2024.09.01. 16.00 (vasárnap) | Szentlőrinc, Szentlőrinc SE Sporttelep | Merkantil Bank Liga NB II, 6. forduló

Játékvezetők: Farkas Tibor - Kovács Gábor, Nagy Viktor - Berényi Tamás

Szentlőrinc: Gyurján M.- Szekszárdi T., Szekszárdi M., Dinnyés M., Papp Cs. - Medgyesi M. - Hajdú R., Rab B., Kesztyűs M., Nagy R. - Tóth-Gábor K.I Vezetőedző: Waltner Róbert

Gyirmót FC Győr: Hársfalvi - Szegi, Hudák D., Csörgő, Helembai - Hudák M. - Horváth R., Hajdú Á., Madarász M., Ugrai - Pyshchur O. I Vezetőedző: Tamási Zsolt

1' Elkezdődött a mérkőzés.

3' Nagy R. ívelt szabadrúgásból a kapunk elé a jobb oldalról, egy védelmi megingás után Papp Cs. került helyzetbe a hosszú saroknál, de jobbal 12 m-ről a bal felső sarok fölé lőtt.

9' Madarász szép cselekkel tört előre saját térfeléről, három védőt cselezve, majd negyedikként Kesztyűs M. a kaputól 22 m-re középen buktatta őt. Ezért a játékvezető a hazaiak játékosát kiállította. A megítélt szabadrúgásból Ugrai jobbal a kapu fölé lőtt.

17' Helembai ment el a bal oldalon, lapos középre adása után Horváth R. lőhetett 12 m-ről, de a labda útjába egy hazai védőről szögletre pattant.

18' Védelmi hibát követően Hajdú R. lőtt jobbal 20 m-ről, a labda a lécről vágódott a gólvonal elé.

34' Ugrai R. kapott sárgalapos figyelmeztetést.

41' Ismét Hajdú R. tört előre a jobb oldalon, majd 18 m-ről jobbal lövésre szánta el magát, de a labda elkerülte a jobb oldali kapufát.

45' A jobbról befelé cselező Madarász lőtt ballal 20 m-ről, de a labda a jobb kapufa mellé szállt

45' + 1 perc hosszabbítás.

Félidő: 0-0.

46' Elkezdődött a második félidő.

48' Helembai buktatásáért megítélt bal oldali szabadrúgást követően Ugrai ívelt a hazai kapu elé, de a rövid sarokra tartó labda Hudák D. lábáról pattant a kapu mellé.

52' A jobb összekötőhelyénél felzárkózó Szekszárdi T. került helyzetbe, de 13 m-ről jobbal a jobb kapufa mellé lőtt.

56' Cserél csapatunk: helyére Csörgő helyére Miknyóczki Á. érkezett.

58' Hudák M. kapott sárgalapos figyelmeztetést Nagy R. buktatásáért.

59' Rab B. előtt adódott lehetőség, de a bal oldalról bal lábbal 10 m-ről leadott lövése után a labda elkerülte a bal alsó sarkot.

60' Horváth R. helyett Adamcsek M. érkezett.

60' Nagy R. helyett Bőle L. folytatja a találkozót.

61' Madarász jobb oldali szabadrúgása után a védők vonalából jó ütemben kibújó Szegi 12 m-ről fejelt, de a labda a bal felső saroknál a lécről pattant vissza a mezőnybe.

62' Papp Cs. helyett Stifter P. lépett a pályára.

67' Madarász M. helyett Kovács D. és Szegi helyett Lányi B. érkezett.

73' Stifter P. bal oldali beadása után a középen lendületből érkező Szekszárdi T. 8 m-ről a kapu bal oldalába fejelt. 1-0.

85' Szekszárdi M. kapott sárgalapot Hudák M. buktatásáért.

90' +6 perc hosszabbítás.

92' A közpén előre törő Rab B. vette észre, szétnyíló védelmünket és köztük 22 m-ről jobbal lőtt, a labda alig kerülte el a bal felső sarkot.

95' Bőle L. buktatásáért megítélt 20 m-es szabadrúgásból Hleba T. jobbal a jobb felső sarokba lőtt. 2-0.

Mérkőzés vége: 2-0