Korábban több cikkben is tájékoztattuk szurkolóinkat, hogy a szerdai napon a gyirmóti ALCUFER Stadionban rendezik a Bajnokok Ligája nyolccaddöntőjének egyik mérkőzésének a visszavágóját, melyen az LSK Kvinner FK volt a páylaválasztó és látta vendégül stadionunkban a német VFL Wolfsburg együttesét. Az első mérkőzéset Németországban 2-0 aránybanm tudott diadalmaskodni a korábbi 2-szeres BL győztes együttes.

A papírformának megfelelően szerda délután 14:00 órakor kezdődő találkozón a zöld-fehér csapat vette kézbe az irányítást és az első félidő végén szerzett, gyorsan egymás után lőtt két góljával összesítésbenn már 4-0-s fölénnyel mehettek pihenőre. A második játékrészben sem változott a játék képe, továbbra sem sikerült gólt elérnie a norvég csapatnak, így megérdemelt győzelemmel jutott tovább a Bajnokok Ligája negyeddöntőjébe a Wolfsburg.

A mérkőzésről bővebb információkat olvashatnak az UEFA hivatalos honlapján.