Gyirmót SE Gyõr U 13 – Dunaszerdahelyi AC 1904 (Szlovákia)  U 13  1– 1  (1 – 1)

Gólszerzõ: Dobai Dominik

Gyirmót SE Gyõr U 13:

Dusza András – Kelemen Milán, (Blaskovits Gergõ), ÁsványiDomonkos, Szabó Krisztián, Németh Kende – Csöngei Balázs, Fekete Márton – NémethNoel (Tóth Hunor), Lakics Barnabás (Gönye Máté), Dobai Dominik, Rozs Renátó(Matyi Martin)

Lakatos Attila, U 13 utánpótlás edzõ értékelése:

– Amérkõzés elsõ húsz – huszonöt percében jó felfogásban, tehát támadólag léptünkfel. Próbáltunk kezdeményezni, irányítani a játékot, ami többnyire meg isvalósult, és így a gólunk mellett még egy nagyobb helyzetet is kialakítottunk.Ekkor úgy tûnt, hogy egy kissé el is fáradtunk, és ellenfelünk is kezdettmagához térni. Ezért a  4 – 4 – 2 – rõl, átálltunka 4 – 3 – 3 – as formációra, mert stabilizálni szerettem volna aközéppályánkat, de ezt az átszervezést nem sikerült jól megoldanunk. A gólt isekkor kaptuk, és a három belsõ középpályás mélységi tagozódása, az ütközésekelmaradása miatt többször könnyen helyzetbe került a DAC. A második félidõ elsõfelében továbbra is ellenfelünk dominált, de a mérkõzés utolsó 10 percében újravisszavettük az irányítást és akár még a gyõztes gólt is megszerezhettük volna.Összességében nagyon kevés gólhelyzet alakult ki a mérkõzésen, mindkét csapat amezõnymunkában jeleskedett. Nagyonhasznos nemzetközi mérkõzést játszottunk egy velünk szinte azonos képességûcsapat ellen, ahol mindenben felvettük a versenyt ellenfelünkkel. Tisztán látszik, hogy csatársorban, a labda megtartásában, acsatárok együttmozgásában, visszatámadásban kell elõre lépnünk.

Czibor Zoltán emléktorna – Gyirmót SE Gyõr U 11

Komárom, 2018 február 04. vasárnap

Gyirmót SE Gyõr – Fõnix Gold (Székesfehérvár)                0 – 2

Gyirmót SE Gyõr – Koppánymonostor (Komárom)            1 – 3

Gyirmót SE Gyõr – Tatai AC                                                  5– 1

Gyirmót SE Gyõr – Gloriett SE (Budepest)                          5 – 1

Gyirmót SE Gyõr – Mosonmagyaróvári TE                          1 – 0

Gyirmót SE Gyõr – Várpalota SE                                          1 – 1

Gólszerzõk:

Mondovics Kevin 4, Gálos Zsombor 3, Varga Máté 3, AlbrechtÁron 2, Kim Jun

Bencze Károly, U 11 utánpótlás edzõ értékelése:

– Sajnos az elsõ két mérkõzésünk a “csipkerózsika álmában”játszódott, hiszen nagyon bágyadtak és enerváltak voltunk. A további négymérkõzésünk viszont rendben volt, mert azokon már aktívak voltunk és bátranépítkeztünk. Az egész torna alatt rengetek helyzetünk volt, de most a befejezésekkeladósak maradtunk, hiszen kilenc kapufát rúgtunk. Ezért most csak a torna harmadikhelyett tudtuk megszerezni. Összességében ez szép eredmény és a most mutatottjáték, csak erre volt elég. Elõre kell lépnünk a koncentrációban és atámadások befejezésében. Gyirmót SE Gyõr U 12: Papp Zsombor és Fekete Mór kapusok,Mondovics Kevin, Varga Máté, Albrecht Áron, Pápai Levente, Kim Jun, JakabovitsMarcell, Gálos Zsombor, Szemeti Dávid

Gyirmót SE Gyõr U 7:

Majlinger Máté, Varga Máté, Horváth Martin, Szabó Dominik, SzabóRebeka, Kozicz Kornél, Laki Szabolcs, Szabó Gergõ

Kálmán Tibor, U 7 utánpótlás edzõ értékelése:

– Acsapatunk januárban a második helyen végzett az Üstökös Farsangi tornáján. Ezpedig egy  téli felkészülési idõszakközepén, nagyon jó eredmény. Azonban már akkor is akadtak gondok és figyelmeztetõjelek, a mérkõzésen kívüli fegyelemmel, viselkedéssel. Sajnos ezen a tornánegyes mérkõzéseken is látszott a dekoncentráltság, valamint a minden alapotnélkülözõ elbizakodottság. Így inkább pszichés és mentális okok vezettek a kétvesztes mérkõzéshez, bár a Videoton ellen sokáig mi vezettünk. Az ETO FC Gyõrelleni vereségünket viszont egyértelmûen bosszantó hibáknak köszönhettük, amiazért gond, az utóbbi három mérkõzésünkön legyõztük õket. Úgy gondolom tehát,hogy ennek a tornának a tanulságai jól fogják szolgálni a gyereke késõbbifutball iránti alázatát.

GyirmótSE Gyõr leány U 13:

MáthéEszter, Süveges Hanna, Tóth Éva, Gondár Olimpia, Konrád Kincsõ, Nyári Szilvia,Csizmazia Emma, Torda Liza

KálmánTibor,  leány U 13 utánpótlás edzõértékelése:

– Aleány csapatunk fiatalabb tagjai kaptak lehetõséget ezen a téli felkészülésünkszokásos állomásán, a nagycenki teremtornán. A lányok nagy kedvvel, motiváltanés dinamikusan, de sajnos ugyanakkor sok pontatlansággal játszottak. Ahibáinkat azonban az ellenfeleink nem tudták gólra váltani, köszönhetõenkapusunknak, Torda Lizának. Õ egy hosszabb sérülésbõl épült fel, és jól vetteaz elsõ akadályt. A torna legjobb meccse a Viktória elleni mérkõzésünk volt,amelyen nagyon koncentráltan futballoztunk. Ezen a mérkõzésen vétettük alegkevesebb hibát, mégis az ellenfelünk váltotta gólra a helyzeteit. Ez amérkõzés nagy iramra, gyors döntésekre késztetett mindenkit, és így afelkészülésünk szempontjából ez a meccs volt a legfontosabb.