2024.04.07. vasárnap 11.00 I Győr – Gyirmót, ALCUFER Stadion I NB III. Észak-Nyugati csoport 23. forduló

Játékvezetők: Horváth Patrik – Nagy Márk, Burján István

Gyirmót FC Győr II: Kecskés B. – Rozs R., Szűcs P., Farkas B., Lázár P., Bagó B.,
Tóth D., Halácsi M., Ominger B., Somogyi Á., Major M. I Vezetőedző: Ördög József

VSC 2015 Veszprém: Kemenes B. – Dobsa G., Zachán P., Kószás K., Major N., Volter P., Somogyi R., Szűcs Á., Bartusz D., Dömötör M., Krebsz M. I Asszisztens edző: Gunther Zsolt

Tudósítás

1′ Elkezdődött az első félidő. A hazai csapat tiszta sárgában, a vendég csapat tiszta pirosban lépett pályára.
11′ Ominger B. próbált kapura lőni, de a vendég védelem tisztázta lövését.
12′ Hazai védelmi hibából Bartusz D. lőtt kapura, de a labda a kapu mellett hagyta el a játéktere.
15′ Szabadrúgást követően Bagó B. lőtt 18 m-ről, de a labda a sorfalat találta el.
17′ Somogyi R. kapott sárgalapos figyelmeztetést.
21′ Krebsz M. tekert középre, azonban a hazai védelem jól tisztázott.
34′ Szűcs P. kapott sárgalapos figyelmeztetést.
38′ Somogyi Á. került helyzetbe, de beadását Kemenes B. jól húzta le.
39′ Kószás K. kapott labdát, de lövését Kecskés hárította.
40′ Farkas B. lőtt 12 m-ről, de lövése centiméterekkel ment a kapu mellé.
41′ Bagó B. lőtt 16 m-ről, de lövés a léc felé szállt.
45′ Félidő: 0-0.
46′ Elkezdődött a második félidő.
46′ Krebsz M. helyett Molnár B. folytatja a mérkőzést.
51′ Somogyi Á. kapott sárgalapos figyelmeztetést.
57′ Somogyi Á. beadását fejelte kapura Szűcs P., azonban Kemenes B. hárítani tudott.
59′ Molnár B. fordult le védőjéről, majd lőtt, de lövését Kecskés bravúrral hárítani tudta.
60′ Farkas B. lőtt a kapu felé 18 m-ről.
61′ Kettős csere a vendég csapatnál: Major N. és Dömötör M. helyett Kun B. és Tömösvári B. folytatja a mérkőzést.
64′ Vendég szabadrúgást követően Kun B. lőtt 17 m-ről, de a lövése célt tévesztett.
64′ Bartusz D. kapott sárgalapos figyelmeztetést.
66′ Tóth D. fejelt centikkel a vendég kapu mellé.
68′ Tóth D. helyett Németh N. lépett a pályára.
78′ Volter P. helyett Szabó K. folytatja a mérkőzést.
83′ Bal oldali beadás után Molnár B. lőtt kapura, lövését Kecskés magabiztosan hárította.
86′ Halácsi M. és Ominger B. helyett Barta T. és Süveges A. lépnek a pályára.
90′ + 3 perc hosszabbítás.
91′ Süveges A. helyett Csöngei B. folytatja a mérkőzést.
Mérkőzés vége: 0-0.

Ördög József: “ Túl vagyunk az NB III-as bajnokság öt top csapatán. Az első félidőben kiegyenlített játék folyt a pályán, a második félidőben óriási labdabirtoklási fölényben voltunk. A helyzeteink alapján mrg kellett volna nyernünk a mérkőzést, amit a fiuk maximálisan megérdemeltek volna.”

Gunther Zsolt: “ Tompán kezdtük az első félidőt. A félidőben szerkezetet váltottunk, ezáltal felélénkült a játékunk. A helyzetek alapján közelebb álltunk a győzelemhez, legnagyobb pozítívum, hogy gól nélkül hoztuk le a mérkőzést. Gratulálok az ellenfélnek.”