2024.05.26. vasárnap 17.00 I Budaörs, Budaörs Városi Stadion I NB III. Észak-Nyugati csoport 30. forduló

Játékvezetők: Sipos Katalin – Sáfárik Patrik János, Pavlovics András

Budaörs: Tóth G. – Budai I., Szécsi P., Szamosi T., Tányéros Á., Birtalan B., Fekete O., Horváth E., Erdey B., Sajbán M. Balajti Á. I Vezetőedző: Bognár György

Gyirmót FC Győr II: Gruttó B. – Peisser S., Szabó K., Gönye M., Szűcs P., Barta T., Lázár P., Bagó B., Halácsi M., Somogyi Á., Major M. I Vezetőedző: Ördög József

Tudósítás

1′ Elkezdődött a mérkőzés.
3′ Major M. lőtt 5 m-ről, de lövése a kapufát találta el.
10′ Jobb oldali szabadrúgást értékesített Sajbán M.1-0.
14′ Szűcs P. lépett ki a hazaiak gyűrűjéből, azonban leshelyzet miatt megállították a támadást.
19′ Szamosi T. gurított a hosszú sarokba. 2-0.
23′ Fekete O. szerzett labdát, majd egy cselt követően a kapunk közepébe lőtt. 3-0.
30′ Halácsi M. kapott sárgalapos figyelmeztetést.
33′ Peisser S. kapott sárgalapot buktatásért.
39′ Bagó B. került jó helyzetbe, de lövését Tóth G. hárította.
41′ Egy jobb oldali beadást követően Birtalan B. passzolt a kapu közepébe. 4-0.
43′ Lázár P. lőtt középről 15 m-ről de Tóth G. hárította a lövést.
45′ Félidő: 4-0.
Félidőben cserélt csapatunk: Bagó B. helyett Horváth M. folytatja a mérkőzést.
46′ Elkezdődött a második félidő.
48′ Bal oldali szögletet követően Barta T. került helyzetbe, de a hazaiak kapusa bravúrral hárította a lövést.
50′ Halácsi M. ment el a bal oldalon, jobb lábas lövését Tóth G. védeni tudta.
56′ Bal oldali támadást követően Balajti fejelt Gurttó kapujába 5-0.
58′ Gönye M. kapott sárgalapos figyelmeztetést.
68′ Barta T. helyett Nyári R. folytatja a mérkőzést.
69′ Budai I. helyett Petneházi M. lépett pályára.
75′ Szécsi P. helyett Polgár T. folytatja a mérkőzést.
77′ Szűcs P. lőtt 8 m-ről a hazai kapu mellé.
79′ Halácsi M. lépett ki a hazai védők gyűrűjéből, majd a jobb alsóba rúgta a labdát. 5-1.
84′ Hazai csere: Horváth E. helyett Ferkel Á. folytatja a mérkőzést.
85′ Somogyi Á. kapott sárgalapos figyelmeztetést.
88′ Lázár P. kapott sárgalapot.
90′ Ferkel lépett ki jó ütemben és lőtt Gruttó kapujába. 6-1.
90′ Mérkőzés vége: 6-1.

Bognár György: Gratulálok a csapatnak, nagy arányú győzelem volt. Az utolsó 30 m-en nagyon jól játszottunk ma, azt mondom osztályon felül. A mezőnyjáték kiegyenlített volt ezen a mérkőzésen, amit a kapu előtt ma műveltünk az példaértékű volt. Teljesen megérdemelt győzelem volt, gratulálok a fiúknak, mert egy nagyon gyenge őszt sikerült visszahozunk. Reméljük kárpótolni tudtuk a szurkolóinkat, készülünk a jövő évre.

Ördög József: Első és legfontosabb, hogy szeretném megköszönni a játékosoknak az egész éves nagyszerű teljesítményt, mind a stáb tagjainak, illetve mind a vezetőknek nagyon köszönöm az éves segítséget és közreműködést. Azt gondolom a csapat maximálisan helyet állt, ötödikek lettünk ebben a nehéz csoportban, mert érzésem szerint ez a legnehezebb csoport. A legtöbb gólt rúgtuk, azt gondolom nem kívánhatok többet ennél. Maximálisan gratulálok minden játékosomnak és stábtagnak.