Gyirmót SE Győr – Komárom VSE 3 – 1 (1 – 0)

2024.02.28. (szerda)

Gyirmót SE Győr: Gruttó – Virág, Dénes, Winkler, Sári  – Mórocz, Molnár, Szirtes – Katona, Nyári, Czintula Utánpótlás vezetőedző: Nagy Attila

Csere játékosok: Gerencsér, Gyurasits, Horváth B., Kümmel, Hollós

Nagy Attila: Tipikus kupamérkőzés volt, változatos, jóiramú játékkal. Mind két csapat törekedett a játékra és a győzelemre, de ebből ma mi jöttünk ki győztesen.

MLSZ Regionális U-19 Kiemelt Nyugat 14. forduló

Gyirmót SE Győr – Dunaújváros PASE 3-1 (2-1)

2024.03.02. (szombat)

Gyirmót SE Győr: Gerencsér – Somogyi, Dénes, Varga, Árpási – Mórocz, Molnár, Szirtes – Sári, Nyári, Czintula I Utánpótlás vezetőedző: Nagy Attila

Csere játékosok: Fekete, Gyurasits, Szecsődi B, Kümmel, Hollós, Winkler

Gólszerzők: Szirtes, Nyári, Czintula

Nagy Attila: Jó iramú, szervezett csapatjátékkal, főleg a második félidei teljesítményünkkel sikerült itthon tartani a 3 bajnoki pontot.
U-17

MLSZ Országos U-17 Kupa 4. forduló

Gyirmót SE Győr – ETO FC Győr 2-0 (2-0)

Gyirmót SE Győr: Papp Zsombor, Lengyel Botond (Fekete Ádám 78′ ), Albrecht Áron,  Neskov Olivér, Árpási Bálint, Szecsődi Bence, Szabó Márkó (Szemeti Dávid 67’), Árpási Kristóf, Neskov Milán, Szecsődi Máté,  Pécskai Levente (Hajdu Péter 52′ ) I Utánpótlás vezetőedző: Koltai Tamás

Gólszerzők: Szecsődi, Pécskai

Koltai Tamás: Nagyon fegyelmezett és taktikailag érett játékot mutatott a csapat az egész mérkőzésen. Igaz kellett 15 perc a csapatnak , hogy felvegye a jó erőkből álló ETO dinamikus játékát, de utána jól játszva és az egész mérkőzés tekintve megérdemelten jutott a Magyar Kupa legjobb 8 csapata közé. Gratulálok a Csapatnak.
U-16

MLSZ Országos U-16 Alap 12. forduló

Békéscsaba 1912 Előre SE – Gyirmót SE Győr 3-0  (1-0)

Gyirmót SE Győr: Szabó Kornél, Módra Máté, Csala Zoltán, Szabó Áron, Horváth Gergely, Kövi Máté, Botos Albert, Tóth Szilárd, Mórocz Zsombor, Nagy Roland, Szabó Márkó I Utánpótlás vezetőedző: Domanyik Szilárd

Csere játékosok: Stark Xavér, Koronika Bence, Kovács Dávid

Kiállított játékos: Nagy Roland

Domanyik Szilárd: Gyorsan hátrányba kerültünk, talán betudható a hosszú útnak. Utána elkezdtünk játszani, de a helyzeteket kihagytuk. Szünet után egy nagy fegyelmezettség miatt emberhátrányba kerültünk, ráadásul rögtön gólt kaptunk, vége lett a meccsnek. Több lehetett volna ebben a meccsben, de a volna nem játszik!
U-15

MLSZ Regionális U-15 Kiemelt Nyugat 14. forduló

Gyirmót SE Győr – SC Sopron 4-1 (2-1)

Gyirmót SE Győr: Tóth Szabolcs, Török Zalán, Csaplár Milán István, Mező Milán, Németh Bálint, Kun – Putics Bendegúz, Dobos Ádám, Laki Levente, Gere Ákos, Ujvári Olivér, Czelter Ruben I Utánpótlás vezetőedző: Hegyi József

Csere játékosok: Péntek Ádám, Karhusz Milán, Hujber Tamás, Zobák Máté Norbert, Parcsami – Mózer Márton

Gólszerzők: Ujvári Olivér (2), Kun-Putics Bendegúz, Karhusz Milán

Hegyi József: Az első tavaszi bajnoki mérkőzését játszotta a csapat a hétvégén. Az SC Sopron korosztályos csapatát fogadtuk. A tabellán mindössze 3 pont volt a két csapat között az eltérés a mi javunkra. Ősszel nagy csatában tudtuk elhozni a 3 pontot Sopronból, így jó mérkőzés volt várható. A meccs elején inkább a Sopron akarata érvényesült. Több alkalommal is zavart okoztak a védelmünknek, melynek köszönhetően a vezetést is megszerezték. A kapott gólra jól reagált a társaság és hamar tudtunk egyenlíteni. Ezt követően átvettük az irányítást és a vezetést is sikerült megszereznünk. A második félidő első két percében növelni tudtuk az előnyünket, ami megnyugtatta a játékosokat. Több szép támadást vezettünk, de nem hoztuk ki belőlük a legtöbbet. A mérkőzés végén megrúgtuk a negyedik gólunkat, mellyel lezártuk a találkozót. Fontos győzelem és jó kezdés a rajton. Gratulálok a játékosoknak!
Kiemelkedő játékosok: Ujvári Olivér, Török Zalán, Czelter Ruben, Dobos Ádám
U-14

MLSZ Regionális U-14 Alap Nyugat 14. forduló

Budafoki LC – Gyirmót SE Győr  4-1 (1-0)

Gyirmót SE Győr: Nagy- Hiba, Varju, Dovánszki, Molnár – Zagyva, Heller, Omischl, K.Szabó – Lunk-Hlagyvik, Véber I Utánpótlás vezetőedző: Stark Péter

Csere játékosok: Benkő, Schepf, Magyar, Pálfi, Fedics

Gólszerzők: K.Szabó

Stark Péter: Kiegyenlített első félidei játék volt oda – vissza helyzettel. Mezőnyben jól tolódtunk, magabiztosan védekeztünk. 1-1 megingás után mindkét oldalon kialakult ziccer és nagy lehetőség, de 0-0-nál a szépen felépített támadás végén K.Szabó 3-as kapufát lőtt, és ahogy lenni szokott az ellentámadás végén a hazaiak megszerezték a vezetést. Fordulás után újfent kiegyenlített játék folyt a pályán, 1-2 lehetőség itt is- ott is. Gyermeteg hibából gólt kaptunk, ugyanakkor meccsben maradtunk és szép akció végén gólt lőttünk, de a játékvezető 11-est ítélt helyette. K.Szabó gólja után 3 perccel a hazaiak utolsó védője nem találta el a labdát, így Fedics törhetett kapura fél méterrel a leshelyzettől, azonban lefújták érthetetlen módon. Ezt követően oda- vissza helyzetek, amiket mi kihagytunk, az ellenfél belőtte. Összességében egy gólos meccsnek éreztem, de a nagy hibákat nem tudtuk orvosolni. Végjátékban sokat hibáztunk, középpályán amikor elcsúsztunk nagy teher hárult a védőkre. Legalább 3-4 gól maradt bennünk, sajnos újfent futhattunk az eredmény után.
Kiemelkedő játékosok: Nagy, Hiba, K.Szabó
U-13

Felkészülési mérkőzés

Gyirmót SE Győr – Üstökös FC 8-0

Gyirmót SE Győr: Horváth Martin, Laffer Levente, Tamási Gábor, Csapó Zsombor, Szabó Dominik, Tompos Barnabás, Rokob Máté, Tamási Dávid, Vécs Milán I Utánpótlás vezetőedző: Gerstweiler Dániel

Csere játékosok: Gerendai Martin, Laki Szabolcs, Hadarics Mike András, Maurer Álmos, Kukorelli Domán

Gerstweiler Dániel: Az elmaradt első forduló helyett egy edzőmérkőzés várt a csapatra pénteken. Az ellenfelünket abszolút dicséret illeti, mert nagyon szervezetten és bátran fociztak mind labdával, mind labda nélkül. Gratulálok a saját csapatomnak is, mert az első negyed után magabiztosan és türelmesen játszottak. Külön öröm, hogy kapott gól nélkül sikerült lehozni a mérkőzést! Gratulálunk ellenfelüknek és köszönjük, hogy eljöttek hozzánk!

Kiemelkedő játékosok: Csapó Zsombor, Hadarics Mike András, Rokob Máté, Kukorelli Domán, Gerendai Martin
U-12

Csornai SE – Gyirmót SE Győr 1-3

Gyirmót SE Győr: Papp Péter, Drobina Olivér, Wolf Bálint, Vigh Ákos, Nádasdi Zalán, Fekete Szebasztián, Ferencz Benedek, Háczky Ákos, Henye Máté, Pándorfalvi Áron, Kiss Marcell, Savanyó Dávid, Mészáros Fábián, Horváth Ádám, Mondovics Máté, Németh Viktor I Utánpótlás vezetőedző: Szücs Gergely

Szücs Gergely: Egész mérkőzésen magabiztosan és labda biztosan játszottunk sikerült úgy gondolom a mérkőzés nagy részében az ellenfelünket a saját kapuja elé szegezni. Kértem a játékosoktól, hogy szélességben bontsunk csináljunk sok 2v1 elleni játékhelyzetet, amikor a srácok lendületből és bátran vitték rá a védőfalra akkor úgy gondolom sikerült is a védő vonal mögé kerülni. Amiben mindenképp fejlődnünk kell a jövőre nézve az a helyzetkihasználás. Gratulálok a srácoknak készülünk a jövő heti bajnoki rajtra.
Kiemelkedő játékosok: Vigh Ákos, Savanyó Dávid, Nádasdi Zalán, Fekete Szebasztián
U-11

Körzeti Bozsik

2024.03.03. (vasárnap)

Gyirmót SE Győr: Bárány Iván, Molnár Gellért, Helyes György, Soós Armand, Bárány Borisz, Sárkány Kristóf, Vereb Ábel, Sásdi Levente, Gerencsér Áron I Utánpótlás vezetőedző: Szabó Zsolt

Ellenfelek: DAC UP, Győrújbarát SE, Koroncó KSSZE, Tényő SE

Szabó Zsolt: Vasárnap körzeti Bozsik fesztiválon vettünk részt a DAC stadionban. Mindegyik mérkőzésen igyekeztek a gyerekek betartani azt, amit kértem tőlük. Azt gondolom, hogy végig kontrolláltuk a mérkőzéseket jól, magabiztosan játszva. Örülök, hogy ilyen sok gólt sikerült szereznünk. Gratulálok Mindenkinek!
Kiemelkedő játékosok: Mindenki a csapatból
Oklevelet kapott: Vereb Ábel
U-10

Gyirmót SE  Győr – Illés Akadémia

Gyirmót SE Győr: Háhn Zalán, Mátyás Gergő, Soós Armand, Horváth Bódog, Piller Dávid, Forgács Ákos, Tamási Bence, Horváth Péter, Péter Benedek, Bárány Márk I Utánpótlás vezetőedző: Bagó Bonifác

Bagó Bonifác: Szombaton az Illés Akadémia csapatát láttuk vendégül egy 3×25 perces edzőmeccs keretén belül. Nagyon fordulatos és izgalmas találkozó volt, végig jó iram jellemezte a meccset. Az első 25 perc gyengébb és lassabb játéka után látványosan sikerült feljavulnunk és felvettük a versenyt a nagyon ügyes játékosokból álló szombathelyi csapattal. Labdaszerzésben megvolt a kellő agresszivitás és egészen jól kezeltük az átmeneteket is. Sikerült kialakítanunk helyzeteket szép összjátékok után, melyeket végre sokkal jobb százalékban használtuk ki az elmúlt időszakhoz képest. Gratulálok minden játékosomnak, nagyszerűen teljesítettek ezen a mérkőzésen!
U-9

Győrszentiván – Gyirmót SE Győr

2024.02.27. (kedd)

Gyirmót SE Győr: Károlyi Alex – Kámán Bendegúz, Szabó Noel, Varga Kristóf, Rácz-Haklik István, Stelescu András, Pingiczer Bercel, Kéring Vendel I Utánpótlás vezetőedző: Bieder Gábor

Bieder Gábor: Győrszentivánon vettünk részt egy edzőmérkőzésen az U10-es csapat ellen. 90 percet játszottunk szünet nélkül. Akartunk focizni, akartuk, hogy nálunk legyen a labda, szép kényszerítőket csempésztünk bele sokszor a támadásainkba amikből gólt is tudtunk szerezni. Kiszolgálták egymást a játékosok amit jó volt látni. Úgy érzem felvettük a kesztyűt az egy évvel idősebb korosztály ellen, sőt sokszor mi voltunk a dominánsabb csapat ebben is aminek örülök. Gratulálok mindenkinek ez egy hasznos gyakorlás volt.

U9 DAC Minitorna, Dunaszerdahely

Gyirmót SE Győr: Károlyi Alex – Pingiczer Bercel, Szabó Noel, Varga Hunor, Kéring Vendel, Németh Csongor, Rácz-Haklik István, Szabó-Kovács Tas, Stelescu András I Utánpótlás vezetőedző: Bieder Gábor

Ellenfelek: Trencin, DAC, Pohronie

Bieder Gábor: Köszönjük a lehetőséget a Csorna csapatának, hogy beugorhattunk helyettük a tornára. 2×18 perces mérkőzések voltak és 3 mérkőzést játszottunk. Dunaszerdahelyen két más szabállyal szembesültünk mikor odaértünk, de alkalmazkodtunk mindenhez. Első mérkőzésünket kicsit álmoskásnak éreztem, illetve a csúszós műfű is gondot okozott nekünk, ettől függetlenül úgy érzem a torna legjobb csapatával játszottunk. A továbbiakban már megszoktuk az új környezetet és jöttek a gólok, a bátor, kezdeményező játék. A srácok tartalommal töltöttek meg minden pályán töltött percet.

Kiemelkedő játékosok: Károlyi Alex, Pingiczer Bercel, Kéring Vendel

U-8

Gyirmót SE Győr – Illés Akadémia

Gyirmót SE Győr: Kovács Patrik, Pándorfalvi Ábel, Müller Dániel, Nagy Erik, Herczeg Soma, Horváth Ciprián, Predut Adrián, Élő Dominik, Kelemen Koppány, Kertész Milán I Utánpótlás vezetőedző: Szabó Szebasztián

Szabó Szebasztián: Szombati napon az Illés Akadémia korosztályos együttese látogatott hozzánk. A 3x 30 perc játékidő során minden játékosom értékes játék perccel gazdagodott. Örömteli volt hogy egy ilyen minőségi ellenféllel szemben is bátran fociztunk. Végig kezdeményezően és stílusosan léptünk fel, remek egyéni villanásokban és szép gólókban sem volt hiány. Labdaszerzésben viszont nem voltunk kellően agresszívek. Gratulálok az egész csapatnak!
Kiemelkedő játékosok: Pándorfalvi Ábel, Élő Dominik, Müller Dániel
U-7

Gyirmót SE Győr: Ábrahám Dominik, Bihari Igor, Bognár Milán, Csáfordi Martin, Domonkos Dávid, Kis-Hercsel Soma, Keszthelyi-Holden Samuel, Laki Tamás, Prikler Balázs, Samu Natália, Varga Csanád I Utánpótlás vezetőedző: Lenzsér Zsolt

Lenzsér Zsolt: Az Illés Akadémia U7-es ügyes kis játékosai látogattak el Gyirmótra. A mérkőzések három pályán zajlottak egyidőben. Ellenfelünk két csapattal, mi pedig négy csapattal mérkőztünk. Két pályán a Szombathelyiek játszottak és 15 percnyi játékot követően mindegyik csapatunk játszott velük. A harmadik pályán addig a másik két csapatunk játszott egymással. Egy hasonló képességű ellenféllel találkoztunk és nagyon hasznos színvonalas mérkőzéseket játszottunk. Nagyon elégedett voltam a gyerekek teljesítményével!