2023. 11.04 | Zalaegerszeg, ZTE Aréna | ZTE FC II. – Gyirmót FC Győr II. 1-1 (0-1) | NB III. Észak-Nyugati csoport 14. forduló

Játékvezető: Németh Gergely – Volentics Erik János, Kovács Levente Richárd

ZTE FC II: Köcse Bence, Deme Sebő, Dóczi Krisztián, Király Marcell, Boros Zsombor, Kapus Barnabás, Bodrogi Bence, Mulasics Dániel, Lengyel Noel, Balabás Bence, Baloteli Christopher Philip, Cserék: Sinkó Máté, Dobos Benedek, Zsiga Patrik, Varga László, Grózner Máté, Töttő Levente, Wolf Gergő, Cserép László, Ferenczi Marcell, Györe Levente, Molnár Kristóf | Vezetőedző: Koller Zoltán

Gyirmót FC Győr II: Kocsis Hunor, Somogyi Ábel, Tóth Dániel, Major Martin, Rozs Renátó, Lázár Patrik, Szabó Krisztián, Szűcs Patrik, Ominger Bence, Erdei Milán, Csöngei Balázs, Cserék: Gruttó Bence, Németh Noel, Reizer Bence, Farkas Bence, Peisser Soma, Süveges Attila, Széles András |  Vezetőedző: Ördög József

1.p. Elkezdődött a mérkőzés.

9.p. Több apró szabálytalanság törte a játékot, amely főleg a pálya közepére körvonalazódott.

20.p. Lázár-Szűcs gyönyörűen játszottak össze, utóbbi 5 méterről vette célba a hazai kaput, de Köcse hárított.

32.p. Somogyi futott fel jobb szélen, majd beadására Erdei érkezett, aki jobbal lőtt kapura, de Köcse szögletre mentett.

35.p. Szűcs szöglete után, Csöngei lőtt kapásból, de Köcse ismét hárított.

43.p. Szűcs próbálkozott egy távoli lövéssel, a kapu jobb alsó sarkába tartó labdát Köcse hárította.

45.p. Egy hosszú indítás után Erdei lőtt 16 méterről a kapu jobb felső sarkába 0-1.

Félidő 0-1

Elkezdődött a második félidő.

63.p. Boros kapott sárga lapos figyelmeztetést.

72.p. Major buktatásáért Király kapott sárga lapos figyelmeztetést.

80.p. Kettős csere csapatunknál: Szücs-Farkas, Szabó-Németh N.

85.p. Boros lőtt kapura 8 méterről, de Kocsis bravúrral hárított.

87.p. Hármas csere csapatunknál: Csöngei- Süveg, Erdei-Reizer, Ominger-Peisser

90.p. +4 perc a hosszabbítás

94.p. Kezezés miatt a játékvezető a buntetőbonrta mutat, Boros értékesítette a megítélt büntetőt.

Mérkőzés vége 1-1

Ördög József: A kilencvenötödik percben kicsúszik a győzelem a kezünkből, az nagyon fájdalmas. Az első félidőben, ha a helyzeteinket berúgjuk, akkor megnyerhettük volna mérkőzést. A végelszámolásnál nagy hiányozni fog ez a kettő pont.