Budai FC – Gyirmót SE Győr 0-0

2024.03.09. (szombat)

Gyirmót SE Győr: Papp – Virág, Németh, Reizer, Árpási – Dénes, Molnár, Szirtes -Sári, Mórocz, Czintula Utánpótlás vezetőedző: Nagy Attila

Csere játékosok: Gerencsér, Gyurasits, Kümmel, Szapári

Nagy Attila: Nagyon szervezetten védekező hazai csapat ellen, végig irányítani tudtuk a mérkőzést, de a gól az hiányzott a mai játékunkból!
U-17

MLSZ Regionális U-17 Kiemelt Nyugat 15. forduló

Főnix Gold FC – Gyirmót SE Győr 1-3 (0-1)

Gyirmót SE Győr: Fekete Mór, Cseszregi Csanád (Lengyel Botond 60’), Fekete Ádám (Albrecht Áron 60’), Takács Donát, Szecsődi Bence, Szabó Márkó, Szemeti Dávid (Árpási Kristóf 60’), Neskov Milán (Káli Zsombor 80’), Szecsődi Máté, Pécskai Levente (Hajdu Péter 55’) I Utánpótlás vezetőedző: Koltai Tamás

Gólszerzők: Szecsődi Máté (2’), Hajdu Péter (63’), Szabó Márkó (71’)

Koltai Tamás:Korai vezetés ellenére, egy nehéz mérkőzésen van túl csapat, ahol jobb helyzetkihasználással magabiztosabb lehetett volna a megérdemelt győzelem. Gratulálok a Csapatnak!
U-16

MLSZ Országos U-16 Alap 13. forduló

Gyirmót SE Győr – KTE LA 1-0 (0-0)

Gyirmót SE Győr: Szabó Kornél, Módra Máté, Csala Zoltán, Szabó Áron, Kovács Dávid, Kövi Máté, Botos Albert, Tóth Szilárd, Koronika Bence, Mórocz Zsombor, Horváth GergelyI Utánpótlás vezetőedző: Domanyik Szilárd

Csere játékosok: Stark Szebasztián, Stark Xavér, Kern Dániel

Gólszerző: Botos Albert

Domanyik Szilárd: Az első félidőben el kellett volna döntenünk a meccset, de kimaradtak a helyzetek. Szünet után egy fegyelmezetlenség után 10-en maradtunk, de a kapusunk meccsben tartott bennünket. A végén jött a csattanó! Csapatom hatalmasat küzdött, gratulálok mindenkinek!
Kiemelkedő játékosok: Egész csapat.
U-15

MLSZ Regionális U-15 Kiemelt Nyugat 15. forduló

Király SE – Gyirmót SE Győr 0-4 (0-1)

Gyirmót SE Győr: Tóth Szabolcs, Török Zalán, Csaplár Milán István, Mező Milán, Parcsami-Mózer Márton, Dobos Ádám, Laki Levente, Kabysh Maksym, Ujvári Olivér, Czelter Ruben, Karhusz Milán I Utánpótlás vezetőedző: Hegyi József

Csere játékosok: Péntek Ádám, Kovács Botond, Hujber Tamás, Zobák Máté Norbert, K.Szabó Péter

Gólszerzők: Kabysh Maksym (18’), K.Szabó Péter (56’), Dobos Ádám (73’), Mező Milán (79’)

Hegyi József: A mérkőzés első játékrésze tele volt lehetőségekkel, de sajnos egy helyzetet leszámítva, így is maradt. Nagyon sok volt a technikai hiba az első félidőben. Szép támadásokat vezettünk, de a jó döntések rendre elmaradtak. Ezen hibák ellenére, bajnoki mérkőzésen most debütáló játékosunk Kabysh Maksym parádés kapáslövésével megszereztük a vezetést. A szünetben két helyen változtattam. A keretbe került az U14-es csapatunktól K.Szabó Péter, szintén most lépett pályára először bajnokin a csapattal. Remek megoldásokkal és egy góllal vette ki a részét a mai sikerből. A többi csere játékos is sokat tett a mérkőzéshez. Pontosabb lett a játékunk technikailag és jobb döntések születtek. Gratulálok a csapatnak a mérkőzés megnyeréséhez.
Kiemelkedő játékosok: Mező Milán, Dobos Ádám, Hujber Tamás, K.Szabó Péter, Kabysh Maksym
U-14

MLSZ Regionális U-14 Alap Nyugat 15. forduló

Gyirmót SE Győr – Paksi Futball Club 1-5 (0-3)

Gyirmót SE Győr: Nagy – Nagy B., Varju, Hiba, Molnár – Burzik, Kelemen, Omischl-Soós, K.Szabó – Lunk-Hlagyvik, Heller I Utánpótlás vezetőedző: Stark Péter

Csere játékosok: Schepf, Fedics, Gerstner, Pálfi, Zagyva

Stark Péter: Masszívan kezdtünk ,de amire készültünk az bekövetkezett: ha fellazul a középpálya, a közepén labda és játékügyes Paks komoly lehetőségeket fog tudni kialakítani. Így is lett. A második félidőben egy szerencsés öngóllal szépítettünk, de a hátsó alakzat meg nem értése miatt egyből góllal válaszoltak a vendégek. 20 perccel a vége előtt le kellett cserélni a kapusunkat is. Összességében a vendégek megérdemelten nyertek, pont azokból a szituációkból amelyekről beszéltünk.

Kiemelkedő játékos: Varju Nataniel
U-13

MLSZ Országos U-13 Észak-Nyugat 16. forduló

Gyirmót SE Győr – ETO FC Győr 1-4 (0-0)

Gyirmót SE Győr: Gerendai Martin, Laffer Levente, Tamási Gábor, Vécs Milán, Tamási Dávid, Tompos Barnabás, Rokob Máté, Hadarics Mike András, Kozicz Kornél.I Utánpótlás vezetőedző: Gerstweiler Dániel

Csere játékosok: Horváth Martin, Laki Szabolcs, Szabó Dominik, Kukorelli Domán

Gerstweiler Dániel: Egy negyedet leszámítva sikerült felvennünk a versenyt a városi riválisunkkal, azt gondolom, hogy nem volt három gól különbség a két csapat között. Örültem annak, hogy labdával türelmesek és magabiztosak, labda nélkül bátrak és határozottak voltak a gyerekek. A hiányzóinkat nagyszerű csapatmunkával sikerült megfelelően pótolni és külön öröm, hogy a mérkőzésen végig küzdve, az utolsó negyedet sikerült megnyernie a fiúknak! Az eredménytől függetlenül nagyon elégedett lehettem. Gratulálunk ellenfelüknek a győzelemhez!

Kiemelkedő játékosok: Tompos Barnabás, Rokob Máté, Tamási Gábor
U-12

MLSZ Országos U-12 Észak-Nyugat 16. forduló

Gyirmót SE Győr – ETO FC Győr 0-10 (0-0)

Gyirmót SE Győr: Papp Péter, Drobina Olivér, Wolf Bálint, Vigh Ákos, Fekete Szebasztián, Henye Máté, Ferencz Benedek, Nádasdi Zalán, Háczky Ákos I Utánpótlás vezetőedző: Szücs Gergely

Csere játékosok: Horváth Noel, Savanyó Dávid, Pándorfalvi Áron, Mondovics Máté

Szücs Gergely: Sajnos az egész mérkőzésen az ellenfél akarata érvényesült, mi nem mertük játszani a saját játékunkat és az összes párharcot elvesztettük. Gratulálok az ellenfélnek.
U-11

Regionális Bozsik Program, Tatabánya

Gyirmót SE Győr: Csapó Gergő, Bárány Iván, Molnár Gellért, Helyes György, Hollós Zalán, Bárány Borisz, Gerencsér Áron, Vereb Ábel, Pfeiffer Péter, Sásdi Levente I Utánpótlás vezetőedző: Szabó Zsolt

Ellenfelek: ETO FC Győr, MTE 1904, Tatabányai SC

Szabó Zsolt: Szombaton kiemelt Bozsik tornán vettünk részt Tatabányán. A hozzáállással és a mentalitással nem volt probléma, viszont sok technikai hiba jellemezte a játékunkat és a helyzetkihasználásunk is hagyott kívánnivalót maga után. Ettől függetlenül törekedtek a gyerekek végrehajtani azt, amit kértem tőlük és igyekeztek magukból kihozni a maximumot. Legközelebb remélem jobban jövünk ki ezekből a ki-ki mérkőzésekből.
Kiemelkedő játékosok: Molnár Gellért, Bárány Borisz

Körzeti Bozsik Program, DAC Pálya

2024.03.10. (vasárnap)

Gyirmót SE Győr: Csapó Gergő, Varga Kristóf, Helyes György, Hollós Zalán, Sásdi Levente, Gerencsér Áron, Soós Armand, Horváth Bódog, Tamási Bence I Utánpótlás vezetőedző: Szabó Zsolt

Ellenfelek: DAC UP FC, Koroncó KSSZE, Nyúl SE, Győrújbarát SE

Szabó Zsolt: Vasárnap körzeti Bozsikon vettünk részt a DAC stadionban. Ügyesek voltak a gyerekek, végig nagy kedvvel és önbizalommal játszottak, aminek sok szép lőtt gól lett az eredménye. Néha még kicsit át is estünk a ló túloldalára és kevesebb hangsúlyt fektettünk a védekezésre, mint amennyit kellett volna és ebből akadtak is problémáink. Ettől függetlenül elégedett vagyok a gyerekek teljesítményével. Gratulálok Mindenkinek!
Oklevélben részesült: Horváth Bódog
U-10

Gyirmót SE Győr: Háhn Zalán, Mátyás Gergő, Soós Armand, Horváth Bódog, Piller Dávid, Forgács Ákos, Tamási Bence, Horváth Péter, Péter Benedek, Bárány Márk I Utánpótlás vezetőedző: Bagó Bonifác

Bagó Bonifác: Szombaton került megrendezésre az első tavaszi Regionális Bozsik forduló Tatabányán. Játékosaim végig jó elvek mentén gondolkozva próbáltak focizni, ennek eredményeként szép labdakihozatalokat és támadásépítéseket láthattam tőlük. Kapu előtt ma többször határozatlanok voltunk, viszont örömteli, hogy sok helyzetet tudtunk kialakítani. Szembetűnő volt a sok technikai hiba, ha ebben tudunk javulni a jövőben még hatékonyabb lehet az egyéni és a csapatjátékunk is. Gratulálok minden játékosomnak!
Kiemelkedő játékosok: Horváth Péter, Horváth Bódog, Piller Dávid, Mátyás Gergő
U-9

Felkészülési mérkőzés

Gyirmót SE Győr – Komárno

2024.03.06. (szerda)

Gyirmót SE Győr: Károlyi Alex, Varga Hunor – Varga Kristóf, Hadfi Trisztán, Szabó-Kovács Tas, Kövecses András, Rácz-Haklik István, Pingiczer Bercel, Stelescu András, Habuczki Vencel, Kámán Bendegúz, Németh Csongor I Utánpótlás vezetőedző: Bieder Gábor

Bieder Gábor: Szerdai napon egy Felkészülési mérkőzést játszottunk Gyirmóton a Komarno gárdájával. Két pályán egyszerre 4×20 percet játszottunk. Mindkét csapatom az alapelveket szem előtt tartva játszott. Mindenki sokat volt a pályán, tudta kamatoztatni tehetségét és ami a legfontosabb örömmel, jókedvvel jöttek le a pályáról. Megszeretném köszönni Stieber Andris kollégám segítségét.

Gyirmót SE Győr: Károlyi Alex – Szabó Noel, Habuczki Vencel, Kámán Bendegúz, Rácz-Haklik István, Kövecses András, Hadfi Trisztán, Szabó-Kovács Tas, Varga Hunor I Utánpótlás vezetőedző: Bieder Gábor

Bieder Gábor: Az idei első Kiemelt Bozsik tornán vettünk részt Tatabányán. 3 mérkőzést játszottunk 1x26perc volt a játékidő. A mérkőzések nagy részében elégedett voltam a csapattal, jól fociztunk, de voltak holtpontok két mérkőzésünkön is amiket az ellenfél könyörtelenül kihasznált. Ha koncentrációnkat kitudjuk tolni az egész mérkőzés folyamán akkor leszek igazán elégedett.

Kiemelkedő játékosok: Károlyi Alex, Hadfi Trisztán, Szabó-Kovács Tas