JÁTÉKVEZETÕK: Bognár Tamás – Kulman Tamás, Aradi József – Pillók Ádám
GYIRMÓT FC GYÕR: Sebõk Zs. – Achim S. Z., Lázár P., Szõcs L., Présinger Á. – Varga P., Kiss M. – Szegi V., Nagy P., Németh Zs. – Simon A.

NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC: Jova L. – Fodor F., Holdampf G., Rezes L., Pekár L., Rudolf G., Hinora K., Forró Gy., Kelemen D., Csilus T., Dragoner F.
GÓLSZERZÕK: 25.p. Kelemen D. (0-1), 28.p. Pekár L. (0-2), 69.p. Rezes L (0-3)
SÁRGA LAPOK: 25.p. Présinger Á., 84.p. Kõris K. ill. 52.p. Csilus T., 75.p. Kártik B.
1.p. Megkezdõdött a mérkõzés.
12.p. Rudolf távoli, jobb lábas lövését fogta magabiztosan Sebõk.
25.p. Présinger kapott sárga lapot.
25.p. Pekár jobb oldali szöglete után Kelemen fejelt a kapunk bal oldalába. 0-1

28.p. Rudolf kényszerítõzött Rezessel, majd elõbbi Pekár elé tálalt, aki a tehetetlen Sebõk mellett a kapu közepébe gurított. 0-2

40.p. Kényszerû csere a vendégeknél, Forró helyett Rubus.
44.p. Szõcs kapott sárga lapot.
45.p. 3 perc a hosszabbítás.
45+3.p. Vége az elsõ játékrésznek.
FÉLIDÕ: 0-2
46.p. Megkezdõdött a második félidõ. A szünetben Janó érkezett Nagy helyére.
52.p. Csilus kapott sárga lapot.
53.p. Szõcs megkapta második sárga lapját, így a kiállítás sorsára jutott.
57.p. Kiss, Varga, Présinger volt a labda útja, majd utóbbi életerõs lövését Jova ütötte szögletre a bal alsó saroknál.
63.p. Csere mindkét oldalon, nálunk Németh helyett Czár, a vendégeknél Dragoner helyett Kártik a pályán.
69.p. Pekár jobb oldali beadását Rezes rúgta becsúszva, Sebõköt érintve  a hosszú oldalon a kapu jobb oldalába. 0-3

72.p. Szegi helyett Kõris a pályán csapatunkban.
75.p. Kártik kapott sárga lapot.
83.p. Gajdos az utolsó csere a mérkõzésen, aki Rezes helyére érkezett.
84.p. Kõris is sárga lapot kapott.
90.p. Gajdos bal lábas lövését védte hatalmas bravúrral Sebõk.
90.p. 4 perc a hosszabbítás.
90+4.p. Vége a mérkõzésnek.

VÉGEREDMÉNY: 0-3 (0-2)
Lucsánszky Tamás vezetõedzõ értékelése:
Az elsõ félidõben nagyon fegyelmezetten futballoztunk és szép gólokat rúgva, megérdemelten szereztünk két gólos vezetést. A kiállítás után pedig egy pontos kontratámadás után, el is döntöttük ezt a mérkõzést. Egy jól játszó gyirmóti csapatot gyõztünk le és ez nagyon fontos és szép siker. Elégedett voltam az egész csapattal, de a rengeteget dolgozó és nagy alázattal játszó Rudolf Gergely játékát ki szeretném emelni.

Molnár László Vezetõedzõ értékelése:
Ez a mérkõzés ma nem sikerült nekünk, mert az elsõ harminc percben minden tekintetben jobb volt az ellenfelünk. Tudtuk, hogy nagyon veszélyesek a pontrúgásaik és mégis egy ilyen után kaptuk az elsõ gólt. A gólra pedig, két perc múlva gólt rúgott a Nyíregyháza és ezért a szünetben változtatnunk kellett és ezért hoztunk be egy támadót. Szerettünk volna gólt rúgni és így visszahozni ezt a mérkõzést, és erre még a kiállítás után is volt lehetõségünk. Az igazság az, hogy tíz emberrel jobban játszottunk mint amikor teljes létszámban voltunk a pályán. Azt viszont el kell ismernünk, hogy a Nyíregyháza a mai napon jobb volt nálunk.