Vereség Tatabányán a szezon leggyengébb játékával

A lelkesen játszó hazai csapat akár nagyobb arányú gyõzelmet is szerezhetett volna a gyengén játszó Vidi II ellen.

NESS Hungary NB II Nyugati-csoport

Tatabánya – Videoton FC II 3-0 (1-0)

Gólszerzõ: Tóth (31′) Farkas (65′ és 87′)

Tatabánya: Dombai – Almási, Simkó, Farkas, Megyesi, Vass, Kovács, Deme, Tóth (Dombai 70′), Bozsik (Solymos 88′), Farkas (Szabó 88′)

Videoton FC II: Somodi – Margitics, Vaszicsku (Máté 56′), Papucsek, Farkas – Soós, Fejes, Gyurcsó, Móri – Babos, Olasz

Õsszel Felcsúton a Vidi II magabiztos, 3-1-es gyõzelmet szerzett a Tatabánya ellen Móri valamint a csereként pályára lépõ Máté két góljával. A tabella második felében tanyázó hazaiaknak sikerült a visszavágás.

Pedig ígéretesen kezdõdött a mérkõzés, hiszen már a 3. percben helyzetet sikerült csapatunknak kialakítania, azonban ebbõl a lehetõségbõl nem született gólt. Az elsõ félóra mezõnyjátékkal telt el, igazi helyzet a 3. perc és a 31. perc között egyik kapu elõtt sem alakult ki. A 31. percben aztán megszerezték a hazaiak a vezetést, Megyesi beadását Tóth 12 méterrõl lõtte a kapuba (1-0). A félidõ vége elõtt 5 perccel Gyurcsó 23 méterrõl végzett el egy szabadrúgást, a labdát a bal felsõ sarokból Dombai hatalmas bravúrral ütötte ki.

A második félidõ közepén, a 65. percben tovább növelte elõnyét a hazai csapat, Farkas 13 méterrõl lõtt gólt (2-0). Nem telt el 10 perc sem és emberhátrányba került csapatunk, Olasz reklamálásért kapott azonnal piros lapot. A kegyelemdöfés a 87. percben érkezett Farkas egy beadást követõen közelrõl lõtt a kapuba (3-0).

Hartyáni Gábor:

“A szezon leggyengébb játékát láttam ma a csapattól. Gyorsan rendet kell tenni a fejekben, erre azonban nem lesz sok idõnk, hiszen csütörtökön már ismét bajnokit fogunk játszani.”