HÉTVÉGI UTÁNPÓTLÁS EREDMÉNYEINK

2019. május 28. 18:49:11  nyomtatási kép

Gyirmót SE U10 - MTE 1904 U10 0-4 (0-3)
Keret: Csaplár Milán (Milu) Simon Olivér (Simi) Mészáros Zsombor (Zsomesz) Parcsami Mózer Márton (Nyúl) Végvári Valter (Vévé) Nagy Ádám (Nagy) Dobos Ádám (Szöcske) Laki Levente (Levi) Németh Bálint (Teve) Tóth Szabolcs (Medve)
Mérkőzésértékelés: Hosszú hétvégi pihenő előtt mérkőzéssel zártuk a heti programot. Mosonmagyaróvár U10 csapata fogadott bennünket a műfüves pályájukon. Edzőmérkőzésre iskola után sietve mentünk, így a kezdés előtt 15 perccel érkeztünk meg. Az „oda esés” meg is látszott az első félidőben nyújtott játékunkon. Sajnos ez idő alatt nem voltunk ott fejben, lassúak voltunk, így csak kergettük a labdát és az ellenfelet. MTE csapata nagyon jól felpörgött és gyors labdajáratással és mélységi passzokkal 3-0 vezetést is szerzett. Félidő! Félidőben átbeszéltük a hibáinkat és mondhatni felpörögtünk kicsit! Nagyon jól kezdtük a második játékrészt, sorra dolgoztuk ki a helyzeteket, amikből csak kapufákig tudtunk jutni. A jó játék kitartott a végéig, de sajnos gólokat nem tudtunk szerezni, ellenfelünk viszont kihasznált egy labdavesztést és a lassú beszűkítést. Mérkőzés első félidejét nagyon gyorsan el kell felejtenünk és tanulni, játszani mindig, amit a második félidőben tettünk. Sajnos mezőnyben hiába domináltunk a második játékrészben, a helyzetkihasználásunk a mai napon is nagyon rossz volt. Helyezkedések, tolódások, biztosítások már jónak mondhatóak és a beszéd, kommunikáció, egymás segítése is már alakul. Jó ellenféllel, jó kis mérkőzéssel fejlődhettünk ma. Gratulálok!
Jó teljesítmény: Nagy Ádám-Tóth Szabolcs

Gyirmót SE  U10-  ESK Ménfőcsanak 8 - 6
Keret: Tóth Szabolcs (Medve) Mészáros Zsombor (Zsomesz) Laki Levente (Levi) Parcsami Mózer Márton (Nyúl) Dobos Ádám (Szöcske) Makkra Márk (Makk) Csaplár Milán (Milu) Simon Olivér (Simi) Martinák Máté (Sárkány) Maros Máté (Mate) Nagy Ádám (Nagy)
Mérkőzésértékelés: A három napos pihenő előtt az utolsó programunk egy edzőmérkőzés volt és a hosszú hétvége után is mérkőzéssel kezdtük a hetet. Megszokott ellenfelünk az ESK Ménfőcsanak ellen nagyon döcögősen indult a játék. Sajnos „álmosan” kezdtünk, fejben lassúak voltunk és a labdával is nagyon pontatlanok. Rengeteg eladott labdáinkból sorra dolgozta ki helyzeteit a Csanak, de sokszor Mate védései mellett a szerencse is velünk volt. A lassú és pontatlan játékunk mellett voltak szép megoldásaink is, de ma ebből minimálist láthattunk. Kapu előtt jobban koncentrálunk több góllal is zárhattuk volna ezt a mérkőzést.

Kiemelkedőt nyújtott: Egész csapat

Gyirmót SE Győr U13: Gerencsér D. (Tréger P. 40.) - Kiss M.,  Hauzer B., Ács B., Virág Z. (Szabó I.Zs. 43.) - Földes D. Sz., Winkler A.(Markó L. 35.), Kümmel B.,   - Kiss G., Berki A., Szapári L.(Oláh Zs. 35.).

Orosz Márk: Rendkívül nagy élmény volt ez a mérkőzés a csapat számára. Nagyon nagy akarattal, küzdőszellemmel, egymást kisegítve játszottuk végig a mérkőzést. Rengeteg párharcot nyertünk meg, szervezettek voltunk. Ez hozta meg a mérkőzésre ezt a nagy sikert. Egyáltalán nem meglepő a mérkőzés képe alapján ez az eredmény. Az utolsó 8-9 mérkőzést zsinórban nyertük, köztük a Sopront is legyőztük 2-1-re. Ez volt az utolsó mérkőzésünk a kiemelt bajnokságba ezzel koronáztuk meg ezt a szép sorozatot. Úgy érzem a bajnokság végére sikerült csapattá formálódnunk és megtanulni, hogy ha teszünk érte jönni fog a siker. A bajnokságban az 5. helyet értük el. Úgy gondolom ha ez a bajnokság most kezdődne teljesen máshogy állnánk a tabellán. De nem ez számít, hanem az, hogy sikerült ide eljutni a csapatnak, hogy egy Illés Akadémiát is letudunk győzni. Utóbbi időben nagyon nagy dolgokat tudtunk megélni. Míg Nagykanizsán állva tapsoltak meg minket az ellenfél szülei nem is az eredmény, hanem a mutatott játék után, most pedig ez a győzelem. Hát nagyon büszke vagyok a srácokra és igazából mindenki az lehet rájuk!

U14-es Megyei bajnoki mérkőzés
11. forduló

2019.05.21. Bőny Sportpálya
Bőny U14 - Gyirmót SE Győr U13  0-4

Gólszerző: Földes D. Sz. (2), Farkas P., Hauzer B.

Kiemelkedőt nyújtott: Földes D. Sz., Kümmel B., Hauzer B.

Gyirmót SE Győr U13: Tréger P. - Szabó Á, Hauzer B.(Ács B. 35.), Oláh Zs., - Földes D. Sz.(Szabó I. Zs. 23.), Kümmel B.,   - Farkas P., Gyurasits Á., Baksa D.

Orosz Márk: Nem kezdtük a legjobban a mérkőzést. Az első 20 percben egy nagyon lapos labdával kellett játszanunk. Elvekben nem mindig hoztunk jó döntést a kapu előtt, hiszen az ellenfél 5-6 játékossal betömörült a kapuja elé. Pedig erre készültünk fel mérkőzés előtt, hogy mit kell játszanunk. Aztán a félidőben elhittük, hogy a mai mérkőzésen a középpályásoknak visszagurított labdából tudunk gólokat szerezni. A második félidőben így is történt. A széleken vezetett szép akciókból sikerült visszapasszolnunk a labdát középre és abból gólokat szerezni. A csapat a második félidőben már labdabiztososabban játszott és tudatosabban alakítottuk ki a helyzeteinket. Ennek ellenére a mai mérkőzésen nagy hiányérzetem volt az első félidőben. A második félidőért gratulálok a csapatnak!

U14 Bajnoki mérkőzés 2019.05.25. Szombat

HALADÁS U14 - GYIRMÓT SE GYŐR U14  1-1 (0-0)

Gólszerző: Nyári Rikárdó

Összeállítás: Gruttó Bence(Nagy Gergely 55.p.) - Kelemen Milán(Virág Zalán 55.p.), Németh Noel, Fekete Márton, Németh Kende(Kümmel Benedek 45.p.) - Szabó Patrik, Molnár Márton - Nyári Rikárdó, Barta Tamás, Forgó Patrik - Dobai Dominik(Földes Szilárd 55.p.)

Kiemelkedőt nyújtott: Fekete Márton

Polyák Gábor U14 edző: A sok hiányzót nagyon megéreztük ezen a mérkőzésen. Az első félidőben kihagytunk sok nagy helyzetet. Jelenleg nem bírunk el 6-7 játékos hiányát, ezért játékban sem voltunk jobbak ellenfelünknél. Hiába szereztünk egy szép támadás végén vezetést a 2. félidőben, ellenfelünk is kialakított sok helyzetet magának a hibáinkból és az egyikből ki is egyenlített.
Igazságos döntetlen született.

U15 Bajnoki

Haladás - Gyirmót SE Győr U 15 1-3

Gyirmót SE-  Bohunicky-Hotváth Z,Kalmár P, Tarsoly K, Rozs R- Lányi D, Lengyel M, Domján D- Csöngei B, Csonka A, Dovánszki N
Csere: Dusza A, Milos M, Koch B
Gól: Lányi Dominik 2, Domján Donát

Jók: Lányi Dominik, Domján Donát, Kalmár Péter, Csöngei Balázs

Török Szabolcs: Nehezen lendültünk játékba 15-20 perc is eltelt mire negtaláltuk a saját stílusunkat ekkor viszont 15 perc alatt lőttünk 3 gólt és aztán már mi irányítottuk a mérkőzést. Külön öröm hogy két újoncot avattunk az U 14 es csapatból Rozs Renátó és Csöngei Balázs személyében akik végig fent voltak a pályán és remek teljesítményt nyújtottak.

Gyirmót SE Győr U17-Budai FC U17 1-4 (1-1)
Gólszerző: Fördős G.

Gyirmót SE: Iváncsics(Germán)-Kiss,Szabó.Gergely.Szőke(Herber) Nagy(Siska) Ominger-Varga(Csernyicki)Orbán,Babayigit(Ferenczi) Fördős Edző: Nagy Attila

Nagy Attila: Köszönet azért,hogy az ALCUFER stadion center pályán futballozhattunk kitünő körülmények között.
A csapat nagyon sokat tett a siker érdekében, de sajnos a végjátékban ami döntő fontosságú akadtak problémáink!