2022. 01. 29. 10:00 | Győr- Gyirmót Alcufer Stadion | Felkészülési mérkőzés

Gyirmót FC II: Bernáth M. – Kiss B., Béli R.,  Széles A., Babayigit M., Nagy K., Dán K., Ominger B., Kiss V., Mayer M., Jakab D. | Vezetőedző: Polyák Gábor

Csornai SE: Ficsór D., Kelemen M., Papp R., Zámbó B., Füleki M., Visy D., Tarcsay K., Kerékgyártó D., Németh B., Böcskey Zs., Visy B. | Vezetőedző: Varga Péter

1.p. Elkezdődött a mérkőzés.
2.p. Egy hosszú indítást követően a vendég játékos kapusunkat kicselezve,  a hálóba gurította a labdát 0-1.

7.p. Kiss V. kapott egy remek labdát a tizenhatoson belül, majd a kapu alsó sarkába lőtt. 1-1.
37.p. Egy beadást követően Ominger B. cselezte magát tisztára a tizenhatoson belül, ezt követően lőtt. 2-1.
45.p. Félidő: 2-1.
46.p. Elkezdődött a második félidő.
52.p. Ominger B. – Kiss B. és Jakab D. játszottak össze a tizenhatoson belül, utóbbi két méterről a kapu lőtt. 3-1.
61.p. Egy jobb oldali támadás végén a jókor érkező Visy D. bal lábbal a rövid felsőbe lőtt. 3-2.
66.p. Középen érkező labdát a hazai védők nem tudták felszabadítani, a remekül helyezkedő Visy D. a kapusunk feje felett emelt a hálóba. 3-3.
67.p. Vendég csere: Visy D. helyett Henzel M. érkezett.
67.p. Kapuscsere a vendég csapatnál: Ficsór D. helyett Vass G. folytatja.
68.p. Kettős csere csapatunknál: Béli R. és Nagy K. helyett, Tarsoly K. és Vajda M. érkezett.
73.p. Ismét kettős csere: Mayer M. és Jakab D. helyett Németh B. és Rátz R. a pályán.
90.p. A mérkőzés vége: 3-3.

Polyák Gábor: Egy jó ritmusú mérkőzés volt  az első félidő első perceiben egyéni hibánkat kihasználva az ellenfél megszerezte az első gólt, utána egyértelműen mi uraltuk a meccset, rengeteg helyzetet tudtunk kialakítani és átvettük a vezetést. A második félidő elején egy remek helyzetet kihasználva növeltük előnyünket, de ellenfelünk elsősorban pontrúgásaival jelentettek veszélyt a kapunkra és ezekből ki is egyenlítettek.