2023.06.30. (péntek) 10:00 | Győr-Gyirmót, ALCUFER Stadion | Gyirmót FC Győr II. – Opus Tigáz Tatabánya | I. Felkészülési mérkőzés

NB III-as csapatunk első felkészülési mérkőzésén az Opus Tigáz Tatabánya együttesét fogadja.

Ellenfelünk az elmúlt idényt 90 ponttal, a második helyen zárta. Legutóbb tétmérkőzésen a 22/23-as szezonban játszott csapatunk a Tatabányával, ahol ősszel idegenben 5-1 arányban maradtunk alul, míg tavasszal hazai pályán 2-1-s vendég győzelem született.

Gyirmót FC Győr II: Kecskés Barnabás, Görcs Márió, Németh Noel, Gönye Máté, Rozs Renátó, Lázár Patrik, Preisser Soma, Süveges Attila, Csöngei Balázs, Kovács Péter, Cserék: Kocsis Hunor, Somogyi Ábel, Reizer Bence, Szabó Kriszttián, Lengyel Máté, Barta Tamás, Novacek Csaba, Molnár Márton | Vezetőedző: Ördög József

Opus Tigáz Tatabánya: Balla Olivér, Molnár Tibor, Klausz Ádám, Kiprich Dávid,  Székely Ervin, Kovács István, Márton Tibor, Szegleti Gergely, Árvai Dániel, Letenyei Zalán, Szegő Imre, Cserék: Lóth Péter, Német Dániel, Német Attila, Angyal Dániel, Soltész Barnabás, Kocsis Gergő, Krupánszki Balázs | Vezetőedző: Gyürki Gergely

1. p. Elkezdődött a mérkőzés.

9.p.  Omingert lőtt kapura 8 méterről, de Balla bravúrral hárított.

11.p. Szegleti remekül készített Szegő elé, aki jobbal 12 méterről lőtt kapura, de a labda a jobb kapufa mellett hagyta el a játékteret.

16.p. Ominger próbálkozott egy távoli lövéssel, de a labda a kapu mellé szállt.

35.p. Több apró szabálytalanság tarkította a játékot, ami főleg a pálya közepére korlátozódott.

Félidő: 0-0

46.p. Csere csapatunknál a szünetben: Kecskés-Kocsis H., Németh-Somogyi, Lázár – Szabó

46.p. Vendégcsere a szünetben: Balla-Lóth, Klausz-Angyal, Márton T.-Német D.,, Kiprich-Krupánszki, Szegleti-Soltész, Szegő-Német, Árvai-Kocsis G.

46.p. Elkezdődött a második félidő

50.p. Egy jobb oldali beadás Soltész B.-t találta szabadon, aki kapásból a kapu bal oldalába helyezett. 0-1

68.p. Csere csapatunknál: Ominger-Barta, Süveges-Lengyel, Rozs-Reizer

75.p. Kocsis G. 26 méteres szabadrúgását Kocsis H. bravúrral hárította.

80.p. Csere csapatunknál: Csöngei-Monar M.

Mérkőzés vége 0-1