Játékvezetõk: Ádám Dávid ( Péter Tamás, Makkosné Petz Brigitta )

Esterházy – Csengõ, Hegedûs (Pleván-84′), Csobánki, Ódé – Lászka (Sánta-65′), Horváth L., Mihályi – Kollega, Tüske, Papp G.(Besztercei-65′).

Cserejátékosok: Tulipán.(kapus), Tóth Cs., Szabó Z., Szûcs P.

Figyelmeztetõ lapok:

Budaörs: Csengõ Tamás (45′)

Paks II: Juhász Máté (28′), Feil Máté (80′).

A fontosabb események:

23’Jobboldali szabadrúgásunkat Mihályi élesen a kapu elé rúgta, Ódé megcsúsztatta és a hosszú kapufánál érkezõ Csobánki a kapu fölé emelte a labdát.

28’Gyors háromszögelés végén a gólratörõ Kollégát a védõk ellökték. A játékvezetõ büntetõt ítélt. Tüske lövését elõször a kapus kiütötte, az ismétlése a felsõ kapufáról pattant a mezõnybe.

34’Mihályi jobboldali kisszöglete után a hosszú kapufánál érkezõ Tüske a kapu fölé ollózta a labdát.

37’Paksi sarokrúgást laposan adták be a vendégek, a felszabadítással Kollega elszalad, de hosszan szöktette nagát.

s z ü n e t

46′ Baloldali beadásunk a rossz ütemben felugró védõk feje fölött elszállt, a jobboldalon álló Kollega elöször levette a labdát, majd nagy erõvel megcélozta a felsõ sarkot, de Kiss kapus reflexel szögletre ütötte.

49’Kollega – Csengõ adogatott a jobboldalon a beadás középen Tüskéhez került, de lövése célt tévesztett.

51’Vendég szabadrúgás a jobboldalról középre szállt, a rövid kifejelést Tamási a kapunak háttal ráollózta, de Esterházy védte.

53’Papp Gábor jobboldali alapvonalról visszagurított labdáját Horváth a védõtöl szorongatva mellé lõtte.

57’Tüske a baloldalon indította Pappot, befelé cselezett, majd kilötte a rövid alsó sarkot, de a kapus odaért és kiütötte.

77’A vendégek gyors kontrákkal próbálkoztak és Feil a megkapott labdát balról ellõtte a kapu elõtt keresztbe.

78’Tüske jobboldali beadását a baloldalt érkezõ Sánta a kaputól 16 m-re levette, majd fölé durrantott.

87’Mihályi jobboldali szabadrúgását Tüske a berobbanó Kollegát megelõzve mellé csúsztatta.

90+1′ Paksiak a szabadrúgást pont Eszterházy kezébe fejelték.