JÁTÉKVEZETÕ: PÉTER GÁBOR, PÖRGEI GERGÕ, VÕCSEI LÁSZLÓ
Molnár Martin – Kovács Péter, Németh Márton, Nagy László, Nagy Roland, Puter Mihály, Horváth Milán, Keszei János, Varga József, Szücs Gergely, Lappints Árpád
Cserék: Puter Gergõ, Kis Attila, Vígh Norbert

Gyirmót FC Gyõr II
Rengel Péter – Orbán István, Szalánszki Gergõ, Horváth Roland Ii, Farkas Zoltán, Csongrádi Márk, Gelencsér György, Szegi Vince, Németh Gergõ, Horváth Roland, Horváth Csanád Benedek
Cserék: Lovász Ákos, Nagy Bence, Mayer Ádám, Tóth Erik, Éri Dominik, Horváth Dávid
Vezetõedzõ: Tóth Norbert
90. Perc vége a mérkõzésnek.
84. Perc Farkas Zoltán ugratta ki Horváth Dávidot, aki 11 méterrõl nem hagyta ki a ziccert. 2-5
80. Perc jobb oldali hazai támadás után egy vissza gurított labdát Vígh lõtt 11 méterrõl a kapuba. 2-4
72. Perc Németh Gergõ hozta Ziccerbe Horvát Dávidot, aki a kifutó kapus mellett a kapuba passzolt. 1-4
58. Perc Jobb oldali hazai támadás után a mélázó védõink között Lappincs Árpád lõtt a kapunkba.
49. Perc Horváth Csanád szerzett labdát közepén és egy nagyszerû kontra támadás után Horváth Rolandnak
készítette le, aki az üres kapuba lõtte a labdát. 0-3
46. Perc elkezdõdött a második játékrész.
45. Perc vége az elsõ félidõnek. Horváth Roland és Farkas Zoltán nagyszerû egyéni megoldásaival 2-0-ra vezet csapatunk.
39. Perc Horváth Roland kapott jobb oldalról egy labdát a tizenhatoson belül, majd egy nagyszerû csellel legördült védõjérõl es a a tehetetlen kapus mellett a jobb alsót lotte ki. 0-2
34. Perc Farkas szerzett közepén labdát, majd kapura tört es 16-ról kilõtte a hosszú alsót. 0-1