MTK BUDAPEST: Groppioni, Nagy T., Vukmir, Kálnoki, Ladányi, Poór, Pölöskei, Kanta, dr. Horváth, Tischler, Vass P.

Cserék: Abu, Hajdú, Bese, Deutsch, Ajou, Horváth.

VEZETÕEDZÕ: Garami József

GYIRMÓT FC GYÕR: Holczer, Csizmadia, Lengyel D., Balog, Fejes, Erõs, Papp, Laki, Magasföldi, Kelemen, Beliczky.

Cserék: Deli, Nyári Á., Hajba, dr. Kardos, Farkas M., Lázár, Cseri, Kovács D., Madarász M., Fitos, Oross, Guttyán.

Vezetõedzõ: Sisa Tibor

30.p. A jobb oldalon elfutó Kanta kapott labdát középrõl, majd kitolta azt jobbra, s onnan lõtt a kapuba. 1-0.

38.p. Magasföldi kapott ajándéklabdát balról, a kaputól 22 méterre, de lövése a kapu fölé szállt.

FÉLIDÕ: 1-0

50.p. Beliczkyt buktatták a 16-oson belül. A megítélt büntetõt Magasföldi rúgta biztos lábbal a kapu bal oldalába
a jobbra elmozduló kapus mellett. 1-1.

54.p. A középen elfutó Vass kapott labdát, majd 1 az 1-ben vezette azt Holczerra. Végül egy csel után lõtt a gólt. 2-1.

56.p. Kovács balról lõtt centikkel a felsõléc fölé.

62.p. Horváth kényszerítõzött Vassal, majd elõbbi talált a kapuba éles szögbõl. 3-1.

VÉGEREDMÉNY: 3-1

ÖSSZEGZÉS

A nagy melegben megrendezett mérkõzés elején kétségtelenül egyenlõ partnerei voltunk NB I-es ellenfelünknek. Itt is – ott is adódtak helyzetek, de az összképet nézve megérdemelten vezettek 45 perc után egy góllal a hazaiak.

A második félidõben elején 11-eshez jutottunk, így egyenlíteni is tudtunk. De nem sokkal késõbb Sisa Tibor vezetõedzõnk nagyjából az egész csapatot kicserélte. Ekkor léptek pályára a fiatalabb, játékosaink, akinek rutintalansága még meglátszott.

A mérkõzés összképét elnézve megérdemelten nyert az MTK a még csak alakuló csapatunk ellen.