Bicskei TC – Gyirmót FC Győr II

2024.08.18. (vasárnap) 17:30 | Bicske, Bicskei TC Sporttelep I NB III. Észak-Nyugati csoport 4. forduló

Játékvezetők: Iványi Gábor – Farkas Gergő Zoltán, Keszthelyi Krisztián

Bicskei TC: Illés B. – Száhl P., Király P., Tifán-Péter B., Beliczky G., Szontagh L., Szalai D., Kispál T., Hirman K., Bozsoki I., Molnár S. I Vezetőedző: Csordás Csaba

Gyirmót FC Győr II: Rusák E. – Somogyi Á., Szabó K., Gönye M., Molnár J., Lázár P., Kiss N., Tullner P., Erdei M., Nyári R., Cserkuti-Németh O. I Vezetőedző: Ördög József

TUDOSÍTÁS

1′ Elkezdődött az első félidő.
7′ Egy jobb oldali támadás után érkezett jó ütemben Tifán-Péter a bal oldalon, és lőtt Rusák E. kapujába. 1-0.
27′ Molnár S. jól mozgott le védőjéről, majd jobbal a hosszú kapufa mellé lőtt.
29′ Száhl kapott sárgalapos figyelmeztetést.
35′ Molnár J. lőtt 19 m-ről, de Illés B. a kapu közepére tartó lövést hárította.
39′ Kiss N. remek szabadrúgását, a hazai csapat kapusa hárította.
42′ Egy jobb oldali beadás után Beliczky G. lőtt a kapunkba. 2-0.
45′ + 2 perc hosszabbítás.
A hosszabbításban Hirman K. kapott sárgalapos figyelmeztetést.
Félidő: 2-0.
Félidőben cserélt csapatunk: Somogyi Á. és Nyári R., helyett Mórocz B. és Marlen M. kezdi a második félidőt.
46′ Elkezdődött a második félidő.
50′ Kiss N. kapott sárgalapos figyelmeztetést.
54′ Szöglet után Bozsik I. fejelt a kapunkba. 3-0.
62′ Hármas hazai csere: Szalai D., Beliczky G. és Hirman K. helyett Lakatos G., Gaszner R. és Schildkraut K. folytatja a találkozót.
69′ Cserkúti-Németh O. helyett Barta T. lépett pályára.
75′ Ismét cserélt csapatunk: Szabó K. helyett Dénes T. folytatja a mérkőzést.
80′ Lakatos G. kapott sárgalapos figyelmeztetést.
84′ Király P. helyezett Rusák E. kapujába. 4-0.
88′ Kiss N. veszélyeztetett, de Illés B. hárítani tudta a lövést.
90′ + 3 perc hosszabbítás.
Mérkőzés vége: 4-0.

Csordás Csaba:Úgy gondolom ez a mai mérkőzés egy igazi ünnepnap volt nekünk, hiszen nagyon nagy csalódás volt az előző fordulóban a vereség, ugye ott is megvoltak a lehetőségeink. Pont az volt a legnagyobb problémánk, hogy nem rúgtuk be a helyzeteket, de ez ma megfordult, ami lehetőségünk volt, úgy gondolom éltünk vele. Külön öröm volt számomra, hogy mindenki éhes volt arra, hogy gólt akart rúgni. Mondhatom azt, minden játékosom, aki góllövő, oda került abba a szituációba, hogy tudjunk gólt rúgni. Egy nagyon jó nap volt, egy nagyon jó ellenfél ellen. Hozzáteszem, azért az ellenfélnek is megvoltak a lehetőségei, de a védekezésben a helyzet magaslatán voltunk, így nagyon boldogok vagyunk.”

Ördög József: “Egy gyors, dinamikus hazai csapat könyörtelenül használta ki a helyzeteiket. Lehetőségek nekünk ismegvoltak,azonban ezekkel nem tudtunk élni. Gratulálok az ellenfélnek.”