2024.03.31. vasárnap 11.00 I Győr – Gyirmót, ALCUFER Stadion I NB III. Észak-Nyugati csoport 22. forduló

Játékvezető: Práth Dávid – Tóth Csaba János, Dobos Dominik

Gyirmót FC Győr II: Kecskés B. – Kiss B., Major M., Tóth D., Rozs R. – Szabó K., Lázár P. – Szűcs P., Bagó B., Ominger B. – Halácsi M. I Vezetőedző: Ördög József

Csornai SE: Ásványi B. – Németh B., Bolla B., Tóth A., Füzi Á., Vizler L., Márton A., Somogyi-Bakos B., Szabó B., Nagy K., Ladjánszki Zs. I Vezetőedző: Horváth Rudolf

Tudósítás:

1′ Elkezdődött a mérkőzés. A hazai együttes tiszta sárgában, a vendég csapat tiszta zöldben lépett pályára.
2′ Szűcs P. indult meg a bal oldalon, viszont lövése centikkel a kapu mellé szállt.
4′ Szűcs P. jól lépett ki védi közül, azonban a hosszúra tartó lövése centikkel ment ismét a kapu mellé.
11′ Egy jobb oldali beadást követően Németh B. lőtt a kapunk mellé.
21′ Bagó B. indult el jobb oldalon, de beadását a vendég védők szögletre mentették.
25′ Bolla B. lőtt a kapunk mellé.
29′ Tóth D. helyett Gönye M. folytatja a mérkőzést.
31′ Major Martin kapott sárgalapos figyelmeztetést.
34′ Ladjánszki Zs. a jobb oldalról bal lábbal lőtt 10 m-ről a hosszú felső fölé.
40′ Ladjánszki Zs. végzett el szabadrúgást, viszont a hazai védők tisztázni tudtak.
42′ Bagó szögletére Lázár P. érkezett, aki a vendég kapu lőtt. 1-0.
45′ Félidő: 1-0
46′ Elkezdődött a második félidő.
53′ Bal oldali szögletet követően Ladjánszki Zs. próbálkozott lövéssel, de Kecskés hárítani tudott.
59′ Vizler L. helyett Szalka M. folytatja a mérkőzést.
62′ Ominger B. került helyzetbe, viszont Ásványi B. hárítani tudott.
64′ Halácsi M. jól fordult le védőjéről, lövése azonban centikkel ment mellé.
65′ Ominger B. lövését a vendégek kapusa hárította.
69′ Füzi Á. jobb oldali beadását követőn Márton A. fejelt a kapunkba, viszont a találatot a játékvezető les miatt érvénytelenítette.
69′ Füzi Á. kapott sárgalapos figyelmeztetést.
71′ Somogyi-Bakos B. lőtt centikkel a kapunk mellé.
72′ Bagó B. és Halácsi M. helyett Süvesges A. és Csöngei B. folytatja a mérkőzést.
75′ Hazai szögletet követően Ominger fejelt a kapu fölé.
76′ Füzi Á. tört előre a jobb oldalon, majd 6 m-ről a kapuba lőtt. 1-1.
77′ Süveges A. előtt tisztázott Ásványi B.
80′ Márton A. végzett el 20 m-ről szabadrúgást, de lövése a kapu fölött hagyta el a játékteret.
84′ Szabó K. helyett Farkas B. érkezett a pályára.
87′ Szűcs P. kapott remek indítást, akivel szemben Márton A. lépett fel szabálytalanul, így a játékvezető piros lappal kiállította.
90′ +4 perc hosszabbítás.
91′ Süveges A. bal oldali beadását Farkas B. fejelte centikkel a kapu fölé.
Mérkőzés vége: 1-1.

Ördög József: A mai mérkőzésen adósak maradtunk a jó játékkal. El kell ismerni, hogy a Csorna SE közelebb ált a győzelemhez a helyzeteik alapján. Remélem a jövőre nézve tanulunk a hibáinkból.

Horváth Rudolf: Igazságosnak tartom az eredményt. Sok helyzet volt mind két oldalon, viszont az tény, hogy a mérkőzés egy nagyobbik részében közelebb álltunk a győzelem megszerzéséhez.