2024.04.13. szombat 11.00 I Győr – Gyirmót, ALCUFER Stadion I NB III. Észak-Nyugati csoport 24. forduló

Játékvezetők: Kreitl Tamás – Molnár István, Nagy Barnabás

Gyirmót FC Győr II: Kecskés – Rozs R., Szőke G., Szűcs P., Lázár P., Bagó B., Tóth D., Halácsi M., Ominger B., Somogyi Á., Major M. I Vezetőedző: Ördög József

Kelen SC: Czerula – Bedővári P., Remili M., Szabó G., Vörös D., Szabó N., Egyed B., Juhász B., Szabó D., Pajti A., Bach B. I Vezetőedző: Simon Ákos

Tudósítás

1′ Elkezdődött az első játékrész.
1′ Halácsi M. lépett ki a vendég védelem közül, majd a jobb hosszú sarokba gurította a labdát. 1-0.
9′ Kontratámadást követően Szabó G. szerzett labdát, és lőtt Kecskés kapujába. 1-1.
15′ Jobb oldali szögletet követően Halácsi M. elé került a labda, aki centikkel fejelt a vendég kapu mellé.
22′ Bach B. kapott sárgalapot.
30′ Ominger B. került kecsegetető helyzetbe, de lövését a vendék védők tisztázni tudták.
36′ Szabó D. kapott sárgalapos figyelmeztetést.
43′ Szűcs P. próbálkozott lövéssel, de a vendég végelem blokkolta a lövést.
45′ + 1 perc hosszabbítás.
46′ Jobb oldali beadást követően Lázár P. lőtt Czerula kapujába. 2-1.
Félidő: 2-1.
46′ Elkezdődött a második játékrész.
48′ Bagó B. lépett ki védői közül és lőtt 8 m-ről, de Czerula hárította lövését.
56′ Labdakihozatal után, Bagó került helyzetbe, de lövése centikkel szállt a kapu mellé.
61′ Kecskés indította Bagó B., aki Czerula mellett a kapuba helyezett. 3-1.
63′ Halácsi M. passzolt Ominger elé, aki 5 m-ről lőtt, de lövését hárítottak a vendég védők.
65′ Bach B. helyett Vass B. folytatja a mérkőzést.
66′ Ominger B. bal lábas lövését hárították az ellenfél védői.
71′ Halácsi M. lépett ki a vendég védők közül, és a kimozduló Czerula mellett pontosan lőtt a vendég kapuba. 4-1.
75′ Lázár P. helyett Farkas B. folytatja a mérkőzést.
80′ Remili M. jutott labdához, de lövése a léc fölé szállt.
83′ Rozs R. helyett Gönye M. lép pályára.
84′ Cserélt a vendég csapat is: Szabó G. helyett Borisza B. folytatja a mérkőzést.
87′ Tóth D. kapott sárgalapos figyelmeztetést.
90′ Halácsi megszerezte csapatunk ötödik gólját, ezzel beállította a mérkőzés végeredményét. 5-1.

Ördög József –  Gyirmót FC Győr II: Nagyszerű támadó játékot mutattunk be, mindvégig hittünk a győzelemben, szép gólokat szerezve, maximálisan kiszolgáltuk a lelkes közönségünket.

Simon Ákos – Kelen SC: A gyors bekapott gól ellenében, az első félidőben szemre tetszetős volt a támadójátékunk. Sajnos csak egy gólt sikerült szerezünk. A második félidőben szétestünk fejben, sokkal inkább a hazai csapat érvényesült. Megérdemelten nyerte meg a mérkőzést a Gyirmót FC Győr II csapata. Gratulálunk az ellenfelünknek.