A tatabányai fiúk a Dombai A. – Szalai, Bencze, Kovács, Megyesi, Szabó R., Kaiser, Dombai V., Módi, Folmer, Kocsis összeállításban kezdték a találkozót.

A közel kétszáz nézõ, már a második percben tatabányai gólt láthatott. Ám azt a játékvezetõ les miatt érvénytelenítette. Alig egy perc elteltével aztán szabályos gólt szereztek a hazaiak. Ezzel õk álltak továbbjutásra. Egészen a nyolcadik percig. Akkor Szabó Richárd beívelését Folmer fejelte az öttevényiek kapujába. 1 – 1. A szünetben cserélt Herédi Attila, vezetõedzõ. Szabó Richárd helyére Szabó Istvánt küldte be. Az 52. percben Szalai, a 68. – ban Dombai Viktor kapott sárgalapot. A 74. percben ismét cseréltek a tatabányaiak. Ezúttal Módi helyére Kollár állt be. A 79. percben pedig Ferkó váltotta Kaisert. A 86. percben jött a továbbjutást eldöntõ gól. Kb. 24 méterrõl Megyesi szabadrúgásból szerzett gólt.

A végeredmény: Öttevény – Tatabánya 1 – 2. Ezzel továbbjutó a Tatabánya.

Herédi Attila a mérkõzés után így nyilatkozott: – Az ellenféltõl azt kaptuk, amire számítottam. Lelkes, fegyelmezett futballt játszottak. A saját csapatom akadozva, küszködve próbálta feltörni a védelmet, ahelyett, hogy futballoztak volna. Megyesi szabadrúgása kellett a gyõzelemhez. Számomra sok tanulsága volt ennek a mérkõzésnek.