Kozármisleny: Gõcze – Kiss M., Finta, Éles, Tasselmájer – Kollega (Nagy E. 63.), Andruskó (Laki 78.), Kovács T., Tóth Z. – Pavlovic (Lauer 60.), Koplárovics

Vezetõedzõ: Márton Gábor

Barcs: Halasi – Dienes, Balogh T., Dr. Matus, Horváth P. – Kordé (Tompa 58.), Hock (Miskovics 78.), Koller (Gergulás 78.), Baranyai – Pavicevic, Scepanovic

Edzõk: Dragan Puskas, Kuczkó Gábor

Gólszerzõk: Éles a 28. percben, Lauer a 71. percben.

Sárga lap: Tasselmájer 31., Andruskó 54., Éles 84., Kovács T. 92. illetve Balogh T. 30., Pavicevic a 44. percben.

A héten akár az is mondhattuk volna Kozármislenyre, hogy „Kórház a város szélén”, hiszen annyi sérült és beteg labdarúgónk volt, alig akadt egészséges játékos az edzéseken.

Szerencsére a Barcs elleni bajnokira több sérülésbõl vagy éppen betegségbõl felépülõ játékos vállalni tudta a mérkõzést.

Az 1. percben Pavlovic emelt Koplárovics elé, aki 18 méterrõl tisztán lõtt Halasi kapuja mellé.

A 7. percben Scepanovic lövését tolta szögletre Gõcze.

A 23. percben Tóth Z. készítette le a labdát Andruskónak, aki 20 méterrõl lõtt, de a labdát Halasi másodszorra megkaparintotta.

A 28. percben Tóth Z. ívelt egy szabadrúgást középre, ahova kiválóan érkezett Éles és fejjel a hálóba juttatta a labdát. 1-0.

A 36. percben Kordé szöglete után Horváth fejelt mellé.

A 38. percben Baranyai beadását Gõcze öklözte Hock elé, aki egybõl lõtt, de a hosszú sarokba tartó lövést bravúrral védte a mislenyi hálóõr.

Az elsõ játékrész kozármislenyi vezetést eredményezett, így vonultak a felek pihenõre.

A 46. percben Koplárovics elõl szedte fel a labdát Halasi, majd bizonytalankodott és kiejtette, Koplárovics ezek után önzetlenül középre passzolt, de Pavlovic nagy helyzetben rosszul találta el a labdát, így oda lett a lehetõség.

A 58. percben vendég szöglet után Balogh fejelt közelrõl fölé.

A 60. percben Hock távoli lövése ment kapu mellé.

A 71. percben a jól játszó Koplárovics Béla fejelte a labdát Lauer elé, aki a legjobb ütemben emelte át a labdát Halasi felett, ami után a labda a hálóban landolt. 2-0.

A 74. percben Lauer középre adását Koplárovics lõtte a kapuba, de az asszisztens lesállást jelzett.

A 85. percben Miskovics lõtt Gõcze kapuja fölé.

A 88. percben Lauer a jobb szélrõl szép csellel indult befele, majd bal lábbal lõtt, de Halasi védett.

Barcs elleni gyõzelmünkkel megszereztük elsõ sikerünket a 2010/2011-es bajnokságban. Csapatunk vezetése birtokában szervezetten védekezett, a területeket lezárta a vendégek elõl, akik bár próbálkoztak, de igazi gólhelyzetet nem tudtak kialakítani, így nem is találtak Gõcze kapujába. Lauer találata bebiztosította a gyõzelmet, így a végjátékban már nem kellett izgulni, hogy mely csapat nyeri a mérkõzést.

Dragan Puskas: Sajnos ma gyengén játszottunk, múlt héten a Tatabánya ellen sokkal jobban játszottunk, agresszívebbek, keményebbek voltunk. Úgy gondolom, hogy mezõnyben jól futballoztunk, de a kapu elõtt tompábbak voltunk. Benne van a pakliban az ilyen mérkõzés, az ilyen vereség. Bízom benne, hogy a következõ mérkõzésen a Fradi ellen javítunk majd.

Márton Gábor: A sikertelenség után nagyon jól jött ma a gyõzelem. A csapat megérdemelte a sikert, mert megdolgozott érte. Az eddigi mérkõzéseink hasonlóak voltak, de azokon nem tudtuk a saját javunkra fordítani a találkozókat, de ma sikerült. Együtt volt a csapat, harcoltak, akartak a srácok, helyenként még jól is játszottunk. Remélem ez egy önbizalomnövelõ gyõzelem volt és a jövõben tovább javul a játékunk és az eredmények is jönni fognak. Nem lehet elmenni a közönség mellett, köszönjük a türelmüket, bíztatásukat. Azt hiszem nagyon kevés hely van, ahol ilyen eredmények után is nyugalom tud maradni. Ez a szurkolókra és a vezetõkre egyaránt értendõ.