2024.01.27. szombat 10.00 I ALCUFER Stadion I Felkészülési mérkőzés

Játékvezető: Moga Lóránt – Váczy Kristóf, Herold Kristóf

Gyirmót FC Győr II: Kecskés – Polgár, Hajdú Á. Tóth D., Rozs – Lázár, Szőke – Bagó, Ominger, Erdei – Molnár J. I Vezetőedző: Ördög József
Csere: Gruttó, Horváth M., Gyönye, Peisser, Farkas, Szabó K., Barta T., Süveges A., Halácsi, Szűcs P.

Győrújbarát SE: Koncz D. – Baranyai, Rácz, Varga Zs., Buza – Gál I., Pintér, Czanik – Lakatos A., Samodai, Posta I Vezetőedző: Tenk Balázs
Csere: Koronkai, Bodó M., Dávid L.

1′ Kezdetét vette az első játékrész.

3′ Ominger a tizenhatos környékéről ballal kilőtte az ellenfél kapuját. 1-0

6′  Molnár J. lépett ki a védői közül és nagy helyzetből a kapu mellé gurított.

12′ Sérülés miatt Bagó B. helyett  Szűcs P. folytatja a mérkőzést.

16′ Az ellenfél egyenlíteni tudott Lakatos A. révén, aki egy előre ívelt labdát helyezett Kecskés B. halójába. 1-1.

45′ 1-1-es döntetlennel zárul az első félidő.

45′ Lakatos A. helyett Dávid L.

46′ Kezdetét vette a második félidő.

46′ Cserélt együttesünk: Kecskés helyett Guruttó, Tóth D helyett Horváth M, Rozs helyett Peisser, Szőke helyett Farkas, Molnár helyett Süveges és Erdei helyett Halácsi folytatja.

58′ Kettős csere a Győrújbarát SE együttesénél is. Samodai és Buza helyett Bodó M. és Koronkai a pályán.

60′ Ismét cserélünk: Lázár, Hajdú Á. és Ominger helyett Gönye, Szabó K. és Barta T. folytatja a mérkőzést.

70′ Szabadrúgásból megszereztük a vezetést, amikor is 19 m-ről Szűcs P. remekül lőtt a kapuba. 2-1

74′ Ismét növelni tudtuk előnyünket. Farkas B. lőtt belsővel a tizenhatos környékéről. 3-1.

88′ Halácsi beállította a mérkőzés végeredményét, hiszen egy szép akció végén betalált a vendégek kapujába. 4-1

Gólszerzők: Ominger, Szűcs P, Farkas B és Halácsi, lletve Lakatos A.

Ördög József: A mérkőzés tovább szolgálta a felkészülésünket. A csapat a megbeszélt taktikai utasításokat betartotta. Amit begyakoroltunk a hét során az visszaköszönt a mérkőzésen és ezzel a kitűzött célunkat elértük.

Tenk Balázs: Első szabadtéri mozgásunk volt. A 70. percig megfeleltünk az elvárásoknak, és köszönjük a lehetőséget, hogy élő füves pályán tudtunk játszani.