VLS VESZPRÉM – GYIRMÓT FC GYÕR II 2-2 (1-1)
Veszprém, Egyetemi stadion, 50 nézõ
Vezette: Kovács Imre (Schweighardt Dániel, Rózsa Dávid)
VLS VESZPRÉM: Kis T. – Lupák, Dobsa, Szabó B. (Czimbalmos – 60.p.), Bognár B., Irmes (Prágai – 60.p.), Radványi, Szabó T., Erõss Cs., Balázs R., Vass Sz. G. (Hoffer – 74.p.)
VEZETÕEDZÕ: Vágó Attila
GYIRMÓT FC GYÕR II: Rengel – Széles I., Szilvási (Bedi – a szünetben), Nagy B., Kõris – Stieber, Kiss M., Varga P. (Vörösbaranyi – 65.p.) – Farkas Z., Horváth R. (94), Sandal (Csongrádi – 85.p.)
VEZETÕEDZÕ: Nagy László
10.p. Sandal beadására középen Farkas érkezett, aki bal oldalon, aki 4 méterrõl lõtt a kapuba. 0-1
27.p. Jobb oldali szöglet után a középen érkezõ Balázs fejelt a kapuba. 1-1
76.p. Farkas kapott hosszú indítást a bal szélen, majd átvétel után laposan a kapu hosszú oldalába lõtt. 1-2
85.p. Bognár kapott labdát néhány méterre a kaputól, és a kiszolgáltatott helyzetben lévõ Rengel mellett a kapuba lõtt. 2-2
A mérõzés elsõ 20 percében többgólos elõnyre is szert tehetett volna csapatunk, ám a rendkívül ígéretes helyzeteink kimaradtak, késõbb ezek meg is bosszulták magukat, így a Veszprém az elsõ játékrész második felében ki tudott egyenlíteni. Végül döntetlen született, amely eredménnyel egyik fél sem lehet elégedett.