Futura Mosonmagyaróvár – Gyirmót FC Gyõr 1-6 (1-1)
Vezette: Szvorda Melinda, Mészáros Péter, Márton Péter.
Futura Mosonmagyaróvár: Boros T., Kálmán A., Domanyik Sz., Szénási V., Vitéz B., Horváth R., Horváth Á., Schmatovich G., Horváth G., Horváth M., Régely L.
Cserék: Bedõ P.,  Varga Á., Nagy Á., Karácsony P., Herczeg L., Schmatovich M.
Edzõ: Tiba Zoltán
Gyirmót FC Gyõr: Somogyi Cs., Balog Z., Lázár P., Lengyel D., Présinger Á., Papp K., Kiss M., Beliczky G., Magasföldi J., Cseri T., Andorka P.
Cserék: Deli Z., Paku R., Tóth N. Kákonyi D., Hajba T., Oross M., Madarász M.
Edzõ: Sisa Tibor
20.p. 0-1 Présinger jobb oldali szögletét Lengyel 8 méterrõl, középrõl fejelte a kapu közepébe.
37.p. 1-1 Domanyik büntetõbõl egyenlített.
50.p. 1-2 Beliczkyt buktatták a MOTIM védõi, 11-es! A büntetõt Andorka magabiztosan vágta  a jobb alsó sarokba.
62.p. 1-3 Présinger bal oldali beadását Magasföldi fejelte a kapu közepébe.
75.p. 1-4 Présinger jobb oldali szögletét Lengyel fejelte a kapu közepébe.
78.p. 1-5 Cseri bal oldali beadását Tóth Norbert elõrevetõdve fejelte a kapu közepébe.
85.p. 1-6 Magasföldit rántották le, ismét 11-es! A büntetõt a sértett magabiztosan bombázta a kapu bal felsõ sarkába.
GÓL CSAK BÜNTETÕBÕL, ÉS FEJESBÕL!

Mintha a fenti mondat lett volna a mai mérkõzés mottója, hiszen a 7 gólból 4 fejes míg 3 büntetõbõl született. NB III-as ellenfelünk jól tartotta magát az elsõ félidõben, melynek következménye az volt, hogy döntetlennel vonultak öltözõbe a csapatok. A második félidõben azonban kijött az osztálykülönbség és jól játszva, sok helyzetet kidolgozva, ilyen arányban is megérdemelten nyertünk.