batizi-Pócsi Balázs

Batizi-Pócsi Balázs: “Első edzőmérkőzésünket játszottuk szombaton a Csorna U7-es csapat ellen, amivel nagyon elégedett voltam. A srácok már nagyon várták, hogy más csapat ellen is megmérettessék magukat. Öröm volt számomra, hogy a gyerekek élvezték és nagy pozitívum, hogy rengeteg gólt szereztünk. Gratulálok minden játékosomnak.”