Második számú csapatunk szerdán a Puskás Akadémia FC II ellen lép pályára az NB III Észak-Nyugati csoport 2. fordulójában.

Egymással szemben

Az előző bajnokságot csaptunk a tabella 5. helyén zárta 47 ponttal, míg a Puskás Akadémia FC II a tabella 8. helyét foglalta el 40 ponttal.

A bajnokság 30 fordulója alatt csapatunk 13 alkalommal diadalmaskodott, 8 alkalommal döntetlent játszott, míg 9 alkalommal pont nélkül maradt.

Ellenfelünk mérlege: 10 alkalommal szereztek három pontot, 10 alkalommal játszottak döntetlent, és 10 alkalommal szenvedtek vereséget.

Ördög József által vezetett csapatunk az első fordulóban hazai pályán fogadta a Credobus Mosonmagyaróvár csapatát, ahol 1-1-es döntetlen született.

Mérkőzés visszatekintő

39. perc: Marlen használta ki védője hibáját a jobb oldalon, majd pontosan centerezett a hosszúsaroknál érkező Erdei elé, aki 4 méterről a kapu bal oldalába helyezett (1-0).

75. perc: Pongrácz ívelt szabadrúgásból a kapu elé a jobb oldalról, Papp Zsombor lehúzta a labdát, amit a vendégek kisodortak a kezéből, így az Oláh László elé került, ő pedig 4 méterről a kapu közepébe passzolt (1-1).

Ellenfelünk az első fordulóban a Dorog együttesénél vendégszerepelt, ahol a házigazda már a mérkőzés 9. percében megszerzete a vezetést, amikor is Szerencsi Miklós talált be Lehoczki Bendegúz kapujába. A mérkőzés 65. percében a vendég Puskás Akadémia FC II játékosa Janyickij Kirilo volt eredményes, és vette célba Tímár Bálint kapuját.

A mérkőzés 1-1-es döntetlennel zárult.

Vanczák Vilmos vezetőedző által vezetett Puskás Akadémia FC II jelenleg a tabella 10. helyét foglalja el, míg csapatunk a tabella 8. helyén áll.

A szerdai mérkőzést dr. Dédesi Mátyás Benedek vezeti, asszisztensei Bense Milán és Tóth Csaba János.

Mérkőzésünk időpontja: 2024.08.07. szerda 17:30

Felcsút, Puskás Akadémia Pancho Aréna

Honlapunkon élő, szöveges tudósítást olvashatnak a mérkőzésről.

Sok pihenés nem vár játékosainkra, hiszen vasárnap már a 3. fordulóban lép csapatunk pályára, amikor is hazai környezetben az ALCUFER Stadionba fogadjuk az Érdi VSE csapatát.