13.30 óra
LIPÓT SE – KAPUVÁRI SE 4-0 KÉPEK
Csete, Nyári, Zimonyi, Tóth L.
13.50 óra
ÖTTEVÉNYI TC – NYÚL SC 2-1 KÉPEK
Németh M., öngól – Orbán G.

14.15 óra
ETO FC GYÕR – KAPUVÁRI SE 3-4 KÉPEK
Szánthó 2, Hidi – Böcskei 2, Tar, Balogh Z.
14.35 óra
MÉNFÕCSANAK – NYÚL SC 1-1 KÉPEK
Varga Zs. – Kószás
15.00 óra
LIPÓT SE – CSORNAI SE 2-0 KÉPEK
Zimonyi 2
15.20 óra
ÖTTEVÉNYI TC – GYIRMÓT FC GYÕR 1-1 KÉPEK
Szûcs – Horváth R.
15.45 óra
ETO FC GYÕR – CSORNAI SE 1-4 KÉPEK
Kószé – Püspök 2, Baranyai, Kerékgyártó
16.05 óra
MÉNFÕCSANAK – GYIRMÓT FC GYÕR 2-2 KÉPEK
Böcskei, öngól – Sandal, Csongrádi
16.30 óra
ETO FC GYÕR – NYÚL SC 7-8. helyért 2-2 (büntetõk: 3-2) KÉPEK
Tóth P., Múcska – Orbán G., Varga Zs.

16.50 óra
KAPUVÁRI SE – ÖTTEVÉNY 5-6. helyért 2-3 KÉPEK
Balogh Z., Horváth P. – Keszei 2, Wágenhoffer
17.15 óra
CSORNAI SE – MÉNFÕCSANAK 3-4. helyért 3-6 KÉPEK
Püspök, Papp R., Farkas D. – Koncsag 2, Kovács-Galavics 2, Nagy Á., Nagy B.

17.35 óra DÖNTÕ
LIPÓT SE – GYIRMÓT FC GYÕR 1-2. helyért 2-1 KÉPEK
Zimonyi 2 – Sandal
18.00 óra
DÍJÁTADÓ:

Torna felfedezettje: Koncsag Martin (Ménfõcsanak ESK) – díj átadója: Mogyorósi Attila, a NAV Gy-M-S megyei Igazgató Helyettese

Különdíj: Öttevényi TC – díj átadója: Hajba Ferenc, Szívkatéterezés Gyõr Alapítvány Elnöke

Gólkirály: Zimonyi Dávid (Lipót SE) – díj átadója: Sallai Péter, a Gy-M-S megyei Katasztrófavédelem Igazgatója

Legjobb kapus: Dénes Zsolt (Csornai SE) – díj átadója: Németh Zoltán, a Gy-M-S Megyei Közgyûlés Elnöke

Legjobb játékos: Tóth László (Lipót SE) – díj átadója: Horváth László, Bágyogszovát Polgármestere

Legjobb gyirmóti játékos: Sandal Dominik (Gyirmót FC Gyõr) – díj átadója: Szabó Jenõ, Képviselõ

Fair Play díj: Kapuvári SE – díj átadója: Csizmadia Gábor, Gy-M-S Megyei Rendõr Fõkapitány
4. helyezett: Csornai SE – díj átadója: Szabó József, az Épfu Zrt. Általános Igazgatója

3. helyezett: Ménfõcsanak ESK – díj átadója: Horváth László, az MLSZ Gy-M-S megyei Igazgatóságának Igazgatója

2. helyezett: Gyirmót FC Gyõr – díj átadója: Bolla Péter, az MLSZ Gy-M-S megyei Igazgatóságának Elnöke

1. helyezett: Lipót SE – díj átadója: Keglovich László, Olimpiai bajnok labdarúgó

Vándorserleg: Lipót SE – díj átadója: Özv. Horváth Ferncné

Alsóház végeredménye:
9. PÉNZÜGYÕR
10. ABDA SC
11. KORONCÓ
12. CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
13. DAC-UP.
14. BÁGYOGSZOVÁT
15. FC AJKA
16. GÖNYÛ SE


SÁRGA CSOPORT:
1. ABDA SC
2. CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
3. DAC-UP.
4. GÖNYÛ SE
ZÖLD CSOPORT:
1. PÉNZÜGYÕR
2. KORONCÓ
3. BÁGYOGSZOVÁT
4. FC AJKA
PIROS CSOPORT:
ETO FC GYÕR
LIPÓT SE
CSORNAI SE
KAPUVÁRI SE
KÉK CSOPORT:
GYIRMÓT FC GYÕR
MÉNFÕCSANAK
ÖTTEVÉNYI TC
4. NYÚL SC
9.00 óra
GÖNYÛ SE – DAC-UP. 2-2 KÉPEK
Böc 2 – Szander, Öngól
9.20 óra
FC AJKA – BÁGYOGSZOVÁT 2-6 KÉPEK
Szabados 2 – Fred 2, Szabó T., Rácz, Horváth T., Talabér
9.45 óra
ABDA SC – DAC-UP. 1-5 KÉPEK
Szekeres – Rózsavölgyi 2, Fajkusz D., Szander, Tóth D.
10.05 óra
KORONCÓ – BÁGYOGSZOVÁT 3-3 KÉPEK
Dömötör, Burányi, Kalcsó – Vitéz 2, Fred

10.30 óra
GÖNYÛ SE – CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 2-2 KÉPEK
Szaai Á., Csutora – Kovács Zs., Sárközi

10.50 óra
FC AJKA – PÉNZÜGYÕR 2-8 KÉPEK
Szabados, Bíró K. – Jespotovics 3, Sztrunga 2, Turi Á. 2, Baczó
11.15 óra
ABDA SC – CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 3-0 KÉPEK
Szekeres, Németh P., Kozák
11.35 óra
KORONCÓ – PÉNZÜGYÕR 2-3 KÉPEK
Kalcsó, Dömötör – Jespotovics, Feil, Szabó B.
12.00 óra
FC AJKA – GÖNYÛ SE 15-16. helyért 4-3 KÉPEK
Szabados 2, Horváth D., Bakó – Kovács Zs. 2, Böcz
12.20 óra
DAC-UP. – BÁGYOGSZOVÁT 13-14. helyért 3-2 KÉPEK
Gerencsér, Bali, Szauder – Fred, Turi

12.45 óra
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR – KORONCÓ 11-12. helyért 4-8 KÉPEK
Sziklási 2, Hécz, Bölönyi – Burányi 2, Dömötör 2, Kalcsó, Weiszdorn, öngól
13.05 óra
ABDA SC – PÉNZÜGYÕR 9-10. helyért 1-4 KÉPEK
Tóvizi – Baczó 2, Turi 2