Tabella

NB II. 2017/2018
1. MTK Budapest52     
2. Várda SE47     
3. Békéscsaba37     
4. Nyíregyháza Sp…34     
5. Vác33     
6. Ceglédi33     
7. Győri ETO32     
8. GYIRMÓT FC GYŐR31     
9. Budaörsi SC30     
10. Szolnoki MÁV28     
11. Kazincbarcika28     
12. Dorogi28     
13. Soroksár SC27     
14. Zalaegerszegi TE23     
15. MTE 190423     
16. Siófok20     
17. Szeged 201119     
18. Budafoki MTE19     
19. Csákvári TK18     
20. Soproni VSE12     
részletes tabella     

Keresés

Gyirmót TV

FAIR PLAY








A GYIRMÓT FC GYŐR 
PROGRAMJA
01.08.-01.14.

HÉTFŐ
9.00 Indulás fizikai tesztre
9.30 Fizikai teszt

KEDD
8.20-tól Terheléses teszt lista szerint, többieknek edzés 
9.00 Edzés

SZERDA
8.20-tól Terheléses teszt lista szerint, többieknek edzés 
9.00 Edzés 

CSÜTÖRTÖK
10.00 Edzés

PÉNTEK
10.00 Edzés

SZOMBAT
15.00
Flyeralarm Admira-Gyirmót FC Győr

 

VASÁRNAP
Szabadnap


MERKANTIL BANK LIGA
2017-2018








TISZTELD AZ ELLENFELED!





BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE





BUDAFOKI MTE





BUDAÖRS





CEGLÉDI VSE




AQVITAL FC CSÁKVÁR





DOROGI FC





WKW ETO FC GYŐR




KBSC





KISVÁRDA MASTER GOOD





CREDOB. MOSONMAGYARÓVÁR





MTK BUDAPEST





NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC





BFC SIÓFOK





SOPRONI VSE





SOROKSÁR SC





SZEGED 2011-GROSICS AKADÉMIA





SZOLNOKI MÁV FC






VÁC FC





ZTE FC






A HÉTVÉGI PROGRAMUNK

2017. október 27. 01:24:00  nyomtatási kép

október 29. vasárnap 17.00 óra          Gyirmót FC Győr – Soproni VSE  NB II. bajnoki mérkőzés, Gyirmót centerpálya

október 29. vasárnap 13.30 óra          Gyirmót FC Győr II. – BKV Előre  NB III. bajnoki mérkőzés, Gyirmót 4. pálya   

 

október 28. szombat 10.00 óra          Gyirmót SE Győr U 19 – Vasas Kubala Akadémia U19 bajnoki mérkőzés, Gyirmót 5. pálya

október 28. szombat 12.00 óra          Gyirmót SE Győr U 15 – Veszprémi FC USE U 15 bajnoki mérkőzés, Gyirmót 5. pálya

október 28. szombat 10.00 óra          Gyirmót SE Győr U 14 – Veszprémi FC USE U 14 bajnoki mérkőzés, Gyirmót 3. pálya

október 28. szombat 10.00 óra          Gyirmót SE Győr U 13 – Lurkó UFC U 13 bajnoki mérkőzés, Gyirmót műfüves pálya

október 28. szombat 11. 30 óra         Gyirmót SE Győr U 12 – Lurkó UFC U 12 bajnoki mérkőzés, Gyirmót 4. pálya 

október 28. szombat 12.00 óra          Gyirmót SE Győr leány U 19 – Paksi FC leány U 19 bajnoki mérkőzés, Gyirmót műfüves pálya

október 29. vasárnap 09. 30 óra         Gyirmót SE Győr U 18 – Lurkó UFC U 19 bajnoki mérkőzés, Gyirmót 5. pálya

október 29. vasárnap 09. 30 óra         Gyirmót SE Győr U 16 B – Lurkó UFC U 17 bajnoki mérkőzés, Gyirmót 3. pálya

október 29. vasárnap 09.00 óra          Bozsik U 7 – U 8 – U 9 korosztály régiós torna, Gyirmót

október 30. hétfő 16.00 óra               Gyirmót SE Győr U 13 – Pannonhalma SE U 14 bajnoki mérkőzés, Gyirmót 5. pálya

 

A Gyirmót SE Győr utánpótlás csapatainak idegenbeli mérkőzései:

 

október 28. szombat 15.00 óra          Grosics Akadémia U 17 – Gyirmót SE Győr U 17 bajnoki mérkőzés, Gyula

október 28. szombat 15.00 óra          Grosics Akadémia U 16  – Gyirmót SE Győr U 16 bajnoki mérkőzés, Gyula

október 30. hétfő 10.00 óra               SC Sopron leány U 16 – Gyirmót SE Győr leány U 16 bajnoki mérkőzés, Sopron    

október 30. hétfő 15.00 óra               Győrszentiván SE U14 – Gyirmót SE Győr U 1 bajnoki mérkőzés, Győrszentiván             

sortav
sortav

Naptár

2018.január 19. péntek
sortav
HKSzCsPSzV
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

sortav




VÁLTSA KI ÖN IS
GYIRMÓT FC GYŐR KLUBKÁRTYÁJÁT!




















































































































































































TÁMOGATÓINK