GYIRMÓT FC GYŐR-
BSS MONOR

NB III. ELLENFELÜNK - CSORNAI SE

2017. november 10. 00:44:25  nyomtatási kép

A Csornai SE, a nagyon előkelő ötödik helyen végzett, az NB III. Nyugati csoportjában, a tavalyi bajnokságban. Ezt elsősorban, az egészen kiváló hazai mérlegének köszönheti, hiszen a Csornai SE, vereség nélkül zárta a bajnokságot hazai pályán. A Gyirmót FC Győr második csapatát, tavaly azonban nem sikerült legyőzniük, hiszen mindkét mérkőzés döntetlen eredményt hozott. Az őszi mérkőzésünkön, egy gyors gólváltás után tulajdonképpen húsz perc alatt kialakult a találkozó végeredménye. Azon a bajnoki mérkőzésen még, a héten a mi NB II - es csapatunkat átvevő, Hannich Péter vezette a csornai csapatot. Az őszi szezon utolsó mérkőzésein viszont Urbán Flórián irányított, akit pedig Bognár Zsolt váltott a bajnokság tavaszi szakaszában. Vele a májusi találkozónkon, ismét döntetlen eredmény született, de akkor nem szereztek gólt a csapatok.

NB III. Nyugati Csoport 13. forduló - Csorna, 2016 október 30. vasárnap 13.30 óra

Csornai SE - Gyirmót FC Győr II.   1 - 1 (1 - 1)

Gólszerzők: Weitner Ádám 19. perc / Kovács Zsolt Péter 16. perc

NB III. Nyugati Csoport 30. forduló - Gyirmót, 2017 május 07. vasárnap 11.00 óra

Gyirmót FC Győr II. - Csornai SE  0 - 0

A jelenlegi helyezésénél, sokkal merészebb célokkal indult el az idei bajnokságban a Csornai SE, amelynek a játékos keretében, sok rutinos, magasabb osztályt megjárt labdarúgó található. Ilyen labdarúgó Czanik Károly, Csikós Sándor, Hajba Tamás vagy Zámbó Bence és feltétlenül közéjük kell sorolnunk a csapat legjobb góllövőjét, Weitner Ádámot is, aki tavaly 14 bajnoki gólt szerzett a bajnokságban. Több a Győri ETO FC utánpótlásában nevelkedett játékos is Csornán futballozik most és közülük Kelemen Márk, Kerékgyártó Dávid és Serfőző Bence is meghatározó labdarúgó. A tavalyi csapatból, mindössze hárman távoztak, Császár Attila és a kapus Sánta András Pápára, Szabó Bence pedig Veszprémbe igazolt. Az érkezők oldalán is hárman szerepelnek, hiszen Hajba Tamás, Kis Szabolcs és Nehéz Máté már a Csornai SE labdarúgója. A 25 éves volt Gyirmóti védő, Hajba Tamás most Szolnokról igazolt Csornára. Az erdélyi származású, 27 éves Kis Szabolcs Kazincbarcikáról érkezett, a 24 éves támadó, Nehéz Máté pedig a Hatvan FC csapatában játszott a tavalyi bajnokságban.

A Csornai SE játékos kerete:

Kapusok:

Keserű Bence, Lőre Pál, Szabó Marcell

Védők:

Fehér Kornél, Füredi Ádám, Hajba Tamás, Kelemen Márk, Litresics Levente, Nagy Szabolcs, Zámbó Bence

Középpályások:

Baranyai Márk, Czanik Károly, Csikós Sándor, Kerékgyártó Dávid, Kis Szabolcs, Simon András

Támadók:

Nehéz Máté, Németh Balázs, Serfőző Bence, Weitner Ádám

A nyári felkészülés során, a Gyirmót FC Győr másodosztályú csapata is megmérkőzött a Csornai SE gárdájával.

Felkészülési mérkőzés - XI. Horváth Ferenc emléktorna, emlékmérkőzés

Bágyogszovát, 2017 július 22. szombat 17.00 óra - 200 néző

Gyirmót FC Győr - Csornai SE  4 - 1  (1 - 0)

Játékvezetők: Móri Tamás (Makkosné Pretz Brigitta - Stróbl Péter)

Gólszerzők: Robert Jano 2 (43. perc, 51. perc), Szegi Vince 2 (72. perc, 75. perc) / Serfőző Bence 64. perc

Ezen a felkészülési mérkőzésen is egy erős és egységes csapatnak tűnt a Csornai SE, amely azonban a bajnokságban eddig meglepően gyengén szerepelt. Kilenc forduló után, Bognár Zsoltot fel is mentették az első csapat vezetőedzői feladatainak elvégzése alól és a helyére, Horváth Dénes került. Ez az edzőváltás azonban, eddig nem hozott igazi fordulatot, mert a csapat, az új vezetőedző irányításával is csak egyetlen pontot szerzett eddig.

1.   FC Ajka - Csornai SE                                 4 - 0

2.   Csornai SE - III: Kerületi TVE                    0 - 1

3.   Kaposvári Rákóczi FC - Csornai SE         2 - 1                Füredi

4.   Csornai SE - Csepel FC                             1 - 0                Weitner

5.   Andráshida SC - Csornai SE                     2 - 1                Serfőző

6.   Csornai SE - THSE Szabadkikötő             4 - 0                Weitner 2, Nehéz, Serfőző

7.   BKV Előre - Csornai SE                             4 - 0

8.   Csornai SE - Dunaharaszti MTK               1 - 3                Serfőző

9.   VLS Veszprém - Csornai SE                      5 - 1                Serfőző

10. Pápai Perutz FC - Csornai SE                   1 - 0

11. Csornai SE - Érdi VSE                                0 - 1

12. Puskás AFC II. - Csornai SE                      2 - 2                Serfőző, Kerékgyártó

13. Csornai SE - Videoton FC II.                      1 - 4                Nehéz

NB III. Nyugati Csoport 13. forduló

Csorna, 2017 november 05. vasárnap 13.30 óra

Csornai SE - Videoton FC II.    1 - 4  (0 - 1)

Gólszerzők: Nehéz Máté 51. perc / Elvir Hadzic 2 (32. perc, 74. perc), Szabó Bence 49. perc, Baranyai Márk öngól 89. perc

Csornai SE:

Keserű - Litresics, Kelemen (Baranyai 79. perc), Nagy Sz., Füredi - Kerékgyártó, Kis Sz, (Simon A. 74. perc) Csikós, Czanik - Nehéz (Németh B. 74. perc), Serfőző