2017. november 27. 21:06:12  nyomtatási kép

U 19. NB II. osztály - 14. forduló

Zalaegerszegi TE Akadémia U 19 - Gyirmót SE Győr U 19    5 - 2  (2 - 1)

2017 november 25. szombat 11.00 óra - Zalaegerszeg

Gólszerzők: Horváth Leonárd 2 (51. perc, 58. perc), Szabó Patrik 37. perc, Horváth Marcell 46. perc, Vass György 88. perc / Orbán István 25. perc, Fekete Tamás 90. perc

Gyirmót SE Győr U 19:

Új Bence (Fehérvári Martin 46. perc) - Póczik Richárd (Zimonyi Dániel 58. perc), Szabó Szebasztián, Széles András (Benecz Dániel 55. perc), Kovács Ákos (Vadász Krisztián 39. perc) - Orbán István, Nagy Bence, - Gere Zoltán, Éri Dominik, Bányai Róbert - Fekete Tamás

Vezetőedző: Gyurmánczi Attila

16 csapatos bajnokság: jelenleg 16. helyezés

Gyurmánczi Attila utánpótlás edző értékelése:

A mostani zalaegerszegi mérkőzésünk is bebizonyította, hogy idegenben nagyon nehéz pontot vagy pontokat szerezni. Mi is hiába kezdtük jól ezt a találkozót és szereztünk vezetést, mert az idő múlásával, a hazai csapat rendezte a sorait. Így végül is magabiztosan győztek le bennünket és sajnos ebben mi is segítettünk, mert nagyon komoly egyéni hibákat vétettünk.

U 19. NB III. Észak Nyugati Csoport - 13. forduló

Andráshida SC U 19 - Gyirmót SE Győr U 18    0 - 9  (0 - 6)

2017 november 26. vasárnap 13.00 óra - Andráshida

Gólszerzők: Pákai Norbert 2 (2. perc, 17. perc), Vörös József 2 (5. perc, 9. perc), Bergendi Máté 2 (79. perc, 80. perc), Kuroli Kristóf 13. perc, Pataki Martin 18. perc, Börzsei Norbert 76. perc

Gyirmót SE Győr U 18:

Kiss Gábor (Nyári Bence 46. perc) - Jordáki Mátyás (Tölgyesi - Gál Mátyás 75. perc), Felde Bence, Börzsei Róbert, Kiss Ábel (Kausits Patrik 60. perc) - Pákai Norbert, Kuroli Kristóf (Vacic Ádám 60. perc) - Vadász Krisztián (Bartalos Adrián 46. perc), Pataki Martin (Bergendi Máté 75. perc), Tóth Máté - Vörös József

Vezetőedző: Germán Ferenc

14 csapatos bajnokság: őszi végeredmény 2. helyezés

13 mérkőzés        10      1        2          71 - 18            31 pont

Germán Ferenc utánpótlás edző értékelése:

Az irreális körülmények ellenére, a nagyszerű kezdésünknek köszönhetően, húsz perc alatt lerendeztük ezt a mérkőzést. Nagyon hatékonyan letámadtuk a széllel szemben kezdő hazai csapatot és a helyzetkihasználásunk is gyakorlatilag száz százalékos volt. A második félidőben szerkezetet váltottunk és ekkor kontra támadásokat vezettünk. Ekkor is a szünetben megbeszélt labdaszerzések után rúgtunk a góljainkat, tehát ezen a mérkőzésen nagyszerű teljesítményt nyújtott a csapatunk.

U 17. NB II. osztály - 14. forduló

Gyirmót SE Győr U 17 - Kaposvári Rákóczi BFLA U 17    5 - 1  (2 - 1)

2017 november 25. szombat 12.00 óra - Gyirmót

Gólszerzők: Mayer Ádám 2 (27. perc, 65. perc), Gelencsér Márton 2 (50. perc, 72. perc), Buruzs Barnabás 44. perc / Kormos Marcell 41. perc

Gyirmót SE Győr U 17:

Lovász Ákos - Kovács Péter, Turi Levente (Béli Renátó 69. perc), Tóth Erik, Lampert Krisztián - Korsós Dominik (Posta Bence 75. perc), Gelencsér Márton - Babayigit Kevin (Kovács Bálint 69. perc), Fördős Gergő (Tokaji Dávid 66. perc), Buruzs Barnabás - Mayer Ádám (Hajnal Péter 65. perc)

Vezetőedző: Polyák Gábor

16 csapatos bajnokság: jelenleg 7. helyezés

Polyák Gábor utánpótlás edző értékelése:

Ezen a mérkőzésen magunknak is bebizonyítottuk, hogy a csapatunk helye, ennek a bajnokságnak az első felében van. Ilyen arányban is, teljesen megérdemelten nyertük meg ezt a találkozót, mert esélyt sem adtunk az ellenfelünknek.  Ennek a korosztályunknak itt van a helye, mert ebben az osztályban, képesek vagyunk bárkivel felvenni a versenyt.

U 16. NB II. osztály - 14. forduló

Gyirmót SE Győr U 16 - Kaposvári Rákóczi BFLA U 16    1 - 3  (0 - 2)

2017 november 25. szombat 14.00 óra - Gyirmót

Gólszerzők: Horváth Ambrus 76. perc / Angyal Milán 14. perc, Balog Alex 73. perc, Balogh Márió 80. perc

Gyirmót SE Győr U 16:

Germán Marcell - Szemenyei Péter, Vékássy Dániel, Gergely Norbert, Samu Soma - Csemez Bence, Szabó Zalán - Babayigit Milán (Józsa Mátyás 71. perc), Ominger Bence, Siska Flávió Zsolt (Ferenczi Kevin 35. perc) - Nagy Kristóf (Horváth Ambrus 46. perc)

Vezetőedző: Nagy Attila

16 csapatos bajnokság: jelenleg 13. helyezés

Nagy Attila utánpótlás edző értékelése:

Nagyon elfogytunk a bajnokság végére és ez a hétvégi bajnoki mérkőzésünkön, már meg is mutatkozott. Sérülések, betegségek és és érthető módon, már a fáradtság is nehezíti a munkánkat. Abban viszont nagyon bízom, hogy a hétvégi utolsó mérkőzésünkre még összeszedjük minden erőnket és az utolsó tartalékainkat és így egy jó eredményt fogunk elérni.

U 17. NB III. Észak Nyugati Csoport - 13. forduló

Andráshida SC U 17 - Gyirmót SE Győr U 16/B    7 - 1  (3 - 1)

2017 november 26. vasárnap 11.00 óra - Andráshida

Gólszerzők: Molnár András 2 (35. perc, 49. perc), Szinay Bendegúz 8. perc, Bencik Dániel 33. perc, Kovács Bálint 40. perc, Fábián Kristóf 63. perc, Baksa Máté 68. perc / Kohán Csaba 25. perc

Gyirmót SE Győr U 16/B:

Szabó Bálint (Varga Raul 46. perc) - Vörösbaranyi Kolos (Takács Dominik 54. perc), Kirchner Kristóf, Koronkai Dominik, Szőke Máté - Szőke Kristóf (Kálóczi István 54. perc, Buruzs Levente 87. perc), Kiss Krisztián (Baranyai Dávid 70. perc), Kohán Csaba, Kormos Dávid (Németh Kevin 46. perc) - Dán Krisztián, Dezső Martin (Veres Lóránt 70. perc)

Vezetőedző: Rokob Péter

Rokob Péter utánpótlás edző értékelése:

Szerettük volna folytatni az elmúlt hetek eredményes sorozatát, de erre most nem volt reális esélyünk. A sáros, mély talajú pályán, egyszerűen felőrölt bennünket, a remek fizikai adottságokkal rendelkező hazai csapat. Persze, második csapatként, az egy évvel idősebbek bajnokságában, lassan megszokjuk ezt. Viszont sok játékosunk jelleme is annyira megerősödött, hogy a vereséget, a kudarcot soha ne fogadja el.

14 csapatos bajnokság: őszi végeredmény 10. helyezés

13 mérkőzés                4          2          7          25 - 38            14 pont