CEGLÉDI VSE - GYIRMÓT FC GYŐR

2019. március 31. 18:45:00  nyomtatási kép

CEGLÉDI VSE-
0-4 (0-2)

Schőn László: Kivégeztük magunkat, hiszen csatát kellett volna nyernünk de hibáinknak köszönhetően a saját kardunkba dőltünk bele. Annak ellenére, hogy folyamatosan készülünk a rögzített szituációkkal szembeni védekezésre ennek hiánya sajnos döntőnek bizonyult.

Hannich Péter: Az elmúlt időszak sikertelensége után jól tudtuk kihasználni a szünetet ami most meg is látszott. Mentálisan, taktikailag tökéleteset nyújtottak a fiúk. Köszönöm Szepessy László barátom hasznos és eredményes feltérképező, elemző segítségét, ismét léptünk egy lépcsőfokot előre, bízom benne hogy ezt a pozitív felfogást a jövő heti rangadóra is át tudjuk vinni.

JÁTÉKVEZETŐK: Ducsai József - Szvetnyik Bence, Máyer Gábor - Antal Péter

CEGLÉDI VSE: Mursits - Wild (85.p. Csirmaz), Póti (64.p. Fejes), Preklet, Farkas A, - Pallagi, - Rétyi, Varjas (46.p. Földi), Sigér Á, Oldal - Olasz D,

VEZETŐEDZŐ: Schőn László

GYIRMÓT FC GYŐR: Rusák - Krebsz (Varga P.), Lipták, Szilvási, Présinger - Kontár, Lázár - Herjeczki (83.p. Kamarás), Nagy P., Sandal (64.p. Heffler), - Szarka

VEZETŐEDZŐ: Hannich Péter

GÓLSZERZŐK: Lipták, Lázár, Szarka, Nagy Patrik,

SÁRGA LAPOK: Kontár, Sigér, Présinger

PIROS LAPOK:

ÖSSZEGZÉS: Jó szellemben lendületes játékkal kezdte a mérkőzést csapatunk, melynek eredményeként már 10 percnyi játék után sikerült megszereznünk az előnyt. Ezt követően is folyamatosan kézben tartva a találkozó irányítását jól záró védelmünk mellett a támadó szekciónk is hasznosan futballozott. Mindvégig lelkesen, ötletesen szőtték helyenként látványos támadásainkat és fokozatosan felőrölve a hazaiak ellenállását, növelték csapatunk góljainak számát, így győzelmünkhöz nem férhetett készség.

Végeredmény 0-4

90. perc Ducsai József játékvezető sípszavával véget ért a 2. félidő is.

85. perc Wild helyett Csirmaz lépett a pályára.

83. perc Herjeczki helyett Kamarás lépett a pályára.

82. perc  Herjeczki-Heffler jobb oldali összjátékát követően a bizonytalankodó hazai védő hibája után Nagy Patrik elé került a labda, aki 4 méterről jobbal a kapu jobb oldalába helyezett. 0-4

77.perc Nagy Patrik ívelt szabadrúgásból jobb oldalról az érkező Szarka felé, aki 10 méterről jobbal kapásból a bal felső sarokba lőtt. 0-3

73. perc Présinger kapott sárga lapot Wild buktatásáért.

73. perc Szarka játszott középről a bal oldalról Heffler elé aki mesterien hozta helyzetbe a hosszú saroknál felfutó Herjeczkit, ő azonban nagy helyzetből 10 méterről jobbal a jobb oldali kapufára lőtt.

71. perc Oldal Tibor lőtt szabadrúgásból nagy erővel jobbal bal oldalról 20 méterről, a labda a bal felső sarok fölött hagyta el a játékteret.

70. perc sérülés miatti kényszerű csere: Krebsz helyett Varga Péter a pályán.

68. perc Wild lőtt ballal a jobb összekötő helyétől 18 méterről a kapu jobb oldalába tartó labdát Rusák bravúrral védte.

64.perc Póti helyett Fejes, illetve Sandal helyett Heffler folytatja a játékot.

62. perc Szarka tálalt a bal oldalon Présinger elé aki az alapvonal közeléből centerezett a kapu elé de az érkező Kontár elöl Wild menteni tudott.

53. perc Sigér Ákos kapott sárga lapot Herjeczki visszahúzásáért.

48. perc Herjeczkivel szembeni jobb oldali szabálytalanságot követően Présinger ívelt a kapu felé de az érkező Szarka elöl Póti az utolsó pillanatban mentett.

46. perc Elkezdődött a második játékrész.

Félidő 0-2

45. perc Ducsai József sípszavával véget vetett a mérkőzés első félidejének amely csapatunk 2 gólos vezetésével zárult.

45. perc Rétyi és Wild jobb oldali összjátékát követően, utóbbi beadása után Rusák mentett a hosszú saroknál érkező Olasz elöl.

43. perc Sigér Ákos buktatásáért Kontár Zoltán kapott sárga lapot.

42.perc Nagy Patrik adott jó labdát a bal oldalon felfutó Présinger elé aki az alapvonal közeléből pontosan ível középre, az érkező Szarka pedig 8 méterről a bal felső sarok felé fejelt.

37.perc A kezdő kör közelében Nagy Patrik és Sigér fejeltek össze, a szerencsétlen mozzanatot követően mindkettőt ápolni kellett.

33. perc Mursits hosszú kirúgását követően Olasz lépett ki a jobb összekötő helyénél de a kimozduló Rusák menteni tudott.

25.perc Présinger jobboldali szögletét követően Szarka 6 méterről középről jobbal lőtt, a labda a bal oldali kapufáról a bal oldalon érkező Lázár Patrik elé pattant, aki 3 méterről jobbal a kapu jobb oldalába lőtt. 0-2

23. perc Rusák felívelését követően Szarka csúsztatott a Középen érkező Nagy Patrik elé aki 16 méterről jobbal a kapu fölé lőtt.

15. perc Látványos bal oldali Szarka Nagy Patrik összjáték után a jobb oldalon érkező Lázár Patrik lőtt 14 méterről jobbal, a labda Pótiról pattant vissza a mezőnybe.

11. perc Nagy Patrik ívelt szabadrúgásból a hazai kapu elé, a bal összekötő helyén érkező Lipták pedig a kapu bal oldalába fejelt 0-1

7. perc Szilvási előreívelését követően Szarka törhetett kapura középen de a keresztező Preklet az utolsó pillanatban menteni tudott.

0. perc Megkezdődött az első félidő.

-20. perc Melegítenek a csapatok.