Gyirmót SE Győr – Credobus Mosonmagyaróvár 6-0 (2-0)

2024.04.20. (szombat)

Gyirmót SE Győr: Papp – Virág, Varga, Szapári, Árpási – Szabó, Molnár, Szirtes – Katona, Szecsődi, Czintula I Utánpótlás vezetőedző: Nagy Attila

Cserék: Gerencsér Hollós, Kümmel, Albrecht, Nyári

Gólszerzők: Szabó K. (2), Varga M., Molnár M., Czintula T., Katona E.

Nagy Attila: Nagyon motivált és jó ritmusban futballozó csapatott láttam a mai mérkőzésen és ennek következménye ,hogy ilyen arányú győzelmet tudott aratni a CSAPAT!!

U-17

MLSZ Regionális U-17 Kiemelt Nyugat 21. forduló

Gyirmót SE Győr – II. Kerület UFC 4-0 (2-0)

2024.04.21. (vasárnap)

Gyirmót SE Győr: Szabó Áron, Lengyel Botond, Albrecht Áron, Fekete Ádám, Neskov Olivér, Horváth Bence, Szemeti Dávid, Árpási Kristóf, Szabó Márkó, Szecsődi Máté,  Neskov Milán Utánpótlás vezetőedző: Koltai Tamás

Cserék: Takács Donát, Kopp Noel Barnabás, Káli Zsombor, Pécskai Levente, Glázer Martin, Hajdu Péter

Gólszerzők: Szabó Márkó, Albrecht Áron, Pécskai Levente (2)

Koltai Tamás: Helyenként jól játszva, szép gólokkal, magabiztosan nyert a Csapat, amihez gratulálok. Fekete Ádinak, pedig mielőbbi felépülést kíván a Csapat és a Gyirmóti Klub is.
U-15

MLSZ Regionális U-15 Kiemelt Nyugat 21. forduló

Budai FC – Gyirmót SE Győr – 4-4 (2-4)

Gyirmót SE Győr: Tóth Szabolcs, Török Zalán, Csaplár Milán István, Mező Milán, Németh Bálint, Dobos Ádám, Kovács Botond, Kun-Putics Bendegúz, Gere Ákos, Czelter Ruben, Péntek Ádám Utánpótlás vezetőedző: Hegyi József

Csere játékosok: Hujber Tamás, Parcsami – Mózer Márton, Karhusz Milán, Kabysh Maksym, Zobák Máté Norbert, Heller Benjámin

Gólszerzők: Dobos Ádám, Mező Milán, Péntek Ádám, Kovács Botond

Hegyi József: A második helyezett otthonába látogattunk a hétvégén. Ősszel 0:0-ra végződött a két csapat összecsapása. Egy fizikailag erős és szervezett csapat ellen kellett a játékosaimnak felvenni a versenyt ezen a napon. A bajnokság gólkirály jelöltje is az ellenfél csapatát erősíti a maga 42 góljával és a támadó játékuk kimagaslik a bajnokságban. 21 mérkőzésen 106 alkalommal találtak az ellenfelek hálójába. A csapatom jól kezdte a mérkőzést, de egy védelmi megingás után a Budaiak örülhettek a vezetésnek. A játékosok jól reagáltak és egy szabadrúgás majd egy védelem mögé betett labda után már nálunk volt az előny. A 33. percben újabb találatot szereztünk, így két gólra növeltük előnyünket. A félidő vége előtt két perccel egy oldal szabadrúgás után kisebb tömörülés alakult ki a kapunk előtt és a hazai csapat egyik játékosa kézzel maga elé sodorta a labdát, majd a hálóba lőtte! A játékvezető ezt nem észlelte és érvényesítette a találatot. 1 perccel később még megindultunk a kapujuk irányába és egy jó átvétel után szép átlövéssel újra két gólra növeltük az előnyünk! A második játékrészben nagy erőket mozgósított az ellenfél, hogy zárkózni tudjon, de jól álltuk a sarat. Az első félideje koncentrált jó játékunk kicsit kapkodóbbá vált és kevesebb alkalommal oldottuk meg úgy a játékhelyzeteket ahogy azt tudjuk. Ennek ellenére a 60. percig nem igazán tudott mit kezdeni a hazai csapat velünk. Majd egy teljesen egyértelmű szabályos szerelés után, mely a 16-oson belül történt a játékvezető büntetőt ítélt a hazai csapatnak. A partjelző kihívta a játékvezetőt jelezvén, hogy nem volt 11-es és a szerelés szabályos, de a játékvezető kitartott a saját döntése mellett, így visszahozva ellenfelünket a mérkőzésbe. A meccs vége előtt 3 perccel egy eladott labda után ziccerbe került a hazaiak egyik támadója és egyenlítettek. 5 perc volt a hosszabbítás! Itt 4 nagyobb lehetősége is volt az ellenfélnek, melyeket vagy a kapus védte óriási bravúrral vagy az ellenfél nem talált kaput. Ennek ellenére az utolsó lehetőség a miénk volt 30 másodperccel a vége előtt egy tengelyben történő bontás után ziccerben léptünk ki, de a kapus hatalmas védésének köszönhetően csak szöglet lett a helyzetből. A játékosok remek teljesítményt nyújtottak egy nehéz mérkőzésen. Gratulálok az egész csapatnak a mutatott játékhoz!

Kiemelkedő játékosok: Mindenki a csapatból

U-13

MLSZ Országos U-13 Észak-Nyugat 22. forduló

Gyirmót SE Győr – Illés Akadémia- Haladás 2-6 (1-1)

Gyirmót SE Győr: Gerendai Martin, Tamási Dávid, Vécs Milán, Rokob Máté, Laffer Levente, Tompos Barnabás, Gere Barnabás, Kozicz Kornél, Csapó Zsombor Utánpótlás vezetőedző: Gerstweiler Dániel

Csere játékosok: Szabó Dominik, Tamási Gábor, Pfening András, Hadarics Mike András

Gerstweiler Dániel: Gratulálok a fiúknak, hogy egy akadémiai csapatnak 50 percig egyenrangú ellenfelei tudtak lenni. Taktikailag nagyon fegyelmezett játékot mutattak a gyerekek, sajnálom, hogy megint egy 5 perces kihagyás pecsételte meg a sorsunk. Külön öröm, hogy az ilyen minőségű csapatok ellen is meg tudják valósítani a játékosaim, amit edzéseken gyakorlunk! Gratulálunk ellenfelüknek!

Kiemelkedő játékosok: Gere Barnabás, Vécs Milán, Csapó Zsombor, Kozicz Kornél

U-12

MLSZ Országos U-12 Észak-Nyugat 22. forduló

Gyirmót SE Győr – Illés Akadémia – Haladás 0-10 (0-4)

Gyirmót SE Győr: Bárány Iván, Kiss Marcell , Bárány Borisz, Wolf Bálint, Nádasdi Zalán, Henye Máté, Ferencz Benedek, Háczky Ákos, Vereb Ábel Utánpótlás vezetőedző: Szücs Gergely

Cserék: Molnár Gellért, Pándorfalvi Áron, Horváth Ádám, Horváth Noel

Szücs Gergely: Az első 20 percben nagyon jól és kulturáltan játszottunk 3 nagy helyzetet is kitudtunk alakítani egy nagyon jó csapat ellen. Sajnos a folytatásban már csak arra lehettünk büszkék, hogy  négy U11-es játékost is pályára tudtunk küldeni, akik meggyőző teljesítményt nyújtottak. Gratulálok az ellenfélnek.

U-11

Kiemelt Bozsik Torna – Győr-Gyirmót

Gyirmót SE Győr: Csapó Gergő, Bárány Iván, Samu Milán, Hollós Zalán, Molnár Gellért, Bárány Borisz, Helyes György, Sárkány Kristóf, Pfeiffer Péter, Vereb Ábel, Sásdi Levente, Gerencsér Áron Utánpótlás vezetőedző: Szabó Zsolt

Ellenfelek: ETO FC Győr, MTE 1904, Tatabányai SC

Szabó Zsolt: Szombaton kiemelt Bozsik tornán vettünk részt hazai pályán, Gyirmóton. Azt gondolom, hogy mind a hozzáállással, mind a mutatott játékkal elégedett lehetek, minden szempontból a maximumra törekedtek a gyerekek, aminek ezúttal meg is lett az eredménye. Örülök, hogy most nem volt kontraszt a mérkőzések között, végig kiegyensúlyozott teljesítményt nyújtottunk. Gratulálok Mindenkinek, Sárkány Kristófnak pedig innen is jobbulást kívánunk!

Kiemelkedő játékosok: Mindenki a csapatból!

Körzeti Bozsik Torna – DAC Pálya

Gyirmót SE Győr: Csapó Gergő, Helyes György, Mátyás Gergő, Samu Milán, Sásdi Levente, Soós Armand, Tar Brendon, Gerencsér Áron, Tamási Bence Utánpótlás vezetőedző: Szabó Zsolt

Ellenfelek: DAC UP, Győrújbarát SE, Koroncó KSSZE, ESK Ménfőcsanak, Nyúl SE

Szabó Zsolt: Vasárnap körzeti Bozsik fesztiválon vettünk részt a DAC pályán. A zord időjárási körülmények ellenére a gyerekek végig jókedvűen, koncentráltan és nagyon kreatívan játszottak. Nagyon jó teljesítményt nyújtottak mind egyénileg, mind csapatként és rengeteg szép gólt szereztünk. Gratulálok Mindenkinek!

Kiemelkedő játékosok: Mindenki a csapatból
Oklevélben részesült: Helyes György

U-10

Kiemelt Bozsik Torna, Győr-Gyirmót

Gyirmót SE Győr: Háhn Zalán, Mátyás Gergő, Soós Armand, Piller Dávid, Horváth Péter, Péter Benedek, Pázmándi Zoé, Forgács Ákos, Tamási Bence, Németh Csongor Utánpótlás vezetőedző: Bagó Bonifác

Bagó Bonifác: Nagyon büszke vagyok a csapatomra, végig nagy akarat és küzdeni tudás jellemzett minket labdaszerzésben, labdabirtoklásban pedig kezdeményezőek voltunk, rengeteg jó döntést hoztunk melynek eredményeképpen sok-sok helyzetet tudtunk kialakítani a mérkőzések folyamán. Mindenkivel nagyon elégedett voltam, de külön kiemelném Soós Armi parádés játékát! Gratulálok minden játékosomnak, csak így tovább!

Kiemelkedően teljesített: Az egész CSAPAT!

U-9

Gyirmót SE Győr: Károlyi Alex – Kámán Bendegúz, Kéring Vendel, Rácz-Haklik István, Pingiczer Bercel, Szabó-Kovács Tas, Szabó Noel, Kocsis Zalán, Hadfi Trisztán Utánpótlás vezetőedző: Bieder Gábor

Bieder Gábor: Hiányoltam a csapat nagy részétől a párharcok fontosságát, sokszor egyéni játékkal levettek minket, így folyamatosan helyzetbe kerültek az ellenfeleink. Az utolsó mérkőzésünk volt olyan, amit szeretnék látni, felszabadultan és jó megmozdulásokat látván.

Kiemelkedő játékos: Kámán Bendegúz, Kéring Vendel

U-8

Felkészülési mérkőzés – Szombathely

Király SE – Gyirmót SE Győr

Gyirmót SE Győr: Kovács Patrik, Müller Dániel, Nagy Erik, Herczeg Soma, Horváth Ciprián, Bárdosi Áron, Kelemen Koppány, Pándorfalvi Ábel, Élő Dominik, Kertész Milán I Utánpótlás vezetőedző: Szabó Szebasztián

Szabó Szebasztián: A hétvégén Szombathelyre látogattunk hogy Király SE korosztályos csapata ellen játszunk. Az első 20 percet leszámítva végig stílusosan, ötletesen fociztunk. Nagyon sok szép labdakihozatalt, remek egyéni megoldást láttam. A gyerkőcök bátran támadják labdával az üres területeket és labda nélkül is törekednek az állandó megjátszhatóságra. A kapu előtt viszont sokkal hatékonyabbnak kell lenni! Gratulálok minden játékosomnak!

Kiemelkedő játékosok: Élő Dominik, Bárdosi Áron, Kovács Patrik, Kertész Milán, Nagy Erik

U-7

Gyirmót SE Győr: Ábrahám Dominik, Bihari Igor, Bognár Milán, Domonkos Dávid, Horváth Donát, Kis-Hercsel Soma, Keszthelyi-Holden Samuel (Sammy), Samu Natália, Tamási Masha, Tamási Milen, Kertész Martin (U6) I Utánpótlás vezetőedző: Lenzsér Zsolt

Lenzsér Zsolt: Szombathelyen a Király SE U7 csapataival mérkőztünk a hétvégén. Két csapattal szerepeltünk. A füves nagypályán kialakított 20×15 méteres kispályákon másfél óra alatt 10 percenként cserélgettünk a csapatokat. Kis játékosainknak sikerült alkalmazkodni a kinti körülményekhez és nagyon ügyes játszottak ma is. A labdavezetésnél, irányváltásoknál és a cseleknél figyelembe kellet venniük a közben csöpörgő esőt is, de ez sem okozott nagy gondot. Igencsak küzdelmes, jó összecsapásokat láttunk. Gyerekek fejlődését nagyban elősegítik az ilyen színvonalas mérkőzések.

Kiemelkedő játékosok: Mindenki nagyon ügyesen játszott