Gyirmót FC Győr II – Opus Tigáz Tatabánya

2024.07.03. (szerda) 11:00 | Győr – Gyirmót, ALCUFER Stadion I Felkészülési mérkőzés

Játékvezető:

Gyirmót FC II: Kecskés – Somogyi, Lázár, Rozs – Papp L., Farkas, Biben, Kiss N., Szijjártó, Cserkúti, Marlen I Vezetőedző: Ördög József

Opus Tigáz Tatabánya: Sebők M – Harsányi, Jagodics B., Székely, Szegleti – Bertus, Klausz, Varga, Vass – Árvai, Kocsis I Vezetőedző: Gyürki Gergely

Tudósítás

1′ Elkezdődött a mérkőzés.
5′ Marlen szögletet követően Cserkúti-Németh csúsztatott kapura, de Sebők hárítani tudott.
11′ Kiss N. passzolt jó ütemben Biben elé, aki 12 m-ről a vendég kapuba lőtt. 1-0.
26′ Árvai lőtt kapura 14 m-ről, de lövését Kecskés hárítani tudta.
44′ A vendég csapat jobb szélen indított akciójából a kapunk előterébe került a labda, ahol keveredést követően öngól született.1-1.
45′ Félidő: 1-1.
46′ Elkezdődött a második félidő.
47′ Vendégcsapat jobb oldali beadását követően a hosszú sarokról induló játékos Papp Zs. kapujába fejelt. 1-2.
58′ Marlen lőtt kapura egy oldalszabadrúgást követően, de a vendég kapus szögletre tolta a labdát.
62′ Bal oldalról érkező lapos beadás pattant a kapu irányába, de Papp Zs. hárítani tudott a röviden.
64′ Pyshchur került helyzetbe, majd 16 m-ről lőtt, de a vendég csapat kapusa bele tudott érni a lövésébe.
75′ Pyshchur hozta lövőhelyzetbe Bagót, aki 17 m-ről lőtt a kapu fölé.
80′ Pyshchur passzolt Schildkraut elé, akinek a lövését a vendég kapus hárítani tudta.
85′ Schildkraut lőtt 16 m-ről, de lövése pár centivel ment a kapu mellé.
Mérkőzés vége: 1-2.