2024.03.14. (csütörtök)

Gyirmót SE Győr: Gruttó – Virág, Németh, Varga, Árpási – Mórocz, Molnár, Szirtes – Sári, Nyári, Czintula Utánpótlás vezetőedző: Nagy Attila

Csere játékosok: Gerencsér, Gyurasits, Kümmel, Szapári, Winkler, Katona, Hollós

Gólszerző: Szirtes O.

Nagy Attila: Jó iramú, változatos mérkőzésen nagyobb részben a mi akaratunk érvényesült, de a győzelmet nem tudtuk megszerezni.
U-17

MLSZ Regionális U-17 Kiemelt Nyugat 16. forduló

III. KER TVE – Gyirmót SE Győr 1-3 (0-2)

2024.03.16. (szombat)

Gyirmót SE Győr: Papp Zsombor, Lengyel Botond (Cseszregi Csanád 71’), Albrecht Áron (Fekete Ádám 71’), Neskov Olivér (Takács Donát 71’), Horváth Bence, Szecsődi Bence, Szabó Márkó (Káli Zsombor 81’), Árpási Kristóf (Szemeti Dávid 58’), Neskov Milán, Szecsődi Máté, Hajdu Péter (Pécskai Levente 58’) I Utánpótlás vezetőedző: Koltai Tamás

Gólszerzők: Szecsődi Máté (5’, 68′), Árpási Kristóf (21’)

Koltai Tamás: Mindkét csapat felvállalta az őszinte, időnként nyílt futballt, amit a játékhelyzetek minőségibb megoldása miatt megérdemelten nyertünk meg. Nagyon fontos három pontot szereztünk a céljaink miatt. Gratulálok a Csapatnak.
U-15

MLSZ Regionális U-15 Kiemelt Nyugat 16. forduló

Gyirmót SE Győr – II. Kerület UFC 1-0 (0-0)

Gyirmót SE Győr: Tóth Szabolcs, Török Zalán, Csaplár Milán István, Mező Milán, Parcsami – Mózer Márton, Kun – Putics Bendegúz, Dobos Ádám, Kovács Botond, Kabysh Maksym, Péntek Ádám, Czelter Ruben I Utánpótlás vezetőedző: Hegyi József

Csere játékosok: Ujvári Olivér, Karhusz Milán, Hujber Tamás, Zobák Máté Norbert, Laki Levente, Gere Ákos, Németh Bálint

Gólszerző: Karhusz Milán (73’)

Hegyi József: Nehéz mérkőzésen van túl a csapat. Az ellenfél egy nagyon szervezett játékot mutatott, főleg védekezésben. Ennek köszönhetően magas labdabirtoklási fölényben játszottunk a mérkőzés teljes ideje alatt. Az első játékrészben, bár a fölényünk meg volt, helyzeteket nem igazán sikerült kialakítani. Az ellenfél csapata viszont vezetett pár szép kontra akciót, de a védelem jól állta a sarat. A második játékrészben kezdtünk élesebbek lenni a támadó zónában. Egyre több helyzetet dolgoztunk ki, de nem igazán akart megtörni a jég. A 69. percben egy kiállításnak köszönhetően ember hátrányba kerültünk. A meccs képe, ennek ellenére nem változott, továbbra is nálunk volt a labda és sorra alakítottuk ki a lehetőségeket. A rengeteg próbálkozás a 73. percben egy gól formájában meghozta az áttörést. Az egész csapatnak jár a gratuláció. A játékosok hozzáállása és akarata megmutatta, hogy ha végig hiszünk magunkba, egymásba, akkor a nehéz helyzetben is  képesek vagyunk sikeresek lenni!
Kiemelkedő játékos: Török Zalán, Mező Milán, Tóth Szabolcs, Kovács Botond
U-14

MLSZ Regionális U-14 Alap Nyugat 16. forduló

III. KER. TVE – Gyirmót SE Győr 7-0

Gyirmót SE Győr: Nagy – Nagy B., Varju, Pálfi, Hiba – Lunk-Hlagyvik, Kelemen, Burzik, K.Szabó – Fedics, Heller I Utánpótlás vezetőedző: Stark Péter

Csere játékosok: Benkő O., Omischl-Soós, Gerstner, Schepf, Dovánszki, Zagyva

Stark Péter: Minden szempontból megérdemelten nyertek a hazaiak! Az első percektől kezdve akartak, letámadtak, gyorsan és magabiztosan játszottak. Kaptunk könnyedén elkerülhető gólokat, nagy hibák után, de a győzelem nem múlt ezen, inkább a gólkülönbség és a játék összképe. Amíg nem javulunk többek között hozzáállásban ,akaratban és alázatban, addig nincs miről beszélni.

U-13

MLSZ Országos U-13 Észak-Nyugat 17. forduló

Fehérvár FC – Gyirmót SE Győr 1-4

Gyirmót SE Győr: Gerendai Martin, Laffer Levente, Csapó Zsombor, Vécs Milán, Tamási Dávid, Tompos Barnabás, Rokob Máté, Hadarics Mike András, Kozicz Kornél I Utánpótlás vezetőedző: Gerstweiler Dániel

Csere játékosok: Horváth Martin, Laki Szabolcs, Szabó Dominik, Kukorelli Domán

Gerstweiler Dániel: A fehérvári csapattal az idényben már többször megmérkőztünk, legyen az felkészülési vagy bajnoki mérkőzés. Mindig könnyebb egy olyan ellenfél ellen játszani, aki hasonló filozófiával játszik, mint mi. Egy színvonalas mérkőzésen sikerült megszerezni a győzelmet, ahol a csapatom példás küzdőszelleme megint megmutatkozott. A stabil védekezés mellé veszélyes ellentámadások párosultak a labdaszerzéseket követő átmenetek után. Egy negyedet leszámítva magabiztosan focizva, jó teljesítménnyel rukkoltak elő a fiúk, ami szép eredménnyel is párosult! Gratulálunk az ellenfelünknek!

Kiemelkedő játékosok: Tompos Barnabás, Kozicz Kornél, Vécs Milán, Csapó Zsombor
U-12

MLSZ Országos U-12 Észak-Nyugat 17. forduló

Fehérvár FC – Gyirmót SE Győr 8-0

Gyirmót SE Győr: Papp Péter, Drobina Olivér, Wolf Bálint, Savanyó Dávid, Fekete Nádasdi Zalán, Henye Máté, Ferencz Benedek, Mondovics Máté, Háczky Ákos I Utánpótlás vezetőedző: Szücs Gergely

Csere játékosok: Kiss Marcell, Pándorfalvi Áron, Mészáros Fábián, Horváth Ádám

Szücs Gergely: Úgy gondolom az első 20 percben jól tartottuk magunkat fegyelmezetten védekeztünk, de a második 20 percben az ellenfél gyorsan kitudta használni egy védekezési hibánkat ami után feladtuk és a mérkőzés második felében kijött a két csapat közti különbség. Gratulálok az ellenfélnek

Kiemelkedő játékos: Papp Péter

U-9

Területi Igazgatóság U9 Futsal Bajnokság „B” 9.forduló, Kunsziget

2024.03.12. (kedd)

Gyirmót SE Győr: Károlyi Alex – Szabó Noel, Szabó-Kovács Tas, Pingiczer Bercel, Rácz-Haklik István, Hadfi Trisztán, Kámán Bendegúz, Stelescu András I Utánpótlás vezetőedző: Bieder Gábor

Ellenfelek: Abda, Öttevény, Okos-Foci

Bieder Gábor: Agilis, ötletes, jó játékot mutattunk be minden mérkőzésen. Mindenki megfelelő időt a pályán volt és kamatoztatta is a tudását. Hajrá Gyirmót!

Kiemelkedő játékos: Hadfi Trisztán, Szabó-Kovács Tas

U-8

II. Bene Ferenc Emléktorna, Ikarus BSE Sporttelep

2024.03.15. (péntek)

Gyirmót SE Győr: Kovács Patrik, Pándorfalvi Ábel, Müller Dániel, Nagy Erik, Herczeg Soma, Horváth Ciprián,  Élő Dominik, Bárdosi Áron I Utánpótlás vezetőedző: Szabó Szebasztián

Szabó Szebasztián: Pénteken a II. Bene Ferenc Emléktornán vettünk részt. Sajnos ez egy olyan nap volt, ahol csak árnyéka voltunk önmagunknak. A torna egésze alatt tompán, bátortalanul fociztunk és nagyon lassan reagáltunk a pályán történtekre. Természetesen láttam pozitív dolgokat is amiket viszünk tovább magunkkal, a hibákból pedig tanulunk. Hasznos napon vagyunk túl, köszönjük a meghívást!

Kiemelkedő játékos: Élő Dominik

U-7

Gyirmót SE Győr: Bognár Milán, Csáfordi Martin, Kis-Hercsel Soma, Keszthelyi-Holden Samuel (Sammy), Laki Tamás, Prikler Balázs, Kertész Milán I Utánpótlás vezetőedző: Lenzsér Zsolt

Jászfényszaru VSE – Gyirmót SE     0:8

Gólszerzők: Bognár Milán 13, Sammy 6, Kis-Hercsel Soma 2, Prikler Balázs 2, Laki Tamás 1, Csáfordi Martin 1, Öngól 1

Lenzsér Zsolt: Első helyezést ért el az U7-es csapatunk. Szép sikert ért el a Dunamenti Kupa – II. Bene Ferenc Emléktornán – U7-es csapatunk. A szervezők a résztvevőket egy csoportba sorolta és mindenki kétszer játszott egymással. Így a tornán 4+1 létszámú csapatok 6 x 15 percet játszottak. Nagyon ügyes játékkal hat mérkőzést követően veretlenül végeztünk az első helyen. A kupán Bognár Milán rúgta a legtöbb gólt, szám szerint 13 találatig jutott. Kezdeményezően fociztunk és nagyon sokat cseleztek a gyerekek. Labdaszerzésben agresszívak voltunk és sok párharcot megnyertünk. Gratulálok az egész csapatnak!

Kiemelkedő játékosok: Bognár Milán, Laki Tamás