Játékvezető: Dr. Csonka Bence (Szalai Balázs, Bornemissza Norbert)

Gyirmót: Hársfalvi (Kecskés) – Szegi, Lányi B. (Hudák D.), Hajdú (Rozs), Helembai (Csörgő)– Kiss N. (Hudák M.) – Molnár J. (Horváth R.), Kovács D. (Katona), Madarász, Miknyóczki (Ominger B.) – Pyshchur (Adamcsek)

Vezetőedző: Tamási Zsolt

Bicske: Illés B. – Ganszler (Szalai D.), Bozsoki, Molnár S., Tifán-Péter (Szontagh) – Kispál (Rendi)– Dulló (Varga B.), Király P. (Márkus), Hirman (Schilkraut) – Beliczky (Varga Sz.), Sóron (Puruczki)

Vezetőedző: Csordás Csaba

Gólszerző: Molnár S. (0-1) a 43. percben

A felkészülésünk során egy nagy múlt, 1912-ben alapított egyesület csapatát, az NBIII-as Bicskei TC-t láttuk vendégül a Gyirmóti Sportcentrum edzőpályáján.

Az első percekben meg is zörrent a vendégek kapujának hálója, amikor Pyshchur Oleksandr adott mesteri labdát a bal összekötő helyénél kilépő Miknyóczki Ádám elé, aki az átvételt követően a kapu jobb oldalába lőtt, de a játékvezető les miatt szertefoszlatta a hazai gólörömöt. A játékrész derekán az ex-gyirmóti Beliczki Gergő előtt adódott nagy gólszerzési lehetőség, de emelése után Hársfalvi bravúrral mentett.

Az első félidőben a hazaiak uralták a játékot, ami komoly labdabirtoklási fölényben és kisebb helyzetekben mutatkozott meg, de gólt ennek ellenére a vendégek szereztek, amikor Sóron bal oldali szabadrúgása után a hosszúsaroknál érkező Molnár Sándor három méterről a kapu bal oldalába helyezett (0-1).

Szünet után is maradt a gyirmóti fölény, de annak ellenére, hogy a vendégek játéka is feljavult, helyzetek továbbra is a hazai támadók előtt adódtak, azonban sem Horváth Rajmund, sem Hudák Martin nem tudta gólra váltani adódó lehetőségét. A záró pillanatokban Adamcsek Máté is közel állt az egyenlítéshez, de bal oldali szabadrúgása után a jobb kapufa volt a bicskeiek segítségére.

Tamási Zsolt:Egy hét alatt a harmadik edzőmeccset játszottuk, ami után megint tisztult a kép. Ma nem sikerült a játékban sikeresen megvalósítani, ami korábban már működött. Talán egy szellemi fáradtság is volt a csapaton, de örülök, hogy ez egy ilyen mérkőzésen mutatkozik meg.  Szünet után sok lehetőség volt a jobb eredmény elérésére, de helyzeteink kimaradtak.”