GYIRMÓT FC GYÕR: 0-1 10.p. Laki B.; 0-2 36.p. Laki B.;
ZALASZENTGRÓTI VFC: 61.p. Ferenczi D. – Tóth R.;  80.p. Tóth D. – Szép M.; 90.p. Balogh Á. – Farkas Zs.
GYIRMÓT FC GYÕR: 51.P. Illés Gy. – Kovács D.; 76.p. Laki B. – Magasföldi J.; 86.p. Cseri T. – Oross M.
ZALASZENTGRÓTI VFC: 84.p. Láncz J.; 84.p. Komoróczi K.
GYIRMÓT FC GYÕR: 69.p. Farkas M.; 74.p. Egerszegi T.
PIROS LAPOK: nem volt

Farkas Máté személyében újoncot, egy saját nevelésû játékost avat Sisa Tibor. Egyébként Farkas Mátén kívül Fejes, Madarász és Kelemen is ifjúsági korú, a kezdõcsapatban!

7.p. Fejes bal oldali bedobását Laki passzolta Egerszeginek, aki balról, 5 méterrõl a kapu mellé lõtt.

10.p. 0-1 Holczer kirúgását Cseri passzolta jobbra Egerszeginek, aki középre adott Lakinak, aki a jobb oldali 5-ös sarkáról a hálóba pörgetett.

13.p. Madarász bal oldali szögletét Kelemen csúsztatta fölé a rövid saroknál.

25.p. Illés 25 méteres, jobb oldali lövése szállt mellé.

26.p. Egerszegi szerzett labdát a jobb oldalon, majd középre adott Kelemennek, aki 18 méterrõl, középrõl mellé lõtt.

36.p. 0-2 Madarász passzolt középen Kelemennek, aki egybõl továbbította a labdát Lakinak, aki középen kilépett, és a kifutó kapus mellett jobbal a bal alsó sarokba lõtt.

37.p. Illés ment el a jobb oldalon, majd kicselezte a kifutó kapust és középre adott, a labda megpattant a rossz talajon, így Cseri 5 méterrõl az üres kapu fölé lõtt.

40.p. Egerszegi 20 méteres lövését védte a hazai kapus.

FÉLIDÕ: 0-2

49.p. Ferenci passzolt Gájer Péternek, aki 11 méterrõl, középrõl fölé lõtt.

51.p. Cseréltünk, Illés Gyula helyett Kovács Dániel a pályán.

52.p. Gájer Péter 18 méteres lövését védte szépen Holczer.

56.p. Felszívta magát a hazai csapat a szünetben, ezúttal Tóth Dániel lõtt fölé.

61.p. Cseréltek a hazaiak is, Ferenczi helyett Tóth Róbert a pályán.

69.p. Farkas Máté kapott sárga lapot nálunk.

74.p. Egerszegi is besárgult.

76.p. Laki Balázs helyett Magasföldi József a pályán.

80.p. Újabb hazai csere, Tóth Dániel helyett Szép Mór állt be.

84.p. Egyszerre két hazai sárga, mindkettõ reklamálásért, 84.p. Láncz János és Komoróczi Kristóf.

85. Felívelt labdára ketten ugrottunk a 16-oson, a hazaiak kapusa kifutott, de elvétette a labdát, így Magasföldi az üres kapuba lõtt. A játékvezetõ azonban kapus zavarásért érvénytelenítette a találatot.

86.p. Újabb csere nálunk, Cseri Tamás helyett Oross Márton a pályán.

90.p. A hazaiak is kihasználják utolsó cserelehetõségüket, Balogh Ádám helyett Farkas Zsolt állt be.

VÉGEREDMÉNY 0-2 (0-2)

Összegzés

Az elsõ félidõben egy jól szervezett, védekezésre berendezkedett hazai csapatot láthattunk. A hazai csapat játéka, és a pálya talaja megnehezítette a játékunkat.

Ennek ellenére többet birtokoltuk a labdát, a hazaiaknak nem volt lehetõségük, nekünk viszont több helyzetünk is akadt.

Az összjátékunk jól mûködött, és a kapu elé érve is meg voltak a lehetõségeink, melybõl kettõ értékesíteni tudtunk.

Az elsõ félidõ alapján megérdemelten vezetünk.

A második félidõben a hazaiak jobban kezdték a találkozót, több lehetõségük is volt, de lövéseik elkerülték a kapunkat.

A 60. perctõl ismét átvettük a játék irányítását, többet birtokoltuk a labdát, de lehetõségeink ekkor már nem voltak, így további gólt nem szereztünk.

Összességében a mai napon annyit adtunk ki magunkból, amennyi feltétlen fontos volt a továbbjutáshoz, mely megérdemelt volt.

Rózsa László: A két félidõ között óriási különbség volt. Ha az elején is ilyen harciasan játszottunk volna, akkor nagyobb lehetett volna a meglepetés.

Sisa Tibor: Az elsõ félidõben eldöntöttük a továbbjutást, bár örültem volna, ha a helyzeteinkbõl több gólt tudunk rúgni.